Techniki tajnej kontroli forums Internet

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

Techniki tajnej kontroli forums Internet




przez słoń » 05/08/12, 17:14

Na Wikistrike: bardzo długi tekst, który jednak zapraszam do przeczytania i rozważenia kontroli forums, dezinformacja i manipulacja ruchami demokratycznymi przez „władzę”

Zapraszam do przeczytania tego tekstu (bardzo długiego, dlatego go tutaj nie reprodukuję), do medytacji, rozpowszechniania, a przede wszystkim nagrywania na własnych maszynach.

http://www.wikistrike.com/article-les-t ... 17635.html

Bądź zatem ostrożny, kiedy forumMało znani artyści próbują przejąć kontrolę nad debatami. Nie wahaj się odkopywać tematów.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
highfly-nałogowiec
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 757
Rejestracja: 05/03/08, 12:07
Lokalizacja: Pireneje, 43 roku
x 7




przez highfly-nałogowiec » 05/08/12, 17:42

Absolutnie doskonałe! Dziękuję pachydermie!
0 x
„Bóg śmieje się z tych, którzy potępiają skutki, których pielęgnują przyczyny” BOSSUET
"Na zobaczyć co jest Croit„Dennis MEADOWS
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 05/08/12, 17:54

+1 i uważam wręcz, że należy to tutaj skopiować/wkleić!

Do połączenia z: https://www.econologie.com/forums/strategie- ... 10016.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 05/08/12, 17:57

Technika nr 6 – „ZDOBYJ CAŁKOWITĄ KONTROLĘ” przypomina mi naukę o futurze: jest kilku członków, którzy udzielili wielu interesujących odpowiedzi, którzy zostali moderatorami i od tego momentu nie odpowiadają już zbyt wiele, ale spędzają czas na moderowaniu wszystkiego, czego nie robią nie podoba mi się... w rezultacie zadawanie pytań staje się bezużyteczne, jeśli nie ma już szans na uzyskanie oryginalnej odpowiedzi... a dział technologii jest pusty

le forum amusing science.net miał ten sam problem ze zbyt dużą liczbą nowych moderatorów i niewystarczającą liczbą uczestników
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 05/08/12, 18:46

To prawda, ale nie możemy tego utożsamiać z samą naturą ludzi, którzy poza chęcią manipulacji mają też swoje wady. Ich osobiste ambicje, często powiązane z nadmiernym ego, które szkodzi ich działaniu itp. Nie ma potrzeby rysowania obrazu.

highflyaddict napisał:Absolutnie doskonałe! Dziękuję zwierzę gruboskóre !


On nie jest taką wrażliwą skórą właściwą : Chichot:

Tak, dziękuję !

PS: +10 za umieszczenie całego tekstu w „Strategia manipulacji ludźmi» (ze wskazaniem źródła, oczywiście)
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

pomysły pompowane na forums




przez oli 80 » 05/08/12, 21:40

Dobry wieczór, wiem, że to nie ma bezpośredniego związku z tematem, ale zauważyłem coś, kiedy przedstawiamy pomysł na forum, gdyż przez przypadek kilka miesięcy później w sklepach znaleźliśmy produkty oparte na tym pomyśle

przykład na innym forum ktoś dał radę włożyć termometr w rączkę patelni, bo przez przypadek w następnym roku widziałem w sklepie patelnie z termometrem zintegrowanym z rączką, nie podając marki

dlatego producenci badają wszelkiego rodzaju forums i wykorzystaj zdobyte informacje do stworzenia wyposażenia zgodnie z podanymi wskazówkami forums, przechodząc przez wszystkie obszary

pomysły i wskazówki częściej można znaleźć na forums tylko na stronach lub blogach
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 05/08/12, 22:57

Przypomina mi to niektórych obrońców broni nuklearnej/trolli z kilku postów. Jestem przekonany, że taką nieustępliwość/złą wiarę można kontrolować jedynie zdalnie. :płakać:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

Re: Pomysły na wyczerpanie forums




przez chatelot16 » 05/08/12, 23:30

oli 80 napisał:Dobry wieczór, wiem, że to nie ma bezpośredniego związku z tematem, ale zauważyłem coś, kiedy przedstawiamy pomysł na forum, gdyż przez przypadek kilka miesięcy później w sklepach znaleźliśmy produkty oparte na tym pomyśle

przykład na innym forum ktoś dał radę włożyć termometr w rączkę patelni, bo przez przypadek w następnym roku widziałem w sklepie patelnie z termometrem zintegrowanym z rączką, nie podając marki

dlatego producenci badają wszelkiego rodzaju forums i wykorzystaj zdobyte informacje do stworzenia wyposażenia zgodnie z podanymi wskazówkami forums, przechodząc przez wszystkie obszary

pomysły i wskazówki częściej można znaleźć na forums tylko na stronach lub blogach


opisując pomysł na a forum Dobrze, że się to czyta! zrobienie tego jest najlepszą rzeczą, jaka może się zdarzyć!

Tak się złożyło, że opisałem pomysły, które uważałem za oryginalne... cóż, nie, zostały one już skopiowane telepatycznie 50 lat wcześniej
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 06/08/12, 00:35

Tak, tym lepiej. Ale szkoda własności intelektualnej...

Flytox napisał:Przypomina mi to niektórych obrońców broni nuklearnej/trolli z kilku postów. Jestem przekonany, że taką nieustępliwość/złą wiarę można kontrolować jedynie zdalnie. :płakać:

Najlepszym dowodem na to, co mówisz, jest to, że gdy ci, o których myślisz, zorientowali się, że przegrali grę, jakby przez przypadek nigdy nie wrócili (po kilku próbach przyjęcia nowego pseudonimu). Pamiętam jednak, że ich grot był szczególnie wytrwały!

To prawda, że ​​Fukushima naprawdę ostudziła ich argumenty. Ale cóż, nie należy aż tak generalizować.
0 x
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180




przez plasmanu » 06/08/12, 06:36

+1 za zasadę.

W przypadku oli80, kiedy odkryjesz pomysł, wślizguje się on do mózgu, a potem w życiu widzisz go na własne oczy, ponieważ zostałeś ostrzeżony.
W przeciwnym razie przeszedłbyś obok niej, nie zauważając jej. Często nic nie wymyślamy. chwytamy pomysł.

W przypadku Internetu zawsze zaczynam od tej samej zasady.
Jeśli mam problem lub pytanie, nie jestem pierwszy i rozwiązanie istnieje z góry.
Odpowiedź można uzyskać na podstawie trafności sformułowania pytania, a Google zajmie się resztą.

Świadomy użytkownik Internetu jest wart dwa razy : Mrgreen:
Dla profesjonalisty.
Cóż, wszyscy jesteśmy. Wybór strony należy do każdego.
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 163