Dziura w ubezpieczeniach społecznych, niektóre dane ...

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 23/11/09, 11:20

Drwal napisał:
Dane za 2008 rok:

Piesi 580
Rowerzyści 159
Osoby jeżdżące na motorowerach 313
Motocykliści 844
NAV 2

Razem zabici w 2008 r. 4


Przepraszam.. Popełniłem błąd po przeczytaniu, z którego dowiedziałem się, że 2 na XNUMX zabitych to piesi lub rowerzyści... Artykuł mówił o wypadkach w aglomeracjach...

A co do zgonów na drogach według nowych standardów Ministerstwa Transportu od 3 lat... Liczby po prostu spadły w związku ze zmianą sposobu liczenia zgonów...

Wcześniej ofiarę wypadku, która zmarła w szpitalu 5 dni po wypadku, uznawano za zmarłą na drodze...

Teraz liczymy, że to tylko trzy dni...
Z grubsza mówiąc... Zawsze musimy znajdować się w przedziale od 6000 do 7000 zgonów/lat po AVP... stosując stare metody obliczeń... Licząc je po 1 miesiącu, tak jak w latach 80.... Nie będę ci tego wyjaśniać nawet nie fiasko...
0 x
boubka
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 950
Rejestracja: 10/08/07, 17:22
x 2




przez boubka » 23/11/09, 13:35

cześć makro
Wcześniej ofiarę wypadku, która zmarła w szpitalu 5 dni po wypadku, uznawano za zmarłą na drodze...

Teraz liczymy, że to tylko trzy dni...
Z grubsza mówiąc... Po AVP zawsze musimy znajdować się w przedziale od 6000 do 7000 zgonów rocznie.

przepraszam, że ci zaprzeczam, ale to wszystko jest złe, a nawet odwrotnie
zanim doszło do śmierci, kiedy zginął w drodze, następnie do 6 dni później, a od 2005 r. jest to trzydzieści dni później.
gdybyśmy utrzymali ten sam poziom odniesienia, co wtedy, bylibyśmy znacznie niżej niż dzisiaj

https://www.econologie.info/share/partag ... hKwPMs.pdf
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 23/11/09, 13:48

We Francji???? Magazyn Moto (i FFMC) okłamywaliby nas przez lata????

W czasie wdrażania nowego BACC (2004 z pamięci) hodowali dużego zająca... Pokazując, że BACC nie może być retuszowany poza zatwierdzeniem przez żandarmerię lub policję... I że szpitale narzekały ponieważ zmuszeni byli przypisywać zgonów do innych sekcji....

Pamięć naprawdę płata mi figle...
Jedyne, co pamiętam, to sam dowód wdrożenia tego pliku wraz z jego systemem obliczeniowym w tym samym czasie, co realizacja wielkiej polityki automatycznej radaryzacji francuskich dróg...

Będę musiał uzupełnić całą kolekcję magazynów motoryzacyjnych z tamtego czasu..

Tak czy inaczej pewne jest, że władze mają 6 dni na przesłanie BACC.. Następnie to obserwatoria bezpieczeństwa ruchu drogowego korygują dane (agencje państwowe)...

Raz zostałem zabrany na pokład przez strażaków po wypadku motocyklowym... Smutek przyszedł 3/4 godziny po moim wyjeździe... Nigdy nie przyszedłem sprawdzić, czy jeszcze żyję w szpitalu, ani nawet, czy jestem pijany... Kolejna klasyfikacja BACC bez grawitacji...
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 23/11/09, 15:55

Makro napisał:W czasie wdrażania nowego BACC (2004 z pamięci) hodowali dużego zająca... Pokazując, że BACC nie może być retuszowany poza zatwierdzeniem przez żandarmerię lub policję... I że szpitale narzekały ponieważ zmuszeni byli przypisywać zgonów do innych sekcji....

Pamięć naprawdę płata mi figle...
Jedyne, co pamiętam, to sam dowód wdrożenia tego pliku wraz z jego systemem obliczeniowym w tym samym czasie, co realizacja wielkiej polityki automatycznej radaryzacji francuskich dróg...


Więc to zbiorowa halucynacja, bo mam te same wspomnienia...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 23/11/09, 16:10

+1, to samo... dla mnie limit zabitych w wyniku wypadku spadł, a nie wzrósł!

Dziękuję za boubkę w formacie .pdf, ale nie jest tam napisane, co było PRZED 1! Czy zatem powinniśmy wierzyć Ci na słowo?

Wśród ofiar wyróżniamy:

– zabici: Od 1 stycznia 2005 r. każdy, kto umrze natychmiast lub w ciągu trzydziestu dni od wypadkut.

– ranni: ofiary nie zostały zabite.
Wśród poszkodowanych wyróżnimy:
– ranni hospitalizowani: ofiary przyjęte jako pacjenci w szpitalu na dłużej niż 24 godziny;
– lekko ranne: ofiary, które otrzymały pomoc medyczną, ale nie zostały przyjęte jako pacjenci
szpitalu dłużej niż 24 godziny.


Bo żeby za kilka lat statystyki spadły o połowę, koniecznie trzeba mieć jakiś schemat księgowy... Polityka represji policyjnych nie uświadomiła kierowcom aż tak bardzo...
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2

Re: Dziura w ubezpieczeniach społecznych, kilka liczb




przez drwal » 23/11/09, 19:17

Leo Maximus napisał:[...] Rozwiązanie to doprowadziłoby do spadku zużycia paliwa, [...]
Jeszcze raz: skąd się to bierze i jak się je oblicza?
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
boubka
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 950
Rejestracja: 10/08/07, 17:22
x 2




przez boubka » 23/11/09, 19:37

Dobry wieczór Krzysztofie
Czy zatem powinniśmy wierzyć Ci na słowo?

nie, oczywiście, ale tego mnie nauczono podczas kursu odzyskiwania punktów licencyjnych :zmarszczyć brwi:
Myślę, że podczas tego rodzaju stażu mówi się nam prawdę...
według wiki jest to poprawne
http://fr.wikipedia.org/wiki/Accident_de_la_route

gdybyśmy przyjęli ten sam poziom odniesienia co w 1980 r., mielibyśmy być może 2000 zabitych

Bo żeby za kilka lat statystyki spadły o połowę, koniecznie trzeba mieć jakiś schemat księgowy... Polityka represji policyjnych nie uświadomiła kierowcom aż tak bardzo...

najwyraźniej nie ma żadnego „oszustwa”, jest realna świadomość, najpierw polityczna, a potem indywidualna

dla anegdoty: w 1970 r., kiedy na drogach zginęło 17000 XNUMX osób
podczas pokazu samochodowego na pytanie zadane przez dziennikarza w Pompidou: co zamierzasz robić?
odpowiedź prezydenta: Francuzi kochają samochody, więc pozwólmy im jeździć!

w tamtym momencie wypadek w stanie nietrzeźwości był okolicznością łagodzącą (był pijany, nie widział przeszkody) :zaszokować:
0 x
boubka
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 950
Rejestracja: 10/08/07, 17:22
x 2




przez boubka » 23/11/09, 21:50

0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124

Re: Dziura w ubezpieczeniach społecznych, kilka liczb




przez Leo Maximus » 24/11/09, 09:20

Drwal napisał:
Leo Maximus napisał:[...] Rozwiązanie to doprowadziłoby do spadku zużycia paliwa, [...]
Jeszcze raz: skąd się to bierze i jak się je oblicza?

W prasie (Les Echos) w czasie kontrowersji wokół kontroli technicznej i punktów karnych, które uważano za niemożliwe do zastosowania. :D

Niedawno wprowadzono projekt mający na celu uniemożliwienie odsprzedaży samochodów, które mogą zawierać azbest, ponieważ sprzedaż azbestu jest zabroniona. Uniemożliwiło to odsprzedaż milionów używanych samochodów! :zaszokować:

A+
0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124




przez Leo Maximus » 24/11/09, 09:57

boubka napisał:...
dla anegdoty: w 1970 r., kiedy na drogach zginęło 17000 XNUMX osób
podczas pokazu samochodowego na pytanie zadane przez dziennikarza w Pompidou: co zamierzasz robić?
odpowiedź prezydenta: Francuzi kochają samochody, więc pozwól im jeździć! ...
:zaszokować:

Można jeździć, ale nie byle jak i z czymkolwiek. Wypadek w Beaune: http://www.ina.fr/communaute/journal i wpisz 31 07 1982 . Mokra droga, nadmierna prędkość, zbyt mała odległość między pojazdami, uszkodzone pojazdy, nieprzestrzeganie znaków drogowych, więc jak to się mówi, było fatalnie... Wynik: 53 osoby nie żyją, w tym 44 dzieci, rekord pobity. :zaszokować:
0 x

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 161