Prezentacja forum, ramka „nowe pliki”

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 04/06/10, 00:29

dobry wieczór

bawisz się słowami, dobrze, że jesteś dobry, ale to nie posunie uśmiechu do przodu.

mam syna przyjaciela, który jest sparaliżowany, dla niego jedynym sposobem nawigacji, pisania tekstu, wszelkie manipulacje na ekranie są tylko za pomocą czujnika, którego używa z językiem, tego samego rodzaju czujnika, jak te, które umieścił IBM na swoich laptopach.

z klasyczną stroną nie ma problemu ale faktycznie jak taka część ekranu jak ta ramka jest irytująca to dla niego tragedia tym bardziej że do wpisywania tekstu używa wirtualnej klawiatury która jest wyświetlana na dole ekranu

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 04/06/10, 00:34

Dlaczego mam dać się obrazić bez wykazania, że ​​mój rozmówca się myli. To bardzo dziwne, jak mówi ktoś, kto twierdzi, że broni wspólnego dobra...

Wydaje mi się, że twoja historia o niepełnosprawnych jest arcyfałszywa. Wszyscy dobrze wiedzą, że z niektórymi możemy przeglądarki, nawiguj w trybie „tekstowym”:

Obraz

... co nie powoduje już pojawienia się problemu w opisanej formie, ponieważ lista nowych funkcji nie pojawia się już nawet tak, jak pokazano na powyższej ilustracji (i można sprawić, by wyglądała inaczej ...).

Więc jest wyjście. I myślę, że jeśli twój przyjaciel prawdopodobnie nie jest poinformowany (chyba że to ty...), to jest okazja, aby mu powiedzieć...
Ostatnio edytowane przez Obamot 04 / 06 / 10, 00: 46, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 04/06/10, 00:44

re

bardzo źle ! przyjdź do mnie, przedstawię ci to i sam zobaczysz.

początkowo chatelot16 również wyrażał swoje problemy… ale po co za wszelką cenę analizować to, co mówi dana osoba, zwłaszcza jeśli używa brzydkich określeń w twoich oczach (lub uszach).

jego problemem jest tylko sprzęt, że tak powiem, nic więcej...

i obraźliwe, że rozumiem siebie, gdy mam do czynienia z osobą, która ....

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 04/06/10, 00:51

:zaszokować: ...nie trzeba, znam tę historię na pamięć, współpracowałem tutaj z "Foyer Handicap", organizacją zarządzaną przez panią Kaplun.W większości są szczególnie utalentowani i wiedzą, jak zrobić układ strony?...Poza tym, tak naprawdę nie lubią być brani za niezdolnych ludzi, którzy nie wiedzą, jak sobie radzić samodzielnie. I nawet niedowidzący dają sobie radę... Sprawiasz wrażenie, że chodzisz po okolicy (po tym, jak zachowujesz się niegrzecznie, a potem przepraszasz: już wystarczy!), a potem ci mili ludzie, są bardzo dobrze nadzorowani (przynajmniej u nas) )...
...też nie ma takiej potrzeby, ponieważ zredagowałem swój tekst i wyraźnie widać, że nie ma już tej listy. Możesz także domagać się praw/potrzeb dostępu w różnych formach użytkowników Internetu na całym świecie... To niczego nie zmieni, zawsze będą konfiguracje, które będą sprawiać problemy. Nie jest to wina strony, ale Microsoftu, twórców przeglądarek lub PhpBB, a nawet Flasha, Javy czy QuickTime. Ale administrator nie ma z tym nic wspólnego, wbij sobie to do głowy, że nie twierdzisz pod właściwymi drzwiami.

Słuchaj, nadal mam starą wersję Netscape 7 pod Mac OS9 i działa bardzo dobrze w 1024! (Tak samo jak OSX we wszystkich wersjach ...)

Pffffiiiouuuu: ze swojej strony przyjmuję dziś wieczorem kilka wouacance @+ : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 04/06/10, 01:30

re

nie ma takiej potrzeby, ponieważ zredagowałem swój tekst i wyraźnie widać, że listy już tam nie ma.


ale co ty tu robisz, że się pocę.

Powiedziałem już w kilku moich poprzednich wiadomościach, że sekcja w ramce została zduplikowana z tą na dole, nie byłem wystarczająco jasny.

edytowałeś go tak, aby pojawiał się jako tekst, ale jest już prezentowany w ten sposób na dole ekranu, możesz być ślepy (przepraszam ślepy).

więcej od początku tematu, który stworzyłem, chatelot16 był jedynym, który mnie wspierał. potem czując, że atakuje, automatycznie stanęłam po jego stronie.

Sprawiasz wrażenie, jakbyś nas oprowadzał (po tym, jak zachowywałeś się niegrzecznie, a potem przepraszałeś: wystarczy!)


ogólnie muszę pozwolić sobie na obrażanie się przez ciebie, podczas gdy ty się do tego nie przyznajesz, to wszystko, albo może mylę się co do terminów, których używasz.

nie ma sensu dalej się kłócić, skończymy na bójkach, podczas gdy od początku był to tylko prosty problem.

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 04/06/10, 01:50

re

Christophe napisał:Rzeczywiście, wczoraj reaktywowałem tę „funkcję” dla członków, zauważając, że wielu członków nie odwiedzało regularnie drugiej części strony. Dzięki za opinie.


W końcu zrozumiałem administratora forum kiedy dodał te ramy, aby zmusić ekonomistów do odwiedzenia tej sekcji.

kiedy widzę ostatnią interwencję Obamot, łatwo zrozumieć, że nigdy nie powinien tam wchodzić, w przeciwnym razie nie demonstrowałby mi tak, jak to zrobił, że możemy wyświetlić przeglądarkę w trybie tekstowym. zauważyłby, że ta sekcja już dawno istniała na dole strony!

i nie może być jedyny, na pewno powiem w przybliżeniu, że 95% ekonomistów nawet nie zauważyło, że to zestawienie w tych ramach zostało zdublowane. wszystkie linki znajdujące się w ramce są również obecne na dole strony w ramce „news site”, są dokładnie takie same, to prosta kopia.

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 04/06/10, 02:47

[Tryb żartu „ON”] Przychodzisz z zawiłymi historiami osób niepełnosprawnych, a gdy tylko obalimy twoje argumenty, stajesz się wściekły jak kanarek...! : Chichot: Powinieneś wiedzieć: szukasz rozwiązań czy kłopotów? : Mrgreen:

Jeżeli w tym wątku jest ktoś kto pali to niech nam poda adres swojego dostawcy, to dobrze!!! : Mrgreen: [Tryb łączenia „WYŁ.”]

: Chichot: Diwouar trochę Cześć, rozumiemy, że ten problem jest bliski Twojemu sercu, ale jakie kino tam robisz : Mrgreen: : Chichot: Powinieneś przestać robić sobie krzywdę za placki... Są na tym świecie poważniejsze rzeczy, prawda? Nie możesz się przystosować huh... to wszystko... no dalej... no dalej... :?
Ostatnio edytowane przez Obamot 04 / 06 / 10, 02: 59, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 04/06/10, 02:59

re

nudny jak facet, niezdolny, jak wielu innych, do przyznania się, że mógł popełnić błąd w interpretacji.

powtarzasz to, co już mi powiedziałeś powyżej, i oczywiście myślę, że nie przeczytałeś całkowicie mojego poprzedniego postu.

tutaj zamieszczam fragment na wypadek gdybyś miał problemy z czytaniem:

kiedy widzę ostatnią interwencję Obamota, łatwo zrozumieć, że nigdy nie powinien był tam iść, w przeciwnym razie nie pokazałby mi tak, jak to zrobił, że możemy wyświetlić przeglądarkę w trybie tekstowym. zauważyłby, że ta sekcja już dawno istniała na dole strony!


no... to przejdzie

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 04/06/10, 03:09

Zgadzam się, jest dobrze Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 04/06/10, 03:19

re

dla Christophe, wystarczyłoby obniżyć ramkę o 50 px i wszyscy byliby zadowoleni, zwolniłoby to funkcję [szukaj] od góry.

w funkcji:

dz. skycrap2 {
pozycja:absolutna;
po prawej:0px;
góra:-20px;
przelew: widoczny;
wysokość: 100px;
szerokość: 100 pikseli;
margines:0 0 0 0 pikseli;
wypełnienie:0 0 0 0;
Z-Index: 1000000000;
obramowanie: nie;
pływak: tak;
}

pozycja początkowa to -20px, po prostu ustaw ją na (+)30px, to wszystko

Jeff
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 190