André opuszcza Forum

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12

André opuszcza Forum




przez Andre » 06/06/12, 02:21

dobry wieczór

Mój ostatni post w tej sprawie forum które od czasu do czasu odwiedzam, wysokiej jakości współtwórcy są zawsze częścią tego..
Żal mi tych wszystkich, z którymi stykałem się przez wiele lat dla Christophe'a, dynamicznego młodego człowieka, który jest o dwa lata młodszy od mojego najmłodszego syna, ale dla dobra forum a jak dla mnie nawet lepiej żeby mi się zdekantowało, czuję się bardziej na swoim miejscu w tej sprawie forum ..
Le forum jest trochę jak moja jabłoń którą zaszczepiłem 21 rodzajów jabłek w tym grusza 25 lat zajęło mi zrozumienie że natura nie akceptuje że są 3 rodzaje jabłek które zawładnęły i zdusiły inne..
Tam, gdzie mam najwięcej trudności, jest ten rodzaj agresywności, prawie ledwo zawoalowany rasizm w obliczu ludzi, który niektórzy utrzymują w tej sprawie forum, zamiast używać terminu Ricans.Ameryka Północna jako jakiś użytek, nie mógł określić potężnych tego świata, którzy kierują i kontrolują wszystko, ponadto są oni również w Londynie, w Szwajcarii we Francji, ale nie widzę oskarżania całego narodu o zło ziemi.
Podczas moich wizyt u Amerykanów widziałem ludzi, którzy mają wielką dumę narodową
Czego nie mamy w Kanadzie, potępiając teraz ludzi i oceniając ich przemysł lotniczy tak jak oni, na pewnym stanowisku bardzo źle jest znać ich możliwości.
Nie można zaprzeczyć, że Europa wyprodukowała autobus Air, wysokiej jakości Concorde
Ale politycy europejscy (nie oceniam populacji) posłusznie poddali się ich rządom, albo angielski wszędzie w powietrzu, anglosaskie miary, stopy na wysokość, galony amerykańskie, tony amerykańskie, nie wchodzę w śruby i wszystkie dodatki..
Kiedy ma małe lotnictwo turystyczne w Europie, jego park praktycznie stanowią samoloty lub motorówki amerykańskiej Cessny i Piper Lycomig lub Continental. większość z nich dostarcza części bezpośrednio do USA.
Do tego czasu, nic wielkiego, zająłem się tematem, który opanowałem doskonale, ale który dotyczy bardzo niewielkiej mniejszości, a więc znikomej.. Ale nie myślcie, że Europa jest pępkiem świata w dziedzinie lotnictwa, zwłaszcza nie w lotnictwie małym.

Poważna strona Zawsze myślałem, że EURO byłoby autonomiczne, ale nie, to nie naród amerykański, ale wasze wybrane rządy, które prowadzą interesy z wielkimi światowymi bankami, kontrolowanymi przez kilku ludzi i które mają swoją agencję dyskontową, która decyduje, kiedy pójdzie w górę, kiedy pogrążą kraj, a potem idą i pożyczają od tych wielkich finansistów… Stopniowo atakują najsłabszy kraj i docierają do najbogatszych, by w końcu rzucić euro na ziemię. (To tylko kwestia czasu, jeśli twoi politycy się nie obudzą, pułapka jest włączona.)
Więc Obamat przestań krzyczeć na (Rykanów), ale zidentyfikuj kilku mężczyzn w Londynie i USA i rozejrzyj się trochę wokół siebie, także w Szwajcarii bankierzy nie są tak biali, jak myślisz, po prostu musisz cofnąć się trochę w historii w latach 39-45.





Obamot

Nie dbamy o oczekiwaną długość życia Ricans tutaj nie?

Ok jyvé, jyvé -> []


Rikanie są „dobrzy” w wojnie i ponad prawem międzynarodowym

...przyjeżdża do nas...całkowicie z Ameryki Północnej.

Nie przejmowałbyś się nami tutaj?


dobrze po stronie „wyobraźni”, są zbyt źli. wystarczy zobaczyć industrialną epopeję budowy ich myśliwców, aby zrozumieć... Niekończąca się przepaść finansowa i technologiczne fiasko...



Alain G
Nie spodziewałem się, że upadniesz tak nisko, by wyciągnąć przeszłość Rozon, która popełniła błąd w swoim życiu i zapłaciła za to cenę,


Alain, kiedy masz jedną ze swoich niedojrzałych wnuczek, która zestarzała się i została zwolniona z braku dowodów, inaczej zareagujesz na taką sytuację, a dla mnie upaść bardzo nisko to nic nie mówić i nic nie robić, zamknij oczy.




Obamot

Ale przede wszystkim wróć na ziemię i trochę zaopiekuj się swoim ego. W przeciwnym razie spadniesz z góry (jak w przypadku błędów ortograficznych, w których udajesz, że ledwie to robisz, podczas gdy robisz tyle).
Ale hej, mówię to bez złudzeń z mojej strony.


Potrzebowałeś intelektualistę, żeby zniżyć tego gościa, który wierzy w to, co robi, nawet jeśli to marzenie, zamiast atakować jego edukację, pokazuje mu błąd w jego zasadzie, ale nie, łatwiej powiedzieć hej, źle wykształcony, wraca do szkolnych ławek? (są ludzie niepiśmienni, którzy latają samolotami w odległych rejonach, bez licencji i robią to bardzo dobrze..

Obamot uważa, że ​​masz rację, kiedy udajesz, że nie rozumiesz i oczerniasz moje statystyki dotyczące kompletności zgonów, po każdym wyjaśnieniu wychodziła z tego tylko krytyka.
Ale nie, nawet nie otworzyłeś pliku ani nie spojrzałeś na ewolucję z latami krytyki tylko przecinkami i kropkami, a cała krytyka ledwo zawoalowana, by powiedzieć mi, że jestem kłamcą
Liczby te zostaną przeanalizowane, zweryfikowane i wkrótce opublikowane w lokalnej gazecie.

Obamot
Ale hej... Basta... Od czasu twojej sprzeczki z Alainem G, którego udało ci się wyrwać z jego zawiasów (musiałeś to zrobić, on najspokojniejszy z fo-fo), wstrzymuję tutaj koszty... Ze mną nie dojdziesz, wiesz, że mam dużo do zrobienia

PS: oczywiście z Ameryki Północnej, ale nie każesz mi mówić złego słowa o moich kanadyjskich przyjaciołach :-))) i wyobraź sobie, że mimo wszystko podoba mi się wiele rzeczy w Amerykanach.


W tym miejscu rozumiem twoje ochronne zachowanie i znaczenie twoich działań, w kilku postach, które napisałem, więc kontynuuj beze mnie, pisz do 4 rano.
Pisz ile chcesz nie będzie więcej ode mnie odpowiedzi, wygrałeś, masz ostatnie słowo w końcu znajdziesz swój kadłub jak mówimy w domu..

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 06/06/12, 03:03

Drogi Andrzeju,

Od kiedy się tym zajmuję forum, z wielką przyjemnością przeczytałem
każde Twoje pismo z wielkim zainteresowaniem. Wiedziałeś, jak być dostępnym i
pomagając, kiedy cię prosiłem (między innymi piec na drewno), tak też było
tam dla wielu.

Będzie mi brakowało twoich mądrych rad i rozsądnych uwag, to prawda
dlaczego głęboko żałuję tej sytuacji, ale szczególnie Twojej
wyjazd. Szanuję cię i szczerze mówiąc podziwiam cię, więc akceptuję twoje
decyzja .

Nie pozwól, aby to rozczarowanie cię zgorzkniało.

Jestem pewien, że twój altruizm przyniesie korzyści innym, którzy będą cię słuchać.
pogodnie i skorzystaj z twoich nauk.


Z poważaniem,

Lapin
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: André odchodzi Forum




przez Obamot » 06/06/12, 04:01

Nie, nie chcę, żeby André odszedł, nie chcę być posłuszny wyzwaniom czy próbom intencji. To wszystko.
Poza tym w ostatnim poście dałem mu powód ...> : Lol:
0 x
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21




przez aerialcastor » 06/06/12, 08:09

Cześć Andrew,


Bardzo dobrze rozumiem, co czujesz, bo nie jestem daleko od robienia tego, co Ty, chyba do tego nie dojdę, ale nie uczestniczę tak, jak bym chciał, bo wiem, że dyskusja jest niemożliwa.
Niektórzy mają bardzo duże problemy z ego, a jeśli się z nimi nie zgadzamy (a tym bardziej, jeśli mamy rację), są to obelgi, oczernianie i wszystko, co następuje.
Nie ma sposobu na konstruktywną dyskusję, w której każdy wyszedłby silniejszy. Nie, niektórzy mają obsesję na punkcie posiadania racji.


Podobał mi się Twój udział, który świadczy o wyraźnych kompetencjach, nawet jeśli nie są to tematy, które szczególnie mnie interesują.

Ale co chcesz, jeśli twoi rodzice nie mają środków na opłacenie wielkiego dyplomu, „elita” przypomni ci o tym w zasadzie. Nie jesteśmy z tego samego świata.

W każdym razie życzę powodzenia.
0 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.
Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Avatar de l'utilisateur
yannko
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 286
Rejestracja: 24/11/08, 22:44
Lokalizacja: Praga, Republika Czeska
x 2




przez yannko » 06/06/12, 08:23

Jaka szkoda Andrzeju :płakać:, twoje zdjęcia z samolotu sprawiły, że marzyłem, twoje bardzo trafne opinie, twoje wspaniałe doświadczenie i twoje proste i skuteczne rady, oto bardzo zła wiadomość na początek dnia!

Może mała przerwa by się przydała :? Historia nie rezygnowania ze wszystkiego.

Przyznaję, że tendencja geopolityczna podmiotów tzw forum, ostatnio odwiedzam trochę mniej, ale szkoda byłoby stracić tak wartościowego rozmówcę jak ty ::

Dla przypomnienia, mogę tylko dodać do tego, co powiedziałeś o inżynierach, sam będąc jednym z nich, 95% ludzi w tym środowisku to czysta arogancja, która ma inżyniera tylko z nazwiska administracyjnego i proceduralnego. W dzisiejszych czasach to nic nie znaczy, a ja ciągle powtarzam, że mój dyplom nie mówi nic o moich umiejętnościach. Ale jest warunkiem dostępu do godnej pracy w Europie.

Pracowałem w firmie Bosch przez jakiś czas, a pracownicy (niektórzy byli z pewnością bardziej wykwalifikowani niż starsi inżynierowie i technicy) są traktowani jak bydło. Jestem teraz w amerykańskim klubie i nawet jeśli mają swoje złe strony (jak wszędzie), to społecznie oddychamy znacznie lepiej.

Co do reszty, po dokładnym zbadaniu Europy, możemy powiedzieć, że kraje, które są jeszcze trochę „stare” (czyli niezbyt młode lub zintegrowane z UE) są znacznie bardziej uczciwe pod względem szacunku dla umiejętności pracowników. Moglibyśmy o tym długo rozmawiać.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 06/06/12, 08:47

To obecny fenomen mody… „Idioci”, którzy chodzą, zostają zestrzeleni przez siedzących intelektualistów…
Za kilka lat mogą zrozumieć, że to nie prośba o interwencję, deklaracja chęci pracy, konsultacja działu zakupów, gwarancja serwisu BHP, walidacja służb technicznych, że najszybciej dokręcamy śrubę przed wypadkiem...

Idiota, który idzie coraz bardziej z trudem, by udźwignąć ciężar tych siedzących intelektualistów...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
yannko
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 286
Rejestracja: 24/11/08, 22:44
Lokalizacja: Praga, Republika Czeska
x 2




przez yannko » 06/06/12, 08:56

Poważnie zgadzam się Makro, między innymi dlatego pieprzyłem środkowy obóz :zaszokować: , nie mogłem już tego znieść.

Nie mówię nawet o proponowaniu alternatywnych rozwiązań „nowoczesnym” inżynierom, nie warto nawet o tym myśleć (bierzemy cię za wadę).

Istnieje (z mojego punktu widzenia) ogromna różnica w podejściu między „starymi” inżynierami (rozumiem starą metodę szkolenia, lata 90.), a tym, co robimy z nimi w nowoczesny sposób. Ich ego i wiedza odzwierciedlają to wszystko. Dusimy się w bezużytecznych procedurach, które stanowią 90% czasu poświęconego na projekt. Potem nie ma już pieniędzy dla techników...

Stawiam sobie osobisty cel, aby zgromadzić maksimum pepetów, aby następnie zrealizować swój projekt, na wypadek gdyby nie zostałem zabrany tam, gdzie chcę zrobić karierę. Zaraz biorę turę, więc zobaczę czy to lepsze niż agencje rekrutacyjne leche boot...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 06/06/12, 09:26

Wręcz przeciwnie, uważam, że zderzenie mentalności może być korzystne.

Uważam za niefortunne, że odbiera pan to w ten sposób: gdyby europejscy politycy mieli być dotknięci tym, o czym się o nich mówi forums gazety, powiesiliby się równie sucho...

Interesujące były dla nas wiadomości z Ameryki Północnej.

Ale właściwie wezmę jeden przykład, który pojawił się wczoraj w „Moutons enrages”:
http://lesmoutonsenrages.fr/2012/06/04/ ... mericaine/

a potem ich władcy chcieliby zostać policjantami świata.

Oczywiście mentalność jest inna w krajach o 250 mieszkańcach/km³, kulturze łacińskiej, które musiały wyzwolić się spod jarzma tyranów i waszych „ogromnych hektarów śniegu” stworzonych przez anglosaskich osadników. To prawie inna planeta.

Zapewniamy, że jeśli ponownie zaczniesz publikować, zawsze powitamy Cię z taką samą przyjemnością.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 06/06/12, 10:06

Będę bardziej lakoniczny niż wy.

Smutna wiadomość (jeszcze jedna w tej chwili...), André: wiedz, że jesteś jednym z członków założycieli (atmosfery) tego forum. Bez ciebie nie byłby tym, kim jest.

Po całym tym czasie spędzonym, po prostu uważam za wstyd robić to dla kaprysu, tylko za radą 1 lub 2 osób… ponieważ to karze wszystkich innych (członków lub gości) twojej wiedzy…

Spróbuj jednak od czasu do czasu wrócić jako „gość”… i ja też czasami nie mogę! I nie jesteśmy sami: http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=bYyC2fu4AQI

Więc nadal nie przyjechałem zobaczyć się z tobą w Quebecu!! Więc musimy pozostać w kontakcie w każdym przypadku huh!! : Chichot: : Idea:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15989
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187




przez Remundo » 06/06/12, 10:37

Bonjour à tous,

Szkoda, że ​​André nas opuszcza!

Bardzo podobały mi się jego interwencje i eksperymenty (jego stary Mercedes Pantone, znakomity, jego wieloletnie testy i pomiary).

Odkrycie sposobu życia, którego też nie znam (wspaniałe kanadyjskie przestrzenie, codzienne podróże hydroplanem...).

W każdym razie „Dédé” pozostawi swój ślad na forum.
0 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 219