Prezentacja forum, ramka „nowe pliki”

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2491
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 364




przez Forhorse » 01/06/10, 12:28

Christophe napisał:Zdecydowana większość odwiedzających stosuje uchwały zgodne z tymi ramami, a w demokracji wygrywa większość, a nie krzyczący...

Kropka!


: Evil: : Evil: : Evil:


Przepraszam za ten off-topic, ale nie zgadzam się z tym stwierdzeniem.
Tak, teoretycznie w demokracji większość ma rację, tylko na przykład we Francji nie mamy demokracji.
We Francji wystarczy, że mała grupa będzie krzyczeć głośniej od pozostałych lub żeby większość się z tego naśmiewała, aby mała grupa miała rację.
Wiem na przykład o nowych tablicach rejestracyjnych we Francji i obowiązkowym obecnie wyświetlaniu numeru wydziału, mimo że nie ma to żadnego zastosowania w identyfikacji pojazdu.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 01/06/10, 13:31

Cóż, krzyknąłem „cześć”, a ja zmodyfikowałem i „wszyscy są szczęśliwi”.

Nie wiedziałem o płytach.
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 01/06/10, 20:14

re

Przyznam, że głośno krzyczałam, ale ku mojemu zaskoczeniu, że byłam jedyną osobą, która to zrobiła... w każdym razie tam, gdzie słynna rama jest idealna... ale ponieważ jest, ale jednak jest daje to przewrotny efekt, ramka jest, ale nie przeszkadza w wyświetlaniu, całkowicie ignorujemy jej obecność, powiem nawet, że czasami patrzę na górę, żeby zobaczyć, czy nadal tam jest!

w przypadku tablic samochodowych producenci tablic musieli niechętnie patrzeć na fakt, że nie ma potrzeby zmiany tablic przy zmianie działu. Pomaga to częściowo zrekompensować straty spowodowane przez nowe rozporządzenie.

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 01/06/10, 20:36

nowe położenie ramy jest mniej gorsze

teraz widzę ostatni temat i mam dostęp do przycisku umożliwiającego utworzenie tematu

ale teraz pod tą ramką ukryta jest funkcja wyszukiwania

Rozdzielczość 800x600 jest najwygodniejsza na moim komputerze do tego, co muszę robić

Przechodzę na wyższą rozdzielczość tylko w przypadku głupich witryn, które tego wymagają

Nie chcę, żeby ekonomia stała się głupią stroną!
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 01/06/10, 20:59

re

Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z funkcji wyszukiwania, która znajduje się na dole, a która mimo to ma tę zaletę, że domyślnie jest pusta, w przeciwieństwie do pola u góry.

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 01/06/10, 21:09

chatelot16 napisał:nowe położenie ramy jest mniej gorsze

teraz widzę ostatni temat i mam dostęp do przycisku umożliwiającego utworzenie tematu

ale teraz pod tą ramką ukryta jest funkcja wyszukiwania

Rozdzielczość 800x600 jest najwygodniejsza na moim komputerze do tego, co muszę robić

Przechodzę na wyższą rozdzielczość tylko w przypadku głupich witryn, które tego wymagają

Nie chcę, żeby ekonomia stała się głupią stroną!


To sofistyka : Lol:

chatelot16 napisał:
Obamot napisał:Uch! Nie chcę przez to powiedzieć, ale tutaj temat szczerze dryfuje...
Najwyraźniej zaczynamy od problemu z kadrowaniem, który wydaje się reagować różnie w zależności od konfiguracji komputera na kwestionowanie tego komputerowego gówna. Powinniśmy uporządkować idee i wprowadzić pewne rozróżnienia...


aby zaprowadzić porządek, wioślarze będą musieli zasłużyć na miano komputera

oczywiście są poważniejsze problemy niż przedstawianie ekonologii: ale ja tak myślę Jeśli trzeba dawać dobry przykład

Ach! Nie wiedziałem, że jestem częścią "personel". Christophe, nie ostrzegłeś mnie :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 03/06/10, 22:39

nowa pozycja przeklętej ramki jest mniej gorsza, gdy jesteś podłączony: ale gdy nie jesteś podłączony, a po lewej stronie znajduje się reklama, przeklęta ramka ukrywa koniec nowych wiadomości

nie musisz kręcić tyłka, żeby się srać! nie wolno nakładać na siebie napisów: umieść tę ramkę gdziekolwiek chcesz, ale wypycha ona gdzie indziej to, co jest napisane poniżej
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 03/06/10, 23:12

Obamot napisał:
chatelot16 napisał:nowe położenie ramy jest mniej gorsze

teraz widzę ostatni temat i mam dostęp do przycisku umożliwiającego utworzenie tematu

ale teraz pod tą ramką ukryta jest funkcja wyszukiwania

Rozdzielczość 800x600 jest najwygodniejsza na moim komputerze do tego, co muszę robić

Przechodzę na wyższą rozdzielczość tylko w przypadku głupich witryn, które tego wymagają

Nie chcę, żeby ekonomia stała się głupią stroną!


To sofistyka : Lol:


wprowadzasz mnie w ciężką filozofię, której nie opanowałem

Właśnie sprawdziłam, co oznacza sofizm... to wcale nie jest to

sofizm jest błędem tego typu: wszystko, co rzadkie, jest drogie, tani koń jest rzadki, dlatego tani koń jest drogi...

moje zdanie, które nazwałeś sofizmem, jest gorsze od tego i nie zdziwi mnie, że ma naukową nazwę, ale jeszcze tego nie wiem

co więcej, cios taniego konia jest głębszy: jest dowodem na to, że wszystko nie jest logiczne: gdyby wszyscy byli logiczni, koń zostałby sprzedany dokładnie po cenie rynkowej: nie byłoby żadnego, ani drogiego, ani taniego!

więc ta opowieść o koniu nie jest sofizmem, ale demonstracją poprzez absurd, że logika nie kontroluje wszystkiego
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 04/06/10, 00:05

dobry wieczór

Pozycja bezwzględna i pozycja stała pozwalają na umieszczenie pudełka względem granic obszaru ekspozycyjnego lub kontenera.

w rzeczywistości jest to wybór, że administrator forum i wybierając absolutną pozycję ramki, umieszcza się ją po prawej stronie, przy krawędzi ekranu, niezależnie od wybranej rozdzielczości. więc wyświetlanie jest jeszcze gorsze, jeśli bawisz się klawiszem [CTRL] i kółkiem myszy, aby powiększyć lub zmniejszyć rozmiar tekstu.

to jedyna ramka, która jest tak ustawiona na ekranie i słusznie możemy być zaskoczeni tym wyborem, ponieważ bardzo różni się ona od wszystkich pozostałych ramek obecnych na ekranie.

właściwie ta ramka umieszczona absolutnie w ekranie jest jedyna, w przeciwnym razie strona szybko stałaby się nieczytelna, a ponadto bardzo odpowiednia dla ekranów w formacie 16:9 lub 16:10.

co ciekawe, funkcja „div.skycrap”, która wyświetlała go po lewej stronie, jest nadal obecna w kodowaniu strony i dodana została funkcja „div.skycrap2”, która umieszcza ją po prawej stronie, ale w pozycji absolutnej.

Rozwiązanie tego problemu nie wymagałoby wiele.

umieść go poziomo, na górze lub na dole aktywnego okna, tym razem w pozycji absolutnej, aby był tam zawsze obecny, nawet podczas przewijania ekranu...

to tylko sugestie. Rzeczywista przydatność ram okaże się dopiero, ponieważ powtarzam, występuje w dwóch egzemplarzach z tym na dole, zatytułowanym „nowe funkcje witryny”.

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 04/06/10, 00:18

Nie powiedziałem, że tak było "A" błąd, że tak twierdziłem „OD” sofistyka... A więc wszystko zmierzało w tym kierunku...

chatelot16 napisał:
Obamot napisał:
chatelot16 napisał:nowe położenie ramy jest mniej gorsze

teraz widzę ostatni temat i mam dostęp do przycisku umożliwiającego utworzenie tematu

ale teraz pod tą ramką ukryta jest funkcja wyszukiwania

Rozdzielczość 800x600 jest najwygodniejsza na moim komputerze do tego, co muszę robić

Przechodzę na wyższą rozdzielczość tylko w przypadku głupich witryn, które tego wymagają

Nie chcę, żeby ekonomia stała się głupią stroną!


To sofistyka : Lol:


wprowadzasz mnie w ciężką filozofię, której nie opanowałem

Właśnie sprawdziłam, co oznacza sofizm... to wcale nie jest to

sofizm jest błędem tego typu: wszystko, co rzadkie, jest drogie, tani koń jest rzadki, dlatego tani koń jest drogi...

moje zdanie, które nazwałeś sofizmem, jest gorsze od tego i nie zdziwi mnie, że ma naukową nazwę, ale jeszcze tego nie wiem

co więcej, cios taniego konia jest głębszy: jest dowodem na to, że wszystko nie jest logiczne: gdyby wszyscy byli logiczni, koń zostałby sprzedany dokładnie po cenie rynkowej: nie byłoby żadnego, ani drogiego, ani taniego!

więc ta opowieść o koniu nie jest sofizmem, ale demonstracją poprzez absurd, że logika nie kontroluje wszystkiego


Cóż, jeśli spojrzysz:

— strony w c.. to te, które zmuszają nas do przejścia na wyższą rozdzielczość...
— ta strona zmusza nas do przejścia na takie rozwiązanie...
— więc ta strona jest popularna...

Dlatego też chcielibyście Państwo za pomocą tej figury retorycznej pominąć wysoką wartość zawartości tej witryny, twierdząc, że będzie ona dostępna jedynie w wyższej rozdzielczości, z której korzystacie bardzo rzadko. Jeśli jednak zmienimy rozdzielczość, nie zmieni to zawartości yota...

Jest to zatem argument o błędnej logice, dokładnie taki, jaki definiuje sofizm.

Oto interpretacja, do której jesteśmy skłonni dokonać, czytając Ciebie: daj spokój!
Ostatnio edytowane przez Obamot 04 / 06 / 10, 00: 29, 1 edytowany raz.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 248