Świece FireStorm

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
bel3pc
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 26
Rejestracja: 14/09/05, 12:47

Świece FireStorm




przez bel3pc » 15/09/05, 07:42

Witam,

Ponownie czytając Nexusa w maju czerwca, mówi o tym:

Bez względu na to, jak dużo szukałem w sieci, nie mogę znaleźć sposobu na uzyskanie tak zwanej REWOLUCYJNEJ ŚWIECY

Może odwołując się do czytelników Forum, Będę miał więcej szczęścia

Czekam na wasze uwagi i komentarze

Christian PERET

Rewolucyjna świeca

Informacje przekazane przez sprzedawcę dużej japońskiej firmy motoryzacyjnej, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że ceny paliw mogą tylko rosnąć.

Znalazł dżentelmena Roberta Krupę z Farmington Hills w stanie Michigan, który nazwał swoją świecę „FireStorm”.

Dzięki tej specjalnej świecy zapłonowej, według R Krupy, można uzyskać większą moc, aby zmniejszyć zużycie o 44 do 50% i znacznie zmniejszyć emisję spalin.

Ponadto nie jest już konieczne stosowanie katalizatora, wyeliminowane są zakłócenia RFI i zastosowanie rezystorów w elektrodzie centralnej, nie ma już potrzeby stosowania systemów recyrkulujących gazy spalinowe ...
0 x
bel3pc
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 26
Rejestracja: 14/09/05, 12:47




przez bel3pc » 15/09/05, 07:48

Kolejny link lub rozmawiamy o tym,


http://www.robertstanley.biz/firestorm2.htm

Christian Peret Per
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 15/09/05, 08:28

już o tym rozmawialiśmy w Internecie forum... ogłoszone wyniki są niewątpliwie przesadzone ... ok. 5 do 10% ok ... Poza tym ...

Nexus nie jest tak naprawdę punktem odniesienia pod względem wiarygodności informacji ... Myślę, że ich jedynym celem jest sprzedaż ... marzenie!
0 x
bel3pc
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 26
Rejestracja: 14/09/05, 12:47




przez bel3pc » 15/09/05, 08:55

Tak, z pewnością nie ma wątpliwości, że Nexius przetłumaczył tylko artykuł znajdujący się w sieci ...

Moją troską jest znalezienie niektórych, ponieważ bez możliwości przetestowania produktu! To już nie jest sen, ale początek oszustwa.

Brakuje tylko strony z zakupami i online i gotowe.

Bądźmy więc czujni, regularnie skanujemy tę stronę, która początkowo była oferowana przez firmę komercyjną ...

Christian PERET
0 x
Podania
x 17




przez Podania » 15/09/05, 08:55

econology napisał:[...] ... Wierzę, że ich jedynym celem jest sprzedaż ... marzeń!

Masz na myśli dezinformację? : rolleyes:
0 x
bel3pc
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 26
Rejestracja: 14/09/05, 12:47




przez bel3pc » 15/09/05, 09:05

econology napisał:już o tym rozmawialiśmy w Internecie forum... ogłoszone wyniki są niewątpliwie przesadzone ... ok. 5 do 10% ok ... Poza tym ...

Nexus nie jest tak naprawdę punktem odniesienia pod względem wiarygodności informacji ... Myślę, że ich jedynym celem jest sprzedaż ... marzenie!

Witam,


Już nie jest źle?
Jeśli jest prawdziwy, to jest o wiele łatwiejszy do wdrożenia niż reaktor PMC!

Dla podobnych wyników, gdy zestaw działa.

W przypadku realizacji funkcjonalnej, ilu zostało zapomnianych i strasznie rozczarowanych, reżyser nie udaje się osiągnąć jeszcze mniej wydajnego rezultatu.

Ci ludzie z pewnością nie robią dobrego rozgłosu dla PMC. I jak trudno jest przesunąć projekt do przodu.

Jeśli ta świeca gwarantuje mi 10%, a słabe osiągnięcie reaktora 10%, mam znacznie więcej zmian, aby zadowolić zwolennika PMC. Dodaj nawet odrobinę acetonu do benzyny i uczyń go bardziej lotnym.

Nie znajdujesz

Christian PERET
0 x
mp49
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 30/10/06, 19:24
Lokalizacja: 05




przez mp49 » 30/10/06, 19:37

Cześć wszystkim
Chciałbym przybliżyć punkt artykułu, który pojawił się w nexusie: według nich jest to różnica iskry zwykłej świecy, która pozwoliła obniżyć stosunek powietrze / paliwo (14,7 / 1 do 24 / 1), a zatem niższe zużycie, więc gdybyśmy mogli mieć te świece, konieczne byłoby ich wykorzystanie w celu jak najlepszej modyfikacji mieszanki paliwowo-powietrznej.
voila
więcej
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/10/06, 19:45

Rzeczywiście może nastąpić niewielki wpływ lepszej świecy: w latach 70. zamontowałem świece Lodge Golden z 4 iskrami na moim Austin, rzeczywiście istniała niewielka różnica w zużyciu.

To powiedziawszy, usłyszałem dziś rano w radiu Michelin nową oponę. Twierdzą, że są w stanie zaoszczędzić do 25% zużycia. Tak, ale w odniesieniu do czego? : Chichot:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 30/10/06, 19:57

Halo
Teoretycznie 1/28 to już nie eksploduje, a przynajmniej nie ma postępu czoła płomienia, chyba że zostanie on rozpoczęty przez zapłon samoczynny.
Przy 1/24 robi się mokra petarda, silnik się obraca, to wszystko, nawet gdyby był zaprojektowany jako solidny, ma wyjątkowo ubogą mieszankę, prawie nie ma już momentu obrotowego.
W silniku nie należy szukać najniższego przełożenia, ale przełożenia, które daje największą moc przy najmniejszym zużyciu paliwa, a tego nauczyłem się wystarczająco szybko, ponieważ ustawiłem przełożenie Jak chcę za pomocą prostego potencjometru, zbyt słabe chodzenie wymaga czasem więcej paliwa niż właściwy stosunek, który, nawiasem mówiąc, nie wynosi 1 / 14,7, ale około 1/18, ale zwiększa nox. wszystko jest idealne do nauki ...

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 30/10/06, 20:23

Słoń napisał:To powiedziawszy, usłyszałem dziś rano w radiu Michelin nową oponę. Twierdzą, że są w stanie zaoszczędzić do 25% zużycia. Tak, ale w odniesieniu do czego? : Chichot:


powitanie

w przypadku opon jest to teoretycznie bardzo łatwe.
napompujesz do 7 kg, a jeśli uda ci się pozostać na drodze, konsumpcja również ogromnie upadek : Mrgreen:

opony Michelins mxt, zwane „energy”, oszczędzają +5/100 w porównaniu z oponami konkurencyjnymi, wytrzymują dwa razy dłużej niż opony typu Bridge Good Yard lub Dunlop, ale mają ograniczone hamowanie na suchej nawierzchni i kosztują trzykrotnie więcej niż pierwsza nagroda.

między 2 gładkimi oponami o różnej twardości z różnicą 1 kg (2/3 kg) na ławce motocyklowej możemy znaleźć różnicę mocy 35/100 w tym samym rowerze (jest to jeden z powodów, dla których mam ograniczone zaufanie do pomiarów na stanowisku badawczym).

Cudowna świeca, której nigdy nie znalazłem, ale elektroda platynowa zachowuje swoją jakość przez 50 do 80000 km, co oznacza, że ​​zawsze toczymy się z optymalnym oświetleniem, podczas gdy klasyczna świeca spada z 2000 km i podobnie jak przeciętny kierowca nie zmienia wzrost zużycia : Evil:

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 228