Koniec gnicia postów ;-)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12

Koniec gnicia postów ;-)

przez Andre » 04/03/13, 02:06

Halo

Aby uniknąć kontynuacji postu Typ hybrydowego silnika turbinowego
Otwieram kolejny post, który powinien trafić do kosza.

Obamot, wyluzuj się i nie zanieczyszczaj innych postów treściami nie na temat

Nie wykorzystuj tego, że Christophe śpi, ma wystarczająco dużo problemów, żeby sobie z tym poradzić forum bez dodawania kolejnej warstwy.
Jeśli za każdym razem, gdy kładzie się spać, musi zamykać określone wpisy i odblokowywać je następnego ranka? gdzieś mamy problem...

A jeśli chodzi o Twoje małe groźby, to dalsze psucie postów
ktoś zatroszczy się o mały porządek.
Powiedz to sobie forum szła, zanim przybyłeś, i będzie nadal chodzić bez ciebie i beze mnie (cmentarze są wypełnione niezbędnymi ludźmi i życie toczy się dalej).

Szanuj więc tematykę postów.

Otwórz kolejny post w odpowiednim dziale.. Molestowanie psychiczne, czy coś innego? ci, którzy są zainteresowani, odpowiedzą, ale to zanieczyszcza obcokrajowca, do którego nie jest przyzwyczajony forum Chyba znalazłem jakieś informacje na temat turbosprężarek i znalazłem pranie brudnej bielizny, co zniesmacza czytelnika przeglądającego forum .
Robi się ciężko, to całe kopiowanie i wklejanie, cytaty ze starych postów, nic konstruktywnego.
Jeśli chodzi o Alaina, nie mam z nim problemu pomimo naszych różnic politycznych i jeśli pewne rzeczy mnie niepokoją, to tylko 2 godziny jazdy samochodem, aby go spotkać i zobaczyć wszystko wyraźniej, ale nie wiemy, czy nie jesteś postacią fikcyjną stworzoną od zera, który nigdzie nie mieszka, nic w trombinoskopie, nic, żadnych zdjęć tego, co osiągnąłeś i w jakiej dziedzinie pracujesz? choć mam własne zdanie, nadal są na nim ślady forums że wyrzucono faceta. To niewiarygodne, ile mały młody pirat może przeszukać Internet i wszystkiego, czego można się dowiedzieć..

W końcu uwierzę, że twoim celem jest storpedowanie forum .
Był czas, kiedy opuściłem forum Zacząłem uważać, że odpowiadanie na te werbalne ataki poprzez zmuszanie do uzasadniania tego, co napisałem, jest stratą czasu i energii.
Już tego nie rozpoznawałem forum od tych początków ciekawymi wymianami spodni, dopingiem wodnym, palnikiem kulowym, piecem wolnospalinowym i wieloma innymi rzeczami elektrotechnicznymi, miło było uwieczniać nasze osiągnięcia zdjęciami.
Ale kiedy się nad tym zastanowić, wycofywanie lub ignorowanie niektórych postów zachęca sprawców kłopotów do kontynuowania swoich działań.
pracownicy rozbiórki, którzy gdy wszystko się zepsuje, odchodzą i szukają czegoś innego do zniszczenia.

André
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3

przez Alain G » 04/03/13, 03:11

Dobry wieczór i dziękuję André!

Odkryłem, że forum Radziłem sobie dziś całkiem nieźle, zanim przyszedł Obama, miałem wrażenie, że trochę wracamy do normalności. forum co wiedzieliśmy przed przybyciem kompetentnego Ti Josa, jak dobrze powiedziałeś!

Bardzo się cieszę, że przeszedłeś etap Placu Czerwonego, który podzielił wielu mieszkańców Quebecu, którzy nadal siedzą przy tym samym stole, aby wypić piątkowe piwo.

Wiesz, że wieczorami pracuję i ponieważ moja żona jest w łóżku, kiedy przyjeżdżam, a kiedy wstaję, jej nie ma, czytam forum po przybyciu na miejsce i wstaniu, aby oczyścić umysł, mam okazję przeczytać wszystkie komentarze Obamota, który zamyka piłkę bardzo późno w nocy, jeśli weźmiemy pod uwagę lukę, jaką mamy, i widzę jego oczernianie i irytację wszystkimi komentarzami innych niezależnie od tematu, podobnie jak my, mieszkańcy Quebecu, mówimy sobie różne rzeczy bezpośrednio, a kiedy już się to skończy, nie rozmawiamy już o tym. Próbowałem z nim przemówić niestety bez skutku, kilka grzecznie wysłało mu wiadomości, dla nich też bezskutecznie.

Podobnie jak Ty, uważam to forum uległa pogorszeniu, a tematy techniczne, które były mocną stroną forum gdzie wiele osób przychodziło, aby zadawać pytania i szukać porad dotyczących różnych problemów, ludzie ci nie przychodzą już z obawy, że zostaną ukrzyżowani przez Dédé lub Obamotę, którzy czerpią swoje doświadczenia z Internetu. Nie dlatego, że nie możemy się uczyć, ale nie ma nic lepszego niż przebywania na ziemi, aby pomóc nam przyswoić wszystkie informacje, które tam znajdziemy.

Ci, którzy mają dość ataków Obamota, używają tej platformy, aby to powiedzieć i zrobić, ponieważ jest to jedyne rozwiązanie umożliwiające wyeliminowanie problemu!

Alain
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21

przez aerialcastor » 04/03/13, 09:40

Uważam też, że Obamat bardzo mocno degraduje forumodpowiedź na każdą wiadomość od Obamota zajęłaby niewiarygodną ilość czasu. Nie mam czasu i ochoty
Właściwie to już prawie w tym nie uczestniczę. Jest mnóstwo innych forum w Internecie, gdzie możemy spokojnie porozmawiać, dowiedzieć się konstruktywnych rzeczy, nie mam problemu z udaniem się tam. Irytują mnie puste przemówienia.

Uważam, że szkodliwe dla Christophe'a jest to, że a forum ukończyć lub zepsuć jeden przez jednego członka.

Byłoby miło, gdyby czytelnicy forum wyrazić swoją opinię, jeśli mamy to kontynuować...
0 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.
Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

przez Christophe » 04/03/13, 10:58

Wystarczy!!

Postanowiłem „dać” 1 tydzień wakacji Obamotowi, ale także Gegyxowi…
Ostatnio edytowane przez Christophe 04 / 03 / 13, 11: 16, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

przez Christophe » 04/03/13, 11:05

Nie ma potrzeby kopiowania/wklejania postów, które usunąłem gegyx.

Wesołych Świąt dla Was 2!

Dla tych, którzy właśnie przybyli: Obamot i Gegyx są na tygodniowym urlopie.
0 x
roy1361
x 17

przez roy1361 » 04/03/13, 12:12

Christophe napisał:Obamot i Gegyx są na tygodniowym urlopie.


Dobra wiadomość!
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

przez chatelot16 » 04/03/13, 14:06

pokazuje to po raz kolejny, że potrzebny jest bardziej rygorystyczny umiar


poleganie wyłącznie na wygnaniu tych, którzy zanieczyszczają, nie działa, ponieważ ta surowa sankcja może zostać zastosowana dopiero po poważnym i długim upadku

Usunięcie postów nie na temat, a nawet usunięcie czyichś ostatnich 10 postów, które zaśmiecają, odwiedzie tę osobę od przesady.

lub aby uniknąć oskarżenia o cenzurę, nie usuwaj postów nie na temat, ale przenieś je do jednego tematu: śmieci nie na temat

nie podawaj szczegółów: przenieś całą wiadomość, nawet jeśli są tam ciekawe rzeczy pomieszane z niechcianą polemiką... ktokolwiek zamieszcza bezużyteczną polemikę, musi po prostu przerobić czystszą wiadomość, jeśli nie chce nie zostać zwolniony

ten sposób zaśmiecania tematu o turbinach jest godny pożałowania... kilka stron polemicznych nie na temat należy usunąć

i myślę, że ci, którzy dadzą się wciągnąć w odpowiadanie na bezużyteczne polemiki, będą szczęśliwi, gdy wszystko, co bezużyteczne, zostanie usunięte lub przeniesione!

Czy potrzebuję jeszcze jednego moderatora?
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2

przez bidouille23 » 04/03/13, 14:40

Witam,

Mam nadzieję, że świąteczny spokój niesie ze sobą porcję refleksji, które, mam nadzieję, okażą się korzystne dla nich, a co za tym idzie, dla nas, a więc dla wszystkich...

Prawdą jest, że zbyt szerokie i częste offtopy zabijają chęć czytania...

Nadal wstydem jest mówić, że musimy zachować więcej umiaru, nie powiedziałem, że nie powinniśmy być ostrożni, mówię, że to wstyd, że między tak zwanymi odpowiedzialnymi ludźmi doszło do tego...

To powiedziawszy, posiadanie miejsca na bezużyteczne HS i inne ataki osobiste nie jest złym pomysłem…

Z drugiej strony, to Christophe będzie ponosił tę odpowiedzialność? to też nie jest fajne... lub inny moderator, wymieniony, ale który Chrisophe powinien również kontrolować... to też nie jest fajne...
Może stworzymy system głosowania? gdy stwierdzisz, że HS jest bezużyteczny lub występuje poślizg, to zaznaczasz pole, z określonej liczby głosów, odpowiedź jest wysyłana bezpośrednio do kosza lub tematu HS...
czy jest to możliwe do zrobienia???
w ten sposób zachowujemy zasadę demokracji i nie oskarżamy Christophe'a o pełnienie funkcji policjanta... Stanowisko, które uważam za nieprzyjemne i w którym nie chciałbym się znajdować, zarówno ze względu na spędzony czas, jak i na zadanie.. .

Fred
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

przez chatelot16 » 04/03/13, 15:50

Nie chciałbym pełnić roli moderatora, który całkowicie usuwa to, co mi się nie podoba... jak to, co widzimy na futura science... taki moderator nie może już poprawnie uczestniczyć w dyskusjach

zadanie moderatora, który porusza tylko to, co przeszkadza, jest łatwiejsze: wynik pozostaje widoczny i możliwy do kontrolowania przez wszystkich: moderator, który może tylko przesuwać bez usuwania, nie jest podejrzany o usunięcie wszystkiego, co jest z nim sprzeczne

Myślę, że zajmie się tym jeszcze kilku moderatorów forum mogłoby sprawić, że będzie bardziej reprezentacyjny, nie pozbawiając go wolności, którą cenimy

lubię to forum usinage.com: wiadomości jest tam bardzo dużo, a moderatorów jest na tyle dużo, żeby utrzymać porządek, zwłaszcza przenosząc wiadomości w celu utworzenia nowych tematów lub dodając nowe tematy do już istniejącego... naprawdę trzeba powiedzieć kilka słów paskudne bzdury, żeby coś usunąć

jest sekcja bla bla z dyskusjami zupełnie poza obróbką skrawaniem i które wyglądają trochę jak to, co mówi się o ekonologii, ale bez żadnych kontrowersji między kimkolwiek
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2

przez bidouille23 » 04/03/13, 16:01

Re


Całkowicie się z Tobą zgadzam Chatelot, tyle że możemy mieć pewność, że wszyscy będą moderować jednym kliknięciem.
Nie mówię, że usunąłem temat, nie, nie, dobrze to powiedziałeś, po prostu przeniosłem, a zamiast wiadomości mała podstawowa wiadomość, że przeniesiony przez ogólną moderację... dlatego nie ma tam zadania moderacji. Już tak naprawdę nie ma jednego i każdy jest odpowiedzialny za siebie i innych oraz bierze czynny udział w życiu forum ...

Teraz to tylko pomysł i będę podążał za wybranym rozwiązaniem...

Mówię sobie tylko, że być może uda nam się zmienić zasadę działania, osiągając te same wyniki, ale stosując inną logikę...

Fred
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 233