Moderacja i pâté de sable...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Moderacja i pâté de sable...

przez Macro » 08/03/13, 16:01

Zakłada się błąd w moderacji....

Naprawdę miło z twojej strony, że sprawiasz wrażenie dziwaka... A co więcej, nie masz prawa do odpowiedzi...

Nie pomyliłem się...

Dodatkowo można było przenieść wszystkie posty: w narzędziach moderacji jest funkcja "podziel temat" przenosząc go np. do tego działu moglibyśmy już zakończyć wyjaśnianie sprawy...

Przewlekli „sprawiający kłopoty” mieli przynajmniej prawo do publicznego ociągania się, zanim zostali zwolnieni, nałożyli kaganiec i zamknęli stanowisko prawomocnego wyroku…

Korzystne leczenie w porównaniu do mojego..
1 prosty błąd przycisku modo:edit zamiast cytowania
2 Nie uznaję moich komentarzy i zgłaszam je
3 Christophe traktuje mnie uprzejmie jak pochtrona
4 Szukam, co mogło się wydarzyć, znajduję bardzo prawdopodobną przyczynę... Przez całą rozmowę zachowuję spokój i uprzejmość...
5 Wysyłają mnie do piaskownicy...

Nie będąc poważnym... bardzo brakuje mu taktu...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3

przez Alain G » 08/03/13, 16:25

Co to jest?
:zaszokować:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3

przez Alain G » 08/03/13, 16:35

Witam Makro!

Mody wydają się być szczęśliwe!

A może błąd początkującego?

Umiarkowanie nie powinno być tak ostre i drastyczne, co jest całkowitym przeciwieństwem poprzedniego. Nie rozumiem, dlaczego robimy to Makro, które w żaden sposób nie sprawia kłopotów, a usunięcie wszystkiego nie jest rozwiązaniem lub niektórzy ludzie cierpią, rozumieją powód dla umiaru.

Prośba o moderację ma głównie na celu unikanie powtarzających się HS i ataków osobistych oraz nie wycinanie wszystkiego, co nie pasuje do modów!
: Evil:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

przez Christophe » 08/03/13, 19:31

Uspokój się Makro (nie wysłaliśmy Cię do piaskownicy wyczyściliśmy temat gdzie był błąd...bo dotyczył tylko Ciebie i nas) i Alaina przed płaczącym wilkiem...

Sprawa dotyczy prawdopodobnie did67, nowo mianowanego moderatora, który pomylił przyciski cytowania i edycji... krótko mówiąc, nie opanował jeszcze swoich nowych "mocy".

To wszystko!
Ostatnio edytowane przez Christophe 08 / 03 / 13, 19: 36, 1 edytowany raz.
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2

przez bidouille23 » 08/03/13, 19:34

Mam nadzieję, że nie ma przycisku autodestrukcji ;) ... : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

przez Christophe » 08/03/13, 19:41

Jeszcze tego nie znalazłem...

Dobre makro, najważniejsze, że temat jest teraz czytelny i zrozumiały, a Remundo zrobił to dobrze, myślę: nowy-transport/nadal-podatek-diesel-t12328-60.html#p252636
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188

przez Remundo » 08/03/13, 20:00

Witaj makro,

Na prośbę Christophe'a wyczyściłem temat i od tego czasu działa dobrze.

Edytowałem Twój post, aby poinformować czytelników, że nie jesteś prawdziwym autorem.

Stworzyłem archiwum”Piaskownica” żeby śledzić, mógłbym w ogóle nic nie nagrać.

Wszyscy cię lubią...

Bądź zenem... 8)
0 x
Obraz
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3

przez Alain G » 09/03/13, 04:59

OK, wszyscy są spokojni!

Wspaniale!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

przez Christophe » 09/03/13, 10:17

Nie jestem pewien, lol... Macro może zachowywać się jak świnia w swoim kącie... : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

przez Did67 » 09/03/13, 12:45

W sprawie tego błędu, który jest czysto „błędem obsługi” - nadal nie wiem, co zrobiłem źle technicznie - napisałem to w omawianym wątku:



2) Co się stało:

- odpowiedziałem makro bez cytowania, zajmując kilka punktów (nie wszystkie)

- Wysyłam

- Widzę, że ktoś w międzyczasie wysłał wiadomość

- edytuję od nowa, bo nagle stało się to niezrozumiałe, aby dodać coś w stylu "odpowiadam na makro post powyżej" (nie sugerując tego, który przed chwilą wrzucił post)

i wygląda na to, że nie chcąc, usunąłem post makro!

3) Dlatego precyzuję:

a) że absolutnie nie było to moją intencją

b) post makro był w 100% poprawny; nikogo nie zaatakował (w szczególności mnie!)

c) jedynym elementem „dowodu” jest to, że mój post jest absurdalny bez postu makro, z którego czerpie punkty – do tego stopnia, że ​​powyżej skupiam się na tym, co jest w rezultacie jeszcze bardziej surrealistyczne [ myślałem, że „ktoś usunął makro post”], ale nadal nie przeczytałem mojego PW, w którym Christophe wyjaśnił mój błąd!

4) I dlatego:

a) przepraszam makro; Mam nadzieję, że mnie zaakceptuje i uwierzy

b) Nie wiem, czy uda nam się „odzyskać” ten post w „historii” ???? Jeśli tak, mam oczywiście nadzieję, że zostanie zwrócony!

c) Przypominam, że jeśli jestem za obecnym umiarem, to w kwestii „gnijących nici”, „obrażających” postaw czy wręcz „powtarzania tego rodzaju idei, które kręcimy w kółko aż do wyczerpania się przeciwnika” ” – nic takiego nie było. Lub także „ping-pong” między dwiema osobami bez zainteresowania innymi...

d) Zamierzam też wcześniej systematycznie „zamawiać”.
"cięcie"...
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 295