Ormuz

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
aladin
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 20/10/05, 21:11

Ormuz

przez aladin » 06/11/05, 20:53

na ten temat forum Zrobiłem podsumowanie prezentacji pierwiastków jednoatomowych, nadprzewodników lepiej znanych jako ORMUS. Ta wiadomość została dobrowolnie usunięta???
Te elementy ormusów służą do pobudzania roślin, oczyszczania organizmów..., były znane starożytnym Egipcjanom i alchemikom.
Jest to dzieło badań Davida Hudsona i Barry’ego Cartera.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

przez Christophe » 06/11/05, 21:13

Tak, usunąłem te wiadomości, ponieważ wydaje mi się, że są one dość ezoteryczne jako „techniczne”… z tego, co niewiele widziałem.

Nie jesteś jedyną osobą zaniepokojoną i robię to samo w przypadku wszystkich reklam witryn o charakterze mistycznym, rasistowskim lub ekstremistycznym (we wszystkich znaczeniach tego słowa)
0 x
aladin
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 20/10/05, 21:11

przez aladin » 08/11/05, 01:31

„Tak, usunąłem te wiadomości, ponieważ wydaje mi się, że są one dość ezoteryczne jako „techniczne”… z tego, co niewiele widziałem”.


W robieniu ormusa nie ma NIC EZOTERYCZNEGO, to chemia i fizyka
Metoda pierwsza: podnieść pH wody morskiej i trzykrotnie przepłukać osad
2. metoda przepuszczania wody źródlanej przez wir, zgodnie z zasadą V Schaubergera
Produkty te doskonale nadają się do leczenia i stymulacji wzrostu roślin, zgodnie z rolnictwem ekologicznym.
i myślę, że powinniśmy po prostu o tym poinformować, zrobienie tego nie jest drogie
Wierzę, że to jest twój kierunek forum: ekologia?
Angielska strona ormus jest bardzo dobrze udokumentowana na ten temat
Dziękuję.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

przez Christophe » 08/11/05, 09:49

Może to być „naukowe”, ale strony, które przedstawiłeś, miały prezentację co najmniej ezoteryczną… trochę jak strony, które mówią o energii orgonu itp.

Ponadto wiele stron lub linków w tej witrynie jest nieprawidłowych:

Kod: wybierać

http://www.subtleenergies.com/ormus/whatisit.htm


Zarządzanie forum czy ekologia jest rzeczywiście stosowana.
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 330