Stowarzyszenie, klub lub inny ekonolog w 82

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
podstępny
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 28
Rejestracja: 24/06/13, 13:59
Lokalizacja: 82

Stowarzyszenie, klub lub inny ekonolog w 82




przez podstępny » 27/07/13, 12:54

Poszukuję grupy ekonologów w moim regionie.
Ponieważ forums to dobrze, ale do wprowadzenia tego w życie lepsze jest stowarzyszenie lub „klub”.

Nie wchodząc w szczegóły, ekologia interesuje mnie głęboko. Jestem tani i lubię korzystać z tego, co daje nam natura.
Brakuje mi jednak wiedzy, umiejętności i narzędzi, aby zrobić wszystko, aby zostać dobrym ekonologiem!

Proszę bardzo, jeśli ktoś jeszcze z 82 roku życia i okolic jest zainteresowany lub już się zebrał!
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 211