Prezentacja forum, ramka „nowe pliki”

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79322
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 04/06/10, 15:07

Ralala wciąż się czepia... Mam zamiar przetestować, ale hej... Jeśli to usunę, utrudni to czytanie tematów.

Funkcja wyszukiwania jest dostępna RÓWNIEŻ tutaj:

Obraz

Co wskazuje https://www.econologie.com/forums/search.php

Szczerze mówiąc, nadal przeszkadza mi bycie w rozdzielczości 800 x 600 w 2010 roku…99% witryn nie nadaje się już do użytku w tej rozdzielczości...poza tym nie wiem jak ci, którzy są jeszcze w 800x600, dają radę przeczytać forum bez stania się niezdarnym, ponieważ trzeba ciągle bawić się „poziomą windą” (tak to się chyba nazywa)… :| :|

Markowy 19-calowy wyświetlacz LCD kosztuje 100 euro, zużywa mniej niż CRT i emituje mniej pól magnetycznych...

Cóż... nie mam zamiaru na siłę kupować, nie, ale! : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 04/06/10, 15:44

Bardziej racjonalne, czy nie wystarczyłoby przesunąć funkcję "badania" po przeciwnej stronie => albo na lewym marginesie (zamiast na prawym, jak obecnie...)

Ponieważ obawiam się, że potrząsanie większą ilością rzeczy na tej bardzo rozbudowanej stronie... zdestabilizuje innych... (na innych konfiguracjach, między innymi użytkownikami)... i to tylko po to, żeby sprawić przyjemność "ZA" żółty kanarek : Mrgreen: który prawdopodobnie skończy jako wykwintny posiłek w odpowiedniej sekcji... : Chichot: : Chichot: : Chichot:

W końcu ta funkcja jest ważna w takiej witrynie!

(również dla mnie z OSX i FireFox, blok: „Nowe pliki”-„Nowe artykuły”, nie utrudnia wejścia w teren „badać” jest po prostu na dolnej granicy)...
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 04/06/10, 16:22

re

c moa ki è poprosił mai c pa o moa

to aluzyjny wazon mexapere

jest po prostu na dolnej granicy)...
cóż, tak, jest w dolnej granicy

Christophe zmienił położenie ramki, ponieważ wcześniej została obniżona o 40 pikseli, ale tego też nie zauważyłeś, biorąc pod uwagę swoje odbicie
Ostatnio edytowane przez coucou789456 06 / 06 / 10, 12: 06, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 04/06/10, 20:26

dziękuję

dla mnie to dobrze... ukrywa tylko koniec ostatniego tematu jak nie mam połączenia, ale do szczęścia mi wystarczy połączenie

nie ukrywa już badań, u mnie wszystko w porządku! Nie będę klasyfikował ekonomii do kategorii głupich stron, które zmuszają mnie do zwiększania rozdzielczości

ale nie tylko ja: czy dobrze jest zablokować połowę listy nowych wiadomości do odwiedzających na małym ekranie?

Niezmiennie twierdzę, że ramki plików do pobrania nie należy nakładać, lecz zintegrować ze stroną

nie przeszkadza mi to, że powiela się pomiędzy górą a dołem: zawsze góra jest widoczna jako pierwsza
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 04/06/10, 21:13

chatelot16 napisał:Podtrzymuję twierdzenie
(użyj tej samej pisowni co Christophe)

nie przeszkadza mi to, że powiela się pomiędzy górą a dołem: zawsze góra jest widoczna jako pierwsza

Tak, ale teraz jest to potrójne, klikając żółty kwadrat (nowe funkcje strony), który być może jest również ukryty w prawym górnym rogu, w małej rozdzielczości...
:D

RSS zniknął?
(Nie używam tego...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 04/06/10, 21:23

coucou789456 napisał:c moa ki è poprosił mai c pa o moa

Mówiłam to też długo, kiedy szłam do Françoise Dolto...
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 04/06/10, 21:39

gegyx napisał:
chatelot16 napisał:Podtrzymuję twierdzenie
(użyj tej samej pisowni co Christophe)


tak, kiedy tak pisałem, nie wydawało mi się to zbyt pewne, ale nie mogłem znaleźć nic lepszego

na innym komputerze z większym ekranem też jest korektor ortografii, ale go nie ma i trzeba się bez niego obejść...
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 04/06/10, 21:42

żółty kwadratowy kanał rss: Muszę to wyjaśnić, bo zajrzałem do Wikipedii: od tego bełkotu włosy stanęły mi dęba!

Jednak często Wikipedia wyjaśnia mi główne zasady, ale to jest czarne światło…
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 04/06/10, 21:58

dobry wieczór chatelot16

w końcu osiągnęliśmy kompromis, będziemy z tym żyć, z drugiej strony nie sądzisz, że niektórzy ludzie są chier, sądząc po ich sposobie mówienia, jak zawsze świetnie dawał lekcje.

potrafią tylko jedną rzecz: mówić i krytykować, popychać tych, którzy próbują im rzucić wyzwanie... nie trzeba im nic mówić, na wszystko mają odpowiedź.

Przypomina mi to wiadomość, którą napisałem o innym ekonologu, który zanudzał nas swoimi lekcjami moralności.

https://www.econologie.com/forums/post161682.html#161682

w poście ukryta była 1 mała wiadomość, nadal tam jest, tyle że usunąłem ostatnie słowo i zastąpiłem je kropkami, w miejsce kropek należy wstawić podkreślone w tekście litery, c To taka mała gra.

Jeff
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79322
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 04/06/10, 22:04

chatelot16 napisał:Muszę to wyjaśnić, bo zajrzałem do Wikipedii: od tego bełkotu jeżą mi się włosy na głowie!

Jednak często Wikipedia wyjaśnia mi główne zasady, ale to jest czarne światło…


Jednak nie jest to zbyt trudne w użyciu, jak widać dalej https://www.econologie.com/abonnement-pa ... -3672.html

Jak korzystać z kanału RSS?

# Korzystanie z narzędzi w sieci, przykłady:
Netvibes, Google, Yahoo, MSN, LaMooche...

# Na twoim komputerze: kilka przykładów darmowego oprogramowania
- Windows wcześniejszy niż Vista: RSSOwl lub RSSReader.
- Windows Vista: czytnik RSS jest dostępny w standardzie.
-MacOSX: SlashDot
- Linux: na przykład Straw
- Etc etc ...


Aby zobaczyć linki, kliknij link... https://www.econologie.com/abonnement-pa ... -3672.html
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 400