Top 100 Audimat [TV] Francja do 2010: przygnębiające ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79138
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976

Top 100 Audimat [TV] Francja do 2010: przygnębiające ...




przez Christophe » 01/01/11, 12:37

„Powiedz mi, co oglądasz w telewizji na TF1, powiem ci, jakiego rodzaju kretynem jesteś” (nie szukaj autora, po prostu ją rozłożyłem):

Top 100 ocen odbiorców dla Francji w 2010 roku

Naprawdę przygnębiające ... i niepokojące dla przeciętnego Francuza ...

:zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Co jeśli nie tak źle dla Francji? Czy jesteśmy zaskoczeni, że ludzie stają się potem głupi? Robimy wszystko, aby uśpić ich i kultywować ... nie mówiąc już o uchwyt

Uważam, że poziom belgijskiej telewizji jest, bez względu na niektórych, wyższy ...

Przykład: wczoraj zarówno FR2 JT, jak i TF1 otworzyły się na ... zakupach przygotowań do Wigilii ... świetna wiadomość !!! W Belgii RTBF wspomniano o tym dopiero po około 15 minutach ...

ps: ostatnia kolumna, pda, to udział w widowni krajowej. Ale nie do końca rozumiem; w najlepszym czasie, 100% PDA, czy to w sumie mniej niż 30 milionów widzów? Mniej niż 1 na 2 Francuzów ogląda telewizję o 20:30 Zaskakujące ... ale pozwala nam zachować optymizm i spojrzeć na to, co właśnie powiedziałem !! Zauważ, że PDA zmienia się zgodnie z harmonogramem ...
Ostatnio edytowane przez Christophe 02 / 01 / 11, 11: 23, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749




przez Sen-no-sen » 01/01/11, 14:47

Ta straszna obserwacja potwierdza w urnach wyborowych ... niepokojące!
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Top 100 Audimat France 2010: przygnębiające ...




przez Did67 » 01/01/11, 14:51

Christophe napisał:
w najlepszym czasie, 100% PDA, czy to w sumie mniej niż 30 milionów widzów? Mniej niż 1 na 2 Francuzów ogląda telewizję o 20:30



Są ludzie, którzy pracują, dzieci (które odrabiają lekcje?), Ci, którzy nadal jedzą bez telewizji ...

1 na 2 francuski przed telewizorem, nadal nie jest źle.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79138
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10976




przez Christophe » 01/01/11, 14:51

Uh, naprawdę nie wiem, co masz na myśli, mówiąc „w urnie wyborczej”: przegłosowanie czy głosowanie na idiotów?

Ponieważ jeśli mówisz o żałosnym poziomie niektórych zasad, śledzę cię ... 200% ...

Ale jak mówi przysłowie: naród ma przywódców, na jakie zasługuje ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749




przez Sen-no-sen » 01/01/11, 14:55

Christophe napisał:Ale jak mówi przysłowie: naród ma przywódców, na jakie zasługuje ...


Doskonale!
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 01/01/11, 19:48

Sen-no-sen napisał:
Christophe napisał:Ale jak mówi przysłowie: naród ma przywódców, na jakie zasługuje ...


Doskonale!


Wolę następujące powiedzenia utworzone na tę okazję : Mrgreen: :

Naród śpiący / manipulowany przez społeczeństwo KONSUMPCJI ma wodzów, którzy zasługują na wiedzę o skorumpowanych nabotach bez wiary i prawa.

„Wykształceni ludzie nie zasługują na złego przywódcę”.

Mam wątpliwości, wpisuję „krasnolud” w języku Gogol. Pierwsza odpowiedź, która się pojawi:

http://www.google.fr/search?q=nabot&ie= ... =firefox-a

: Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 01/01/11, 20:53

Najbardziej przerażające jest to, że żaden dokument nie wydaje się zainteresować tłumów ... Nawet nie „Dodatkowe zapytanie” ni "Korespondent" ani żadna debata ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 01/01/11, 21:10

Cóż, teraz oglądam film dokumentalny o giełdzie i inwestycjach.

nazywa się to „fotel dla dwojga” : Oops:
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15998
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5194




przez Remundo » 01/01/11, 22:37

imponujący również hegemonię amerykańskiej serii (mentalista, Les Expert, Dr House ...)

Tak, rozmawiamy. : Chichot:
0 x
Obraz
Gebe
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 361
Rejestracja: 08/08/09, 20:02
x 65




przez Gebe » 01/01/11, 22:56

Remundo napisał:imponująca również hegemonia amerykańskiej serii (mentalista, Eksperci, dr House ...)

Rhooo i powiedzieć, że nie znałem nawet nazwy najczęściej oglądanego programu w języku francuskim, brakowało go w mojej kulturze ... naprawdę ... : Lol:
Przez chwilę myślałem, że to byli tylko odbiorcy tf1 ... ale nie, ponownie przeczytałem listę, wszystkie kanały zostały połączone :płakać: :płakać: :płakać:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 202