Peugeot sprzedaje swój samochód elektryczny

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Peugeot sprzedaje swój samochód elektryczny




przez Did67 » 09/08/12, 17:59

Według gazety France 2 tego popołudnia Peugeot sprzedaje ION za 10 euro !!!

Tam znalazłem informacje na temat TF1.

Będą mieli ogromne zapasy w rękach, zgodnie z umową z Mitsubishi (jeśli dobrze zapamiętam komentarz: 100 000 kupionych =. I tylko kilkaset ION sprzedanych!

Wyobrażam sobie, że istnieją warunki: powtórzenia itp.

Możliwość zajęcia ???????????????
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 09/08/12, 23:01

http://www.peugeot.fr/decouvrir/ion/5-portes/#!

Nie widziałem tutaj kropli.

To kuszące:
http://fr.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi ... ABn_C-ZERO

Ale jeśli za dziesięć lat nie zastąpią już sterowników ... Komputer pokładowy i inne zastrzeżone elementy elektroniczne; lepiej się przed tym zabezpieczyć, dodając klauzulę do zakupu, ponieważ robią to z 806.

Z drugiej strony, jeśli jest taki sam jak Mitsubishi, mogą mieć części ... : Chichot:

Niech żyją europejskie marki! Pocieszające jest to, że możemy na nich liczyć! : Mrgreen:
0 x
Fakir
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 192
Rejestracja: 07/05/07, 12:34
x 5




przez Fakir » 09/08/12, 23:57

0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 10/08/12, 10:16

To, że nie mogą sprzedać, to jedno (nie widziałem wielu Sarko pracujących nad zainstalowaniem kiosków, które obiecał na wszystkich parkingach i supermarketach ... albo) ... ale pytanie, które mnie kręci, brzmi: ile w tej cenie zarabiają?

Ponieważ nie są tacy szaleni, żeby sprzedać to ze stratą ...

Poza tym nie rozumiem, dlaczego nie udało się to, biorąc pod uwagę cenę ropy. Ponieważ tam jazda elektryczną na tej taryfie jest prawie darmowa.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 10/08/12, 10:17

1) Rzeczywiście, strony nie wydają się aktualne i nie mówią o tym! Webmaster na wakacjach ????

2) Za tę cenę za 10 lat jest amortyzowana, nie ????

Wątpię, żebyś mógł negocjować z ustępstwem! Jeśli producent nie ma więcej części, będzie „martwy”.

Ale rzeczywiście, ponieważ jest to Mitsubishi, mogą istnieć części w Kuala Lumpur, Majotcie lub Amsterdamie!

3) W Citroên byłby to leasing za 90 euro miesięcznie.
0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124




przez Leo Maximus » 10/08/12, 11:52

Jest to problem dla tych, którzy używają iOn na sprzedaż z drugiej ręki: jest 2 do 3 razy droższy z drugiej ręki niż z nowej! : Lol:

http://www.lacentrale.fr/listing_auto.p ... =&origine=
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 10/08/12, 14:39

Obamot napisał:ale pytanie, które mnie kręci, brzmi: ile w tej cenie zarabiają?

Ponieważ nie są tacy szaleni, żeby sprzedać to ze stratą ...
.


Elementy odpowiedzi:

- jest to „bonus” w wysokości około 5 euro potrąconych (więc producent dodatkowo pobiera bonus)

- jest bardzo ograniczony (w sierpniu i pojazdy są aktualnie w magazynie): rodzaje super-sprzedaży!

Ale sprzedaż ze stratą jest we Francji zabroniona (wydaje mi się), co powinno kosztować około 16 000 euro.

Uważam szczególnie, że Peugeot prowadzi tam kampanię reklamową w sytuacji, gdy jego wizerunek został zniszczony (w tym przez prezydenta Francji) przy bardzo niewielkich kosztach. Kilkaset bazardów jonowych w cenie: wszystkie media mówią o tym, a Peugeot, który pozostaje w tyle za elektrycznością, pojawia się jako lider rynku (w czasie, gdy Renault będzie sprzedawać swoje Zoé) ... Moim zdaniem kosztuje znacznie mniej droga niż kampania telewizyjna, o znacznie większym wpływie! Myślę, że wyzwanie już istnieje.

To nie jest powód, aby z tego nie korzystać !!!!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 11/08/12, 13:18

Operacja jest już zakończona, samochody są sprzedawane. : Mrgreen:
Przyjaciel ostrzegł mnie pilnie, ale podróżowałem, a ponieważ już jeżdżę elektrycznie ...
Ta operacja i poprzednie (oferty wynajmu za 90 € / miesiąc, ...) mają kilka celów:
- Sprawdzanie publicznej wrażliwości na EV
- Użyj zapasów, aby uszanować umowę dystrybucyjną zawartą z Mitsubishi (i nie płacić związanych z tym kar).

W PSA burza grzmi ... Chevronowie narzekają na nieuczciwą konkurencję ze strony Lwa ... Ale w sieci koncesje hamują 4 koła, aby nie sprzedawać tych samochodów ...
Tak więc te komunikaty medialne są potrzebne, aby kupujący spieszyli się do dealera i odkryli ukryte przed nimi pojazdy (rzadko są wystawiane w salonach, ale często umieszczane z tyłu parkingu).
Wyniki są jasne; klienci chcą pojazdów elektrycznych, tylko ceny naliczane spowalniają (ponowne) uruchomienie pojazdu elektrycznego.

Wreszcie nadejście (przełożone do końca 2012 r.) Zoé martwi PSA, które próbuje zmienić pozycję na pojazd elektryczny i oferuje alternatywę dla Zoé.
Mamy nadzieję, że konsument skorzysta na dłuższą metę. :D
0 x
jean.caissepas
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 660
Rejestracja: 01/12/09, 00:20
Lokalizacja: R.alpes
x 423




przez jean.caissepas » 12/08/12, 01:07

Citro napisał:Operacja jest już zakończona, samochody są sprzedawane. : Mrgreen:
Przyjaciel ostrzegł mnie pilnie, ale podróżowałem, a ponieważ już jeżdżę elektrycznie ...
:D


Widziałem ogromną promocję na początku sierpnia, ale mieszkając na 3 piętrze budynku bez garażu, ładowanie będzie trudne.

Dla spóźnialskich kilka jonów jest w sprzedaży po +1000 lub +2000 € dla bardziej „poprawnych”:

Link: http://www.leboncoin.fr/voitures/offres ... eugeot+ion

Najbardziej chłodziła mnie odpowiedź forumeur, który wskazał mi, że wymiana baterii kosztuje 17 000 € + 384 € MO :zaszokować:

Będąc w zimnym regionie (od -20 w niektóre poranki), naprawdę sprawia, że ​​myślisz, gdy nie masz garażu.

Dodatkowo system bez koła silnikowego wydaje mi się mniej wydajny pod względem stosunku mocy pobieranej do przebytej drogi (np. W porównaniu do Heulieza, którego wygląd jest jeszcze bardziej „wyjątkowy”).

W tej promocji dobre jest w rzeczywistości uświadomienie wielu ludziom, że elektryczny odpowiada w coraz większym stopniu oczekiwaniom kierowców (autonomia homis, która blokuje najbardziej) ,

Myślę, że większa liczba osób będzie więc śledzić nowinki dotyczące pojazdów elektrycznych, a jeszcze dokładniej przyglądać się wyjątkowym „promocjom”!

Przebudzenie jest zawsze korzystne, gdy zatopisz się w ścianie na końcu ślepej uliczki ...
0 x
Wcześniejsze nawyki musi się zmienić,
ponieważ przyszłość nie musi umrzeć.
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 12/08/12, 10:48

jean.caissepas napisał:...
Dodatkowo system bez koła silnikowego wydaje mi się mniej wydajny pod względem stosunku mocy pobieranej do przebytej drogi (np. W porównaniu do Heulieza, którego wygląd jest jeszcze bardziej „wyjątkowy”).
Myślę, że masz na myśli Heuliez Friendly, który stał się Mia elektryczny, Mia jest napędem wyposażonym w silnik napędzający tylne koła w tradycyjny sposób.

Myślę, że pomyliłeś się z Projekt WILL niestety opuszczony. Ten samochód był elektryczną konwersją opartą na Oplu Agili wyposażonym w silniki kół Michelin „Active Wheel”, które miałem przyjemność zobaczyć w prawdziwym życiu w zeszłym tygodniu, odwiedzając wspaniałe muzeum „L'Aventure Michelin” w Clermont-Ferrand.
: Mrgreen:
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 140