Jak włączyć myszy sufit podwieszany?

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 26/10/09, 11:41

sam17 napisał:pedał jest dobry, ale kiedy myszy są w ścianach, stawiam ci wyzwanie śmigłowca z pociskiem… I tam, aby rozebrać haczyk na truciznę, nie widzę żadnych innych rozwiązań :('

Mam tego dość, zamierzam zdemontować płytki lub wyciąć fałszywy sufit i spoliczkować tę śmierć szczura
Muszę spać, inaczej stracę środek emocji : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Hélène G
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 16
Rejestracja: 23/10/09, 20:19
Lokalizacja: Francji, na wsi




przez Hélène G » 26/10/09, 13:38

Nie mogą znajdować się na stałe w fałszywych sufitach, ponieważ od czasu do czasu muszą wychodzić, aby się napić; Dlaczego więc nie postawić w pobliżu talerza z wodą umieszczonego w strategicznym miejscu na poddaszu z gazikami lub innymi chemicznie bezpiecznymi pułapkami dla zwierząt mięsożernych?
To lepsze niż spowodowanie śmierci wszystkich kotów w okolicy (pomyśl o żalu swoich sąsiadów ...).

Pomysł, jeśli jesteś zirytowany: usuń ich, paląc ścianę: nie znam technik palenia, ale musi być coś: nabój z dwutlenkiem węgla lub gaz łzawiący (trzymaj się z dala od tego obszaru przez kilka dni ) lub coś, co śmierdzi, ale nie jest niebezpieczne dla ludzi (amoniak? jest organiczny).

Kolejny pomysł: zamurować / uszczelnić wszystkie szczeliny, które prowadzą do tego fałszywego sufitu, i umrą na miejscu z pragnienia (bez trupów pachnących źle, ponieważ zostaną wyschnięte).
0 x
Bez racjonalnej organizacji zmniejszania i zmniejszania zużycia niepotrzebnych, zbędnych produktów w krajach zachodnich nasza planeta nie może zaoferować przyszłości krajom południowym ani przyszłym pokoleniom krajów zachodnich.
Avatar de l'utilisateur
sam17
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 253
Rejestracja: 14/02/06, 13:57
Lokalizacja: La Rochelle
x 1




przez sam17 » 26/10/09, 13:42

Mała precyzja Mam kota, który poluje w domu, przyniósł mi myszy w tym okresie lub zatrułem moje miejsca na dachu. Ten kot wciąż tam jest i ma się bardzo dobrze. Z drugiej strony na moim strychu znalazłem zwłoki myszy (nie ma tam dostępu do styropianu przegród).

Jeśli chodzi o śledzenie ich punktu przecięcia, w moim przypadku jest ono wszędzie przez dach: / wspinają się na tynk i wślizgują się pod płytki. Potem do palenia widzę tę samą głowę, kiedy przed snem wszędzie będzie pachniał dymem ...
0 x
--
Cierpliwość jest drzewem, którego korzeniem jest gorzka, której owoce są bardzo słodkie.
Avatar de l'utilisateur
Hélène G
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 16
Rejestracja: 23/10/09, 20:19
Lokalizacja: Francji, na wsi




przez Hélène G » 26/10/09, 13:54

sam17 napisał:Mała precyzja Mam kota, który poluje w domu, przyniósł mi myszy w tym okresie lub zatrułem moje miejsca na dachu. Ten kot wciąż tam jest i ma się bardzo dobrze. Z drugiej strony na moim strychu znalazłem zwłoki myszy (nie ma tam dostępu do styropianu przegród).
Cóż, nie boisz się swojego kota; może ich zabija, ale ich nie je; Mam ich kilka i bałbym się śmierci szczura; Kiedyś widziałem psa, który udał się do mojego weterynarza, który miał uogólniony krwotok wewnętrzny z powodu antykoagulantów i pamiętam, że nie udało mu się go uratować: miał wszystkie wewnętrzne błony śluzowe, które krwawiły: usta , wnętrze nozdrzy, odbytu itp.
0 x
Bez racjonalnej organizacji zmniejszania i zmniejszania zużycia niepotrzebnych, zbędnych produktów w krajach zachodnich nasza planeta nie może zaoferować przyszłości krajom południowym ani przyszłym pokoleniom krajów zachodnich.
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 26/10/09, 14:56

sam17 napisał:Ten kot wciąż tam jest i ma się bardzo dobrze.

Masz szczęście i może ten kot nie zjada ofiary. Nasz Leo wrócił pewnego ranka po nocy polowań, wymiotów, jęków i zaczął wymiotować trochę krwi ... z pewnością szczur szczur, ale na szczęście w małych ilościach. Trochę meds, 2 dni rekonwalescencji i dzięki Bogu nasz kocur jest nadal z nami i kontynuuje (wraz ze swoją młodszą siostrą) ponownie wejść na ten teren: w środku nie ma gryzoni przez 2 lata : Chichot:
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 26/10/09, 14:57

Hélène, nie mam strychu!
podwieszany sufit, izolacja, płytki
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 01/11/09, 06:00

Obraz koniec działań wojennych.
Umieszczany martwy na szczurach poprzez demontaż płytek i izolacji.
Teraz mam sen, żeby się zregenerować.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 01/11/09, 14:03

Nikt nie mówił o fretkach. Są małymi oswojonymi mięsożercami.

Miałem kilka takich uroczych stworzeń w domu i nie martwiłem się o szczury ani myszy. Wraz z przybyciem mojej córki oddzieliłem się od niej ze względów bezpieczeństwa i od tego czasu musiałem stosować śmierć szczura w garażu, pod elementami kuchennymi, w pochwie technicznej i pod sofą, aby zapobiec szczypce do zgryzienia.

Fretka jest w rzeczywistości udomowioną fretką, która wydziela piżmowy zapach (zaleca się jej regularne mycie lub operowanie w celu usunięcia gruczołów odbytu) niekoniecznie nieprzyjemny (w wielu perfumach występuje piżmo), ale sprawia, że uciekaj przed wszystkimi gryzoniami.

Ponadto ma charakter pośredni między psem a kotem, jest łatwy do transportu (mój partner i ja mieliśmy nasze w kurtkach podczas jazdy na motocyklu), wstań. Jedzą karmy dla kotów i gotują w kuwecie. Możemy wyprowadzić ich na smyczy jak psy. Są szczepione jak psy (wścieklizna, choroba kwadratowa) mieszkaniem, są wrażliwe na grypę i mogą umrzeć na nią (wykorzystują ją w laboratoriach farmaceutycznych na grypę).

Wady z dziećmi musisz być ostrożny. Fretka może, jeśli jest zbyt zirytowana przez malucha, uwolnić śmierdzące zaciągnięcie, powodujące ucieczkę z domu dwunogów.
Drugi, najniebezpieczniejszy pionek polega na tym, że gdy gryzie, nie puszcza ofiary. Więc jeśli dziecko zostanie ugryzione, fretka nie puści i konieczne będzie stuknięcie bestii, aby otworzyła paszczę ...

Wreszcie zwężający się kształt i elastyczność fretki pozwala mu przekraść się przez małe otwory, aby wyśledzić swoją ofiarę, podczas gdy kot nie przejdzie.

Więc jeśli twoje dzieci mają więcej niż 10 lat, możesz kupić „gougou” (pseudonim zaczerpnięty z hałasów, które wydają), które będą bawić się z tobą, kotami, psami i ścigać twoje myszy i szczury.

Ostatni punkt, krzycz jak tchórz ... To wyrażenie jest bardzo prawdziwe. Małe fretki wielkości kciuka mają bardzo potężne głosy. Pewnego dnia, kiedy wróciłem do swojego mieszkania, otworzyłem drzwi budynku i usłyszałem krzyki Pastis (fretki albinosa), którą mój partner mył w umywalce w łazience, kiedy nie chciał. Możesz uwierzyć, że zabijamy świnię! Drzwi do mieszkania (znajdujące się na trzecim piętrze) i łazienki były zamknięte i słychać było to z chodnika !!!
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6982
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2907




przez gegyx » 01/11/09, 14:17

Mój ojciec miał podwójne :? nie mówiąc o dwóch lub parze ...), by upolować królika w norze.

Byli w klatce na podwórku i śmierdzieli śmiercią.
Nie do gustu młodej matki, która nalegała, by uciekł.

Fretka w norze straszy królika i zostaje złapana w sieć lub strzał.
Jeśli złapie go fretka, ugryzie go i wykrwawi. Po napełnieniu zasypia w norze ... : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 01/11/09, 14:32

Nie śmierdzieć śmiercią : Lol: należy je myć przynajmniej raz w tygodniu. Byliśmy zlewem lub wanną. Kiedy wyszliśmy z kąpieli bąbelkowej (mieliśmy tę przyjemność raz w tygodniu), włożyliśmy w nią fretki. Pływają bardzo dobrze. Drugi szampon w zlewie i presto dobrze pachną : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 93