TEMAT Tipe (przygotowan) na DYNAMO LAMP

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
vicmnr
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 04/12/13, 11:38

TEMAT Tipe (przygotowan) na DYNAMO LAMP




przez vicmnr » 04/12/13, 19:14

Dobry wieczór wszystkim
Przychodzę na to forum wyjaśnić lampę dynamo ...
Rzeczywiście, chcę zrobić WSKAZÓWKĘ na ten temat (WSKAZÓWKA to gatunek zaawansowanych prezentacji na temat, który będziemy musieli przedstawić na potrzeby naszej wypowiedzi ustnej, więc jest ona wystarczająco poważna, nie rezygnując z innych materiałów , moja TIPE musi łączyć nauki fizyki i inżynierii).

Voila, chciałbym porozmawiać o lampie dynamo i spróbować przystosować ją do ładowarki telefonu ... Czy uważasz, że to możliwe?

Chciałem również zmienić mechanizm, aby nie mieć już korby, ale zamiast tego ją potrząsnąć, po prostu patrząc na niektóre tematy na twoim forum Uświadomiłem sobie, że niekoniecznie było to bardzo przekonujące (chciałem skończyć z telefonem w torebce ... ale myślę, że ograniczę się do pierwszej adaptacji).

Podsumowując, chciałbym poznać zasadę dynamo i jeśli uważasz, że mogę go dostosować do ładowania telefonu? Głównie interesowała mnie lampa zapadkowa ...

DZIĘKUJEMY ZA PRZESZŁOŚĆ
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 276