Informacje o powietrzu: maszyny, loty, krajobrazy, wyczyny, awarie ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040

Informacje o powietrzu: maszyny, loty, krajobrazy, wyczyny, awarie ...




przez Christophe » 03/10/11, 10:26

Ponieważ jest nas pewna liczba (jest kilku pilotów samolotów, mikrolotów, szybowców i paralotniarzy) na tym forum interesować się aeronautyką we wszystkich jej aspektach forums, otwieram (pojedynczy) temat dotyczący „ciekawych” filmów lotniczych.

Chodź, zaczynam.

2 prototypy „twórcy wdów”:



I świetny trik:


Zobacz także te 2 grupy na Vimeo (filmy o znacznie lepszej jakości niż na YouTube):

Paragliding: http://vimeo.com/channels/paragliding
Paramotor (a także sporo latania na paralotni): http://vimeo.com/channels/paramotor
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6513
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1636




przez Macro » 06/10/11, 11:25

: Chichot: Jestem po prostu latającym bandytą... Niezdolnym do zbudowania papierowego samolotu...
Najgorsze jest to, że żona chce, żebym zrobił licencję pilota, żeby skrócić czas transportu, gdy minimakrokrado będą rozrzucone daleko od nas...

Pejzaże, gdy patrzę na nie z góry... Wiszę na dużej skale i nie bardzo mam pomysł, żeby wyjąć aparat...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

Re: Filmy lotnicze: maszyny, loty, krajobrazy, exploity, cr




przez Cuicui » 06/10/11, 11:31

Christophe napisał:Prototyp „twórcy wdów”: http://www.youtube.com/watch?v=-zIulWZCiQw
Ten wywołał u mnie dreszcze. Na szczęście pilot był na tyle mądry, aby nie używać pełnego gazu! Szkoda, że ​​cała ta praca spowodowała niestabilność maszyny.
Ale wielki ukłon w stronę pilota-producenta przenośnego helikoptera z przeciwbieżnym wirnikiem http://www.youtube.com/watch?v=7RZOiEryX0c Jego loty są zawsze bardzo przyjemne do oglądania.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 06/10/11, 11:40

Makro napisał:Najgorsze jest to, że żona chce, żebym zrobił licencję pilota, żeby skrócić czas transportu, gdy minimakrokrado będą rozrzucone daleko od nas...


Wow, czy zdajesz sobie sprawę, że Twój przypadek jest niezwykle rzadki i dlatego masz szczęście? Nauka jest bardzo czasochłonna, ale zwłaszcza późniejsze latanie.

Zwykle, gdy chcesz przespać się samotnie, życie pary idzie nie tak...

Ach, to spontaniczny cytat z ekologii, z którego jestem dumny!
: Mrgreen: : Mrgreen:

W twoim przypadku wolisz szkolenie ULM (są 2-miejscowe samoloty z osiągami równie dobrymi, jeśli nie lepszymi niż samolot, lekkość zobowiązuje) niż PPL...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6513
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1636




przez Macro » 06/10/11, 11:49

Christophe napisał:
Wow, czy zdajesz sobie sprawę, że Twój przypadek jest niezwykle rzadki i dlatego masz szczęście? Nauka jest bardzo czasochłonna, ale zwłaszcza późniejsze latanie.

W twoim przypadku wolisz szkolenie ULM (są 2-miejscowe samoloty z osiągami równie dobrymi, jeśli nie lepszymi niż samolot, lekkość zobowiązuje) niż PPL...


Mam wrażenie, że chce się mnie pozbyć... : Mrgreen:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 06/10/11, 15:21

Hmm... na stałe czy okazjonalnie? : Mrgreen:

Bo jeśli jest to zrównoważone, istnieją inne metody... : Chichot: : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 06/10/11, 20:28

Dzięki rotorom pod spodem jest znacznie stabilniejszy:

Zawsze miło widzieć:

Z drugiej strony waha się...

Tutaj wygląda to idealnie:

Delirium:
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 07/10/11, 03:04

Halo

Krótka przejażdżka po dzikich zboczach północnego lasu




Pas startowy jest rustykalnie wąski, widać ślady 4 kół na piasku, co nie ułatwia przejazdu wąskim przejściem, gdzie samolot nadal ma określoną prędkość, na podejściu były turbulencje, stąd wiele poprawek. Finał odbywa się przy prędkości 120 km/h, lądowanie przy prędkości 90 km/h, po zjechaniu w korytarz jodłowy turbulencje uspokajają się.
Mam zamiar wrócić, gdy las jesienią będzie czerwony.

jutę przed dotarciem do celu.
Obraz
Ścieżka w zasięgu wzroku, przejście wydaje mi się wąskie, roślinność urosła od mojej ostatniej wizyty
Obraz

domki nad jeziorem
Obraz

W pozycji do startu lepiej nie puszczać silnika
Obraz
0 x
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21




przez aerialcastor » 07/10/11, 07:45

Ciężko będzie wystawić pilota...
0 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.
Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 07/10/11, 09:20



Wygląda jak 8 silników kosy spalinowej? : Chichot:

Szkoda, gdyby ukłonili się tuż po starcie… samolot mógłby konkurować z Ospreyem armii amerykańskiej (prawdziwy kłopot technologiczny: 20 lat rozwoju i wiele ofiar!).

W przeciwnym razie jest to po prostu szaleństwo! (może spróbuj czegoś innego, bardziej udanego?)

André, zawsze taki mistrzowski! Znakomite opanowanie lądowania, niekoniecznie dla początkujących!

Swoją drogą, ile godzin lotu masz na koncie?

Kiedy zaprosisz mnie do swojego domu? : Idea: : Chichot: :?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot], Gildas i goście 354