Debata na temat manifestu przeciwko małżeństwu

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

przez oli 80 » 30/12/13, 22:47

Dobry wieczór, bądź ostrożny, prawie doszło do bardzo gwałtownej demonstracji, trzymaj swoje serce mocno przywiązane : Mrgreen: : Mrgreen:

> Gwałtowna demonstracja.
> > Nareszcie policjanci, którzy działają: 20 policjantów przeciwko 10 dobrym kobietom! ! ! niesłychane, powinno lecieć na cały świat! ! !
> > Zamiast zajmować się północnymi dzielnicami Marsylii, 93 w regionie paryskim czy Kronenbourg/Hautepierre w Strasburgu (co roku pali się 1000 samochodów!...


Do obejrzenia do końca.




Jak śmieszni są nasi policjanci



O tak!!! nie ma oszustwa! nic do informacji! nic w gazetach na tak wielką demonstrację "PAUVRE FRANCE"


Gwałtowna demonstracja. Do przekazania wszystkim Twoim korespondentom! Francja prawie na kolanach. Na szczęście nasi policjanci nas chronią. Ponieważ są piękne w działaniu, czujemy się uspokojeni.



Kiedy kpiny są u szczytu rządu, używa on „Marionetek” porządku!!

A my za to płacimy, to jest żałosne!!!

http://www.reduitnational.com/france-le ... -violente/
0 x
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

przez 1360 » 30/12/13, 23:09

oli 80 napisał:Kiedy kpiny są u szczytu rządu, używa on „Marionetek” porządku!!

A my za to płacimy, to jest żałosne!!!


Nie chcę być niemiły, ale kiedy widzisz, na jakiego durnego prezydenta głosowałeś, nie powinieneś się spodziewać czegoś lepszego, prawda?

Ty to wybrałeś...

Na!
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6989
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913

przez gegyx » 30/12/13, 23:33

?

Szwajcarski humor?
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

przez oli 80 » 30/12/13, 23:47

Dobry wieczór, w rzeczywistości jest to artykuł, który został wysłany do mnie e-mailem, a ponieważ uznałem go za trochę zabawny, opublikowałem go tutaj

to, co lubię, to „brutalna demonstracja”
następnym razem postaram się nie kopiować wklej treści jednego z otrzymanych e-maili
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6989
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913

przez gegyx » 31/12/13, 13:57

Niezależnie od kontekstu /
http://fr.wikipedia.org/wiki/Mariage_homosexuel

....

1360 napisał:Nie chcę być niemiły, ale kiedy widzisz, na jakiego durnego prezydenta głosowałeś, nie powinieneś się spodziewać czegoś lepszego, prawda?

Ty to wybrałeś...

Na!

Och, obywatelu „neutralnego” kraju, dającego schronienie „najbardziej zgniłym bankierom planety”, potajemnie przechowującego majątek zrabowany podczas ostatniej wojny, a nawiasem mówiąc, miejsce przyjazne dla wszystkich imigrantów podatkowych, czy mógłbyś mieć mniej obraźliwe podejście do większości Francuzów, którzy głosowali na obecnego prezydenta we Francji?

Nawet jeśli od tego czasu mogą być dość rozczarowani, z innych powodów.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

przez Sen-no-sen » 31/12/13, 14:25

oli 80 napisał:
Jak śmieszni są nasi policjanci


O tak!!! nie ma oszustwa! nic do informacji! nic w gazetach na tak wielką demonstrację "PAUVRE FRANCE"



Siły bezpieczeństwa są zobowiązane do przestrzegania przekazywanych im rozkazów.
Ogółem i od czasów Sarkozy'ego w organach ukonstytuowanych (policja, żandarmeria, służby celne, straż pożarna, wojsko itp.)

Zamiast obwiniać wykonawców, rozsądniej byłoby zająć się kwestią zleceniodawców i ich intencji....

W odniesieniu do „małżeństwa dla wszystkich” i dla tych, którzy jeszcze tego nie rozumieją, istnieje w rzeczywistości proces manipulacji opinią publiczną o tej samej naturze co „zrównoważony rozwój”: to znaczy pseudohumanistyczna zasłona dymna ukrywająca projekt czysto merkantylny.
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

przez Grelinette » 31/12/13, 14:51

Nie śmiejcie się z tego typu sytuacji, bo może się to szybko zdegenerować: być może jeden z demonstrantów uzbrojony jest w wałek do ciasta, a co gorsza w elektryczną młynek! : Chichot:

Dużo się śmiałem, kiedy policjant zaczął udzielać zwykłych ostrzeżeń, zanim powiedział: „…użyjemy siły…”.

Ha, siła humoru jest strasznie skuteczna.
Co więcej, demonstranci woleli się rozejść!
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

przez Cuicui » 31/12/13, 18:02

1360 napisał:To ty go wybrałeś... Nie!
Wolałeś inne?
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

przez oli 80 » 01/01/14, 01:44

Dobry wieczór i szczęśliwego nowego roku, och, to nie ja to napisałem, ale
"1360"

co więcej, to tylko e-mail, który otrzymałem i nie wiem, dlaczego uznałem ten film za trochę niedorzeczny i zabawny, więc skopiowałem i wkleiłem e-mail z linkiem, który umieściłem w temacie „humor”, ale nie wyobrażałem sobie, że ten temat zostanie odłożony na bok w debacie

mam nadzieję, że to nie popsuje sprawy
bo w dzisiejszych czasach najmniejsze słowo staje się przedmiotem kontrowersji : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16175
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

przez Remundo » 01/01/14, 08:40

Dla przypomnienia, to Gegyx chciał się kłócić.

Dlatego założyłem ten osobny temat.

Ten czysto polityczny temat jest zamknięty.

Kiedy ma czas, Christophe zadecyduje o jego przyszłości
0 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 293