pierwsza cześć

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
dede2002
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1111
Rejestracja: 10/10/13, 16:30
Lokalizacja: Genewa wsi
x 189

pierwsza cześć




przez dede2002 » 10/10/13, 16:50

Witam wszystkich,

Dopiero się zarejestrowałem, więc zacznę od przedstawienia się.

Przeczytałem już i podobało mi się całkiem sporo tematów tutaj.

Prywatnie jestem majsterkowiczem mechanikiem, naprawiam i konserwuję samochody, bardzo lubię recykling...

Założyłem swój warsztat w starym garażu moich dziadków, około 1980 roku.

Mój dom pochodzi z 1897 roku, wybudowany przez mojego pradziadka, kupiłem go w 2000 roku. (posiadam jeszcze faktury z budowy)

Opowiem Ci o tym w innym temacie, to wyzwalacz mojej rejestracji!

Do zobaczenia wkrótce, pozdrawiam wszystkich.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 10/10/13, 16:57

Witamy, czekamy na Wasze wpisy.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx i goście 268