Badanie Energia odnawialna

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
superbibou
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 14/04/11, 10:16

Badanie Energia odnawialna




przez superbibou » 15/04/11, 15:04

Witam, :D

Jestem nowy w tym forum : Zarejestrowałem się, ponieważ w ramach studiów odpowiadam za przeprowadzenie ankiety na temat energii odnawialnej. W rzeczywistości muszę stworzyć przestrzeń zwaną „domem ekoenergetycznym”, aby informować odwiedzających mój lokal o odnawialnych źródłach energii. Mam już kilka pomysłów, ale ponieważ nie bardzo wiem od czego zacząć, postanowiłem stworzyć formularz na ten temat, aby zebrać opinie jak największej liczby osób. Uzyskane odpowiedzi pozwolą mi dokonać wyboru spośród wszystkich pomysłów i skierować moją pracę w tym kierunku.

Będę bardzo wdzięczny, jeśli chcesz wziąć udział w tym projekcie: wystarczy kliknąć ten link, aby uzyskać do niego dostęp (formularz znajduje się w Dokumentach Google):
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHFkd2NtbFZwMHJESjRiMzl2V2x1VWc6MQ

Formularz jest anonimowy i jego wypełnienie nie zajmie więcej niż 10 minut. Gdy skończysz odpowiadać, po prostu kliknij przycisk „Wyślij” u dołu strony, aby zarejestrować swój udział.

Zredaguję ten post, jak tylko uzyskam wystarczającą liczbę odpowiedzi (wiedząc, że przeglądam kilka stron internetowych w tym celu), więc myślę, że w następny weekend ... I wtedy może zainteresować również wszystkich, którzy zadają pytania na temat temat.

Liczę na ciebie! : Wink:

DZIĘKI :D
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 272