Tworzenie powiązania econology?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Tworzenie powiązania econology?

przez Christophe » 16/10/05, 15:04

Temat „przestarzały” odnosi się do tematu, który go zastępuje i konkretyzuje powstanieeconology Association

Zdecydowano, że będę poważnie pracował nad utworzeniem stowarzyszenia ekonologicznego, aby stworzyć ramy prawne dla tej strony i dać nam więcej środków!

Biorę post z Vincenta27, który całkiem dobrze podsumował moje pomysły

„Myślę, że pomysł zrzeszenia byłby doskonały:

- W odniesieniu do odległości geograficznej: nie znam częstotliwości niezbędnych spotkań, ale uważam, że członkowie muszą być w stanie zrobić niektóre z nich przez telefon / reklamę i zaplanować dwa doroczne spotkania.

- Dodatkowy wkład oprócz członków:

Łączenie narzędzi, warsztaty (niektóre mają miejsce, inne takie i takie umiejętności (toczenie, spawanie, elektryczność, ...), narzędzia, ...

Łączenie pomysłów, doświadczenia, umiejętności, planów, badań ...

Może też, ale biorę pęsety, aby pomóc w promocji niektórych badań lub produktów, w kontaktach z dostawcami ...
Część z nas pracuje w dziedzinach technicznych, mamy kontakty w naszym otoczeniu z różnymi dostawcami i różnią się, być może moglibyśmy połączyć niektóre zakupy materiałów lub sprzętu.

Jest pewne, że członkowie i osoby niebędące członkami mieliby taką samą możliwość połączenia przez sieć, ale myślę, że jeśli abonament nie jest nadmierny, ci, którzy mogą grać w tę grę i akceptują osoby, które nie mogą materialnie nie przyczynić. Nawet jeśli nie podoba mi się to zbytnio, powinno być możliwe utworzenie prywatnych obszarów na stronie, aby członkowie mogli korzystać tylko z zakupów, planów, bezpłatnych biletów na niektóre pokazy, ...

Ponadto, jak już powiedziano, stowarzyszenie może motywować członków do osiągnięcia rezultatu (wielu z nich wymaga trochę czasu i nie kopie w tyłek…)
Celem stowarzyszenia jest także umożliwienie otwarcia się na świat zewnętrzny, organizowanie lub uczestniczenie w wystawach, pokazach, spotkaniach, ... ”


Możesz dodać w tym temacie inne pomysły i cele stowarzyszenia. Ze swojej strony mam 2, które moim zdaniem są bardzo dobre, ale wciąż wymagają refleksji. Na razie nie powiem nic więcej!
Ostatnio edytowane przez Christophe 20 / 05 / 11, 12: 32, 8 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali

przez A2E » 16/10/05, 15:58

świetne wieści! :D
zastanówmy się, co możemy wnieść do stowarzyszenia
na przykład, biorąc pod uwagę geograficzną decentralizację przyszłych członków, będzie możliwe utworzenie regionalnych lub nawet wydziałowych sekcji ze stowarzyszeniem. matka?
Idę trochę szybko w pracy, ale hej to zobaczyć!
zobaczyć również minimalny wkład na członka?
0 x
Avatar de l'utilisateur
vincent27
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 111
Rejestracja: 20/05/05, 19:20
Lokalizacja: Eure

przez vincent27 » 16/10/05, 21:04

Dobry wieczór wszystkim,

30 €, myślę, że to też dobra suma, otwiera wyniki, biorąc pod uwagę wyniki ankiet, i myślę, że nie będzie dobrze.

Jeśli chodzi o uzgodnienia geograficzne, na razie muszą być naturalne. Assoc. jest już dość kłopotliwy w zarządzaniu w jednej strukturze. Jeśli doc. pozwala na organizację pierwszego spotkania, nawiązywane będą kontakty między osobami, które chcą sobie pomóc.

Powodzenia w tworzeniu, nie mam wątpliwości co do narodzin.
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen

przez Rulian » 16/10/05, 22:46

Nie jest źle 30 € !! Doskonały.

Czy to za 5 € więcej wygrywamy skrzynkę Rochefort? :D dsl
0 x
erikotiti
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 16
Rejestracja: 21/11/04, 22:03

przez erikotiti » 16/10/05, 23:09

ŻADNY PROBLEM, JESTEM GOTOWY DOŁĄCZYĆ DO MNIE 30 EURO
Rsonnable.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

przez Christophe » 16/10/05, 23:37

Rulian napisał:Czy to za 5 € więcej wygrywamy skrzynkę Rochefort? :D  dsl

pfffffffff i tak nie możesz tego znieść :P

W przeciwnym razie uważam, że to dobry kompromis, ale mam nadzieję, że nie będzie to jedyny dochód ze stowarzyszenia!
Zacznę pisać status jutro!

Jeśli chodzi o stworzenie, wciąż jestem Belgią przynajmniej do końca marca ... Czy można tworzyć wcześniej? (Chciałbym!)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

przez Christophe » 17/10/05, 10:25

Zacząłem pisać statut, postępuje dobrze :)

Z drugiej strony chciałbym wiedzieć, czy ludzie tutaj obecni byliby zainteresowani utworzeniem urzędu certyfikacji (biura) ... Wiedząc, że będzie to wymagało od nich obowiązków prawnych i czasu ... Nie jestem pewien (na razie, ale ja nadal potasuje strony), które wraz z Christine (moją dziewczyną) możemy legalnie tworzyć, ponieważ mamy ten sam adres ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Jean-Francois
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 85
Rejestracja: 27/11/04, 00:18
Lokalizacja: Poitiers w Vienne

przez Jean-Francois » 17/10/05, 12:03

cześć Christophe, para o tym samym adresie może być częścią biura tego samego stowarzyszenia

zawoalowane voilou :P
0 x
Jeff mnie rodzi się z laską w jednej ręce i stanowiska spawalniczego w innym :-)
... ______
... / ______ \
. (00 00 = H =)
..IiI "" "" "" .. III Vraoummm !!!!!
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1

spotkajmy się

przez Asgard Tyr kości » 05/01/06, 11:46

Cześć
Ta sekcja jest otwarta od dłuższego czasu!
Sugeruję więc spotkanie przed końcem marca, czas zrobić kolejny krok!
Jest nas wystarczająco dużo, aby zrobić coś poważnego!
Tyle o logistyce!
A jeśli chodzi o techniki, zawsze wam oferuję, przejścia do stołu mocy z protokołem testowym i wszystko !!! :D
Jeśli chcesz, każdy z nas musi się zaangażować zgodnie z naszymi środkami i czasem!
Dziękujemy za szybką reakcję na to POŁĄCZENIE!
Czas ucieka !!!
indywidualne zaangażowanie + kolektywna wola = po prostu działanie
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

przez Christophe » 05/01/06, 12:09

Kevin, myślę też, że czas się kończy i że absolutnie konieczne jest przejście na wyższy bieg, ale nie możemy robić rzeczy zbyt szybko, jeśli chcemy mieć szansę na powodzenie!

Wyniki obecnego badania są obiecujące (to znaczy wśród 800 „potencjalnych” członków, co mogłoby stanowić znaczną wagę, ale ponieważ nasza akcja nie wszystkim zadowoli, naszych krytyków będzie wielu ... pułapki, których chcę unikać!)

Już od dawna myślałem o działaniach i celach tego stowarzyszenia, ale jest jeden fundamentalny punkt, który należy rozwiązać: odległość geograficzna członków biura. Należałoby wtedy utworzyć regionalne „delegacje”… widzisz zadanie? Już stowarzyszenie jest trudne do zarządzania, ale potem kilka ... na razie formalnie nadal jestem sam ...

ps: Widzę, że jesteś bardzo zmotywowany (jak zaczynam mówić po belgijsku :D ), czy byłbyś gotowy zostać członkiem urzędu?
Właśnie utworzyłem nową ankietę na ten temat: https://www.econologie.com/forums/creation-d ... t1356.html
Ostatnio edytowane przez Christophe 20 / 05 / 11, 12: 33, 1 edytowany raz.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 244