Porady grzewcze Plusy: poprawny, czy nie?

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
dront
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 353
Rejestracja: 16/01/10, 22:47




przez dront » 10/11/10, 21:04

dedeleco napisał:
ale dobrze z 10 cm izolacji Nie mogę liczyć na dobrą izolację.

Domy lub mieszkania, które mimo wszystko sprzedają bardzo drogie !!


tak, domy są sprzedawane drogo, a problem z izolacją nie jest widoczny podczas zakupu.
W końcu domy są droższe niż budowanie nowych.
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 11/11/10, 00:13

tak, domy są drogie, a problem izolacji nie jest widoczny podczas zakupu.
W końcu domy są droższe niż budowanie nowych.


Data budowy daje izolację domu w 95% przypadków z zamkniętymi oczami, jeśli zapytaliśmy wcześniej, lub, jeśli jesteśmy wystarczająco starsi, aby przeżyć postęp w ciągu 50 lat od zera do 10 cm i przejść przeszłe błędy !!!!!

Obecny nowy w sprzedaży jest również drogi, wciąż niewystarczająco izolowany, obecnie na przyszłe standardy, które ponownie ujawnią duże błędy !!!
Postęp jest nieograniczony !!!
Ceny też.
0 x
dront
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 353
Rejestracja: 16/01/10, 22:47




przez dront » 06/03/11, 21:57

oto mój projekt postępuje powoli, nie spieszę się rozważając inwestycję, którą należy poczynić.

Zdecydowałem się na termografię, która potwierdzi moje wątpliwości i rzeczywiście widzimy awarie w moich robotach oraz między ramą okna a ścianą.

Mam również ofertę architekta, ponieważ miałem także drugi projekt, który polegał na remoncie mojego pierwszego piętra.

oferuje izolację moich gąsienic zgodnie z rt2012 i niekoniecznie izolację podłogi na poddaszu, według niego objętość nie jest ważna, fakt izolowania gąsienic jeszcze bardziej zmniejszy tę objętość i że strata nie byłaby znacząca.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 170