Co powinien zrobić Obamot?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Jaki los mamy mu zarezerwować jako wakacje?

Sondaż wygasł 27 / 02 / 13, 08: 03

zakaz
9
43%
2 tygodnie urlopu
2
10%
nic
10
48%
 
Wszystkich głosów: 21
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3

Co powinien zrobić Obamot?




przez Alain G » 28/01/13, 08:03

Podobnie jak wielu innych, mam dość tego egocentrycznego samochwalca!


Więc odpuść!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 28/01/13, 08:06

Wszystko po to:
https://www.econologie.com/forums/post249526.html#249526

A przede wszystkim to:
https://www.econologie.com/forums/comment-le ... 12212.html

To jest naprawdę niezwykle przewrotne i niesamowicie niegodziwe.

Alain G, ekspert ds. „manipulacja tłumem" i w cenzurze:
https://www.econologie.com/forums/informatio ... 11129.html

Alain G, który nie może znieść, że krytycznie patrzymy na potknięcia Ameryki...!

Nie ma potrzeby zatykać mi kagańca, Alain, mam zamiar zaprzestać jakiegokolwiek wkładu w to forum. Wygrałeś.

Zostawiam cię z klanem „nadjednostkowy aż do śmierci” (w tym Gégyx i Cuicui…) i tych, którzy ich bronią. Polowanie na „czarownice” jest otwarte!

Obraz

PA.
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 28/01/13, 08:36

W ciągu zaledwie kilku minut edytowałeś swój post 4 razy!

Kto kim manipuluje?
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 28/01/13, 08:48

Ten wątek łamie podstawowe zasady forum, w tych punktach:

Christophe napisał:- The forums strony Econologie.com są publicznym miejscem wyrażania opinii, wymiany i dyskusji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

— Wzywa się zatem uczestników do korzystania z wolności wypowiedzi w odniesieniu tego innych

— zgodnie ze standardami powszechnie uznanymi w społeczeństwie.

— Każdy jest mile widziany, jeśli zgodzi się przyczynić do utrzymania zdrowego i przyjemnego klimatu.

— Zgadzasz się nie publikować wiadomości obraźliwy, obsceniczny, wulgarny, oszczerczy, groźby, wiadomości o charakterze seksualnym lub jakiekolwiek inne wiadomości, które naruszałyby obowiązujące prawo.

— Takie postępowanie może skutkować natychmiastowym i trwałym zablokowaniem (i może zostać o tym powiadomiony Twój dostawca usług internetowych).

Zasady:

1. Wiadomości zawierające nienawistne lub zniesławiające uwagi z powodu opiniipochodzenie, pochodzenie etniczne, orientacja społeczna, religijna, polityczna, płciowa lub seksualna wobec uczestników lub ogółu społeczeństwa nie będą tolerowane.
2. Brak darmowych lub obraźliwy ataki osobiste.
3. Nie "spam" lub zysk z wyjątkiem umów reklamowych z umiarem.
4. Zabroniona jest propaganda polityczna, religijna lub ideologiczna. Przez propagandę rozumiemy agresywne powtarzanie komunikatów mających na celu nawrócenie jednej lub większej liczby osób na zasady przekazywane przez nadawcę bez pobudzania dyskusji.

Ponadto edycja tekstu jest prawem.

Z powodu powyższego i tego niezwykle poważnego ataku na wolność słowa. Wnoszę o zastosowanie art. 1) „Zasady podążać", przeciwko mojemu napastnikowi ze względu na nieproporcjonalność jego czynu oraz dlatego, że ma on oczywiste osobiste motywy, aby chcieć nałożyć mi kaganiec. Trzeba przynajmniej usunąć ten wątek, ponieważ stwarza niedopuszczalne ryzyko eskalacji.

Przysługiwałoby mi wniesienie skargi o zniesławienie/pomówienie, gdyż klauzula „zaszkodzi» jest wyraźnie ustalone w tym wątku. Jest zatem automatycznie ścigana karnie w momencie donosu, bez możliwości wycofania skargi.

Jest rzeczą oczywistą, że w obliczu takiej przesady pierwszy mod, który przejdzie przez ten wątek, musi go zablokować, w przeciwnym razie będzie winny współudziału w zniesławieniu/oszczerstwie. Jest to szczególnie prawdziwe, ponieważ miało miejsce kilka prób zastraszenia z jego strony, a Alain G regularnie ignorował swój status zwykłego uczestnika forum stawiając siebie w roli moralizatora myśli.
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 28/01/13, 08:59

Oczywiście, że edycja tekstu jest słuszna!

Czy dobrze go wykorzystujesz, eliminując błędy językowe wobec innych?

I powiedz mi, w jaki sposób łamię zasady?


Czy boicie się wyniku głosowania?
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
BobFuck
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 04/10/12, 16:12
x 2




przez BobFuck » 28/01/13, 09:08

Obamot napisał:Zostawiam cię z klanem „nadjednostkowy aż do śmierci” (w tym Gégyx i Cuicui…) i tych, którzy ich bronią. Polowanie na „czarownice” jest otwarte!


Jeśli są tacy, którzy muszą oczyścić, AMHA, cienie są pierwsze na liście...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 28/01/13, 09:09

To głosowanie? Kampania zastraszania i zniesławiania prowadzona przez Alaina G trwa.

Bez względu na to, jaką opinię mamy o jakiejś osobie, dobrą czy złą, słuszną czy nie, to, czy oceniamy, że uczestniczy ona w zbyt dużym, czy niewystarczającym stopniu, nie ma znaczenia! Można to wyrazić banalnie lub rozstrzygnąć MP. Natomiast atakowanie jego poglądów jest sprzeczne z zasadami.

Zakładanie więc całego wątku, w całości poświęconego oczernianiu kogoś, jest niezwykle poważnym wykroczeniem, które musi być karane permanentnym banem. Przewidują to przepisy z forum. I zamierzam to zastosować.

Niezrozumienie, że przekroczyliśmy granicę, jest kroplą, która przeleje się przez wielbłąda.

Co wydaje się oczywiste w świetle powyższego, podejmowane działania polegają na instrumentalizacji strachu. Mamy dość tego światopoglądu opartego na terrorze i terroryzmie. Musimy się z tego wydostać.

Ocena sytuacji należy do modów.

Zostawiam to forum tymczasowo. Mam do złożenia skargę karną: Alainie G, wiedz, że absolutnie się ciebie nie boję.

PS: mimo tej gorszej sytuacji jestem tu tylko i wyłącznie dla wykluczenia forum od kogokolwiek, z prostego powodu: nie do nas należy decyzja (wbrew „prawu do osądu”, które sobie przypisuje Alain G). Dziękuję Bob, ale nawet nie za „cienie” w samym imieniu tej wolności słowa.

Wciąż mamy ku temu argumenty, przekonanie poprzez słowa... Właśnie to sprawia, że ​​warto mnie atakować.
Ostatnio edytowane przez Obamot 28 / 01 / 13, 09: 33, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 28/01/13, 09:32

Obamot napisał:Ten wątek łamie podstawowe zasady forum, w tych punktach:


Ach, dobrze? Nie widzę raportu... a ten o dedeleco chyba ci nie przeszkadzał...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 28/01/13, 09:45

Hej hej : Chichot: kto nie jest zaskoczony, że to znalazłeś "normalna"?

Nie widzę analogii pomiędzy tymi dwiema sytuacjami:

— o przekroczeniu świadczy fakt, że wątek o Dedeleco był Twoim autorem. Nie ktoś „lambda” z forum, jak ja. I podałeś powody, które wydawały się obiektywne.

— jest to głosowanie, zatem oczywiste jest zachęcanie do zniesławiania/oczerniania kogoś i możliwość zrobienia tego anonimowo;

— Nie zrobiłem w tym przypadku czegoś takiego — co można tylko potępiać forum;

— miesiącami próbowałem przekonać DD do rozsądku!

— czy zalałbym forum setki linków na stronie, których nic do tej pory nie potwierdza, rzeczywistych wyników bilansu energetycznego.

— w tym przypadku jest uczestnikiem forum który ustanowił się sędzią i cenzorem poza władzą forum reprezentowani przez moderatorów.

– to niezwykle podły proces.

A teraz, jeśli chcesz, żebym to zostawił forum Powiedz to.

PS: skoro już jesteśmy w trakcie polowania na czarownice, kiedy będą wątki:

Sonda za lub przeciw zakazowi od Janica, bo jest VG i kto broni jego pomysłu?

Sonda za lub przeciw zakazowi Ahmeda, Chatelot Sen-No-Sen, Lejustemilieu, ponieważ nie zgadzamy się z ich opiniami?

Sonda za lub przeciw zakazowi Gégyx, Quartz, Cuicui itp., ponieważ bronią one energii nadjednostkowej?

Sonda za lub przeciw zakazowi z tych, którzy popełniają błędy ortograficzne?

Sonda za lub przeciw zakazowi z tych, którzy mają poglądy religijne...?

Sonda za lub przeciw zakazowi tych, którzy odważą się otwarcie mówić o ezoteryce i inicjacji?

Sonda za lub przeciw zakazowi tych, którzy bronią poglądów prawicowych czy lewicowych (co to ma za znaczenie)?

Sonda za lub przeciw zakazowi zwolenników paradygmatu pieniądz/dług.

Sonda za lub przeciw zakazowi tych, którzy potępiają skandal kryzysów systemowych?

itp... :zaszokować:
Ostatnio edytowane przez Obamot 28 / 01 / 13, 09: 57, 1 edytowany raz.
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 28/01/13, 09:56

Obamot napisał:Hej hej : Chichot: kto nie jest zaskoczony, że to znalazłeś "normalna"?

Nie widzę analogii pomiędzy tymi dwiema sytuacjami:

— o przekroczeniu świadczy fakt, że wątek o Dedeleco był Twoim autorem. Nie ktoś „lambda” z forum, jak ja. I podałeś powody, które wydawały się obiektywne.

— jest to głosowanie, zatem oczywiste jest zachęcanie do zniesławiania/oczerniania kogoś i możliwość zrobienia tego anonimowo;

- Nie zrobiłem czegoś takiego w tym przypadku forum;

— miesiącami próbowałem przekonać DD do rozsądku!

— czy zalałbym forum setki linków na stronie, których nic do tej pory nie potwierdza, rzeczywistych wyników bilansu energetycznego.

— w tym przypadku jest uczestnikiem forum który ustanowił się sędzią i cenzorem poza władzą forum reprezentowani przez moderatorów.

– to niezwykle podły proces.

A teraz, jeśli chcesz, żebym to zostawił forum Powiedz to.


Na tym polega twój problem, Obamot!



Kiedy nie możesz mieć ostatniego słowa, wyśmiewasz wszystkich, którzy Ci zaprzeczają, że poszukałeś trochę o Tobie w sieci lub jesteś autorem kilku komentarzy w wielu mediach i zaczynam się zastanawiać, jakie Ci zostało życie towarzyskie poza siecią?

Nigdy nie wspominałam, że wierzę w superjedność, ale ludzie próbują wmówić ludziom, że jestem zwolenniczką, podczas gdy ja właśnie broniłam prawa do wypowiadania się, które z dumą eksponujecie teraz, gdy jesteście do tego zmuszeni!

Ilu członków to opuści forum zanim zorientujesz się, jaką krzywdę wyrządzasz?
Ostatnio edytowane przez Alain G 28 / 01 / 13, 09: 57, 1 edytowany raz.
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 184