Nowe stopnie

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040

Nowe stopnie




przez Christophe » 14/11/05, 17:54

Kto mówi nowy? forum mówi nowe "szeregi" członków... rzeczywiście stare szeregi nie podobają mi się dużo bardziej... Chciałbym coś bardziej "radosnego" i przyjaznego...

Problem: Nie jestem zbyt natchniony, więc potrzebuję twojej wyobraźni (w końcu to ty będziesz miał te „etykiety”)

Póki co, oto ranking (nazwa, ilość wiadomości do zdobycia, aby osiągnąć rangę):


Neofita, 0
uczulony, 10
Ekolog, 30
Ekolog neofita, 40
Młodszy Ekolog, 50
Ekonomista amator, 100
Ekonolog ekspert, 150

Kolejna sprawa: istnieje teraz możliwość nadawania "specjalnych rang" niektórym członkom... Będę się z tego cieszyć... Niark! : Twisted:
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 14/11/05, 19:38

Cóż, nie mam zbyt oryginalnego pomysłu do zaproponowania... Może:

„Pływak w oleju za 70 USD w pierwszym rzędzie”
lub „Rowerzysta z rowerem ratunkowym dla najwyższego” :D

Inaczej mogę mieć rangę Wielkiego Wezyra, czyli Miniguru ;)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 14/11/05, 19:52

Cóż, masz już "Małego guru" wolisz mini? : Lol:

Jeśli chodzi o idee, to nie chodziło o stopnie specjalne (nie mam z tym większych problemów...), ale o rangi „publiczne”

Jeśli nie, idź posprzątaj swój brzydki podpis!! fuj!!
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 14/11/05, 22:49

O tak!! Nie widziałem ! :D

Klasa!! : Lol:

Dbam o podpis.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 14/11/05, 23:58

Voila c + choooli!

Teraz, gdybyś mógł nieco zmniejszyć rozmiar (kom mine w 9, jak sądzę), byłoby idealnie :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 15/11/05, 18:38

powitanie
W zależności od nastroju będzie zabawniej!!! : Lol:
Esqu'on mógłby raz na zawsze wybrać według wady kolejność postów (gdy się często przechodzi do tyłu lub czyta wszystko to jest nudne). : Evil:
@+
zac
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

nie zgadzać się co do kryteriów




przez jean63 » 12/01/06, 00:45

istnieje równoważna sztuczka w bousoramie, w której uczestnicy są oceniani przez innych, dostają gwiazdki. prawdę powiedziawszy nie jestem za niczym, to nadal stwarza rodzaj rywalizacji między uczestnikami, a obecnie jest zdecydowanie za dużo rywalizacji, która generuje złe uczucia typu zazdrość, nienawiść, zazdrość. ..... w końcu możemy być szeroko rozumianymi zielonymi i nie mieć „tytułu”. To moja opinia.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

PROPOZYCJA =>




przez jean63 » 12/01/06, 11:43

kiedy mówię bousorama............ to jest stypendium oczywiście strona, na której można śledzić ceny giełdowe. Myślę, że to nie twoja bajka i rozumiem cię, ale idź zobaczyć forum i zobacz, jak działa przypisanie gwiazdek. To inni autorzy przypisują gwiazdki zgodnie z istotnością postów. Jak na mój gust, uważam to za głupie, ale hej, każdy ma swój gust.

Raczej postawiłbym na ranking według umiejętności z mówcy: na przykład tutaj "Pantonian" dla André, itd... i inne, których nie mam na myśli. Oczywiście André jest nie tylko „Pantończykiem”, ale być może można by przypisać inne „tytuły” (na przykład do 5) w malejącej kolejności umiejętności. jest skomplikowany do wdrożenia, ale byłoby wspaniale, gdy szukasz informacji w polu, aby móc na przykład znaleźć wszystkie posty faceta.
Co myślisz? To propozycja starego informatyka, który przeszedł przez różne epoki komputerów (tak, zaczynałem od kart perforowanych w 1970 roku i bez ekranu, a kiedy widzę, gdzie jesteśmy dzisiaj, postęp w ciągu 35 lat jest niesamowity), więc możemy mieć nadzieję, że nastąpi wielki postęp w dziedzinie przemysłu, transportu i zanieczyszczeń (CO2 => efekt cieplarniany i zanieczyszczenie gruntu => nowotwory) ..... ale to chyba zarozumiałość!!
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 12/01/06, 12:07

Jest to oczywiście możliwe, ale skomplikowane w konfiguracji w porównaniu do tego, co by to przyniosło, jak sądzę…

Zawsze mam możliwość przypisania „specjalnych rang” najbardziej „walecznym” członkom… Na przykład André, Misterloxo, Rulian i oczywiście ja korzystam z tych specjalnych rang…

Cóż, uczynię klasyczne rzędy trochę bardziej oryginalnymi
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 12/01/06, 12:36

Tutaj starałem się trochę poprawić nazewnictwo wierszy... Pozwalam ci je odkryć samemu :)

Ale najwyraźniej możemy umieścić obrazy dla każdego rzędu, zobaczymy :) Czy tak nie byłoby ładniej?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Gildas i goście 353