Jak włączyć myszy sufit podwieszany?

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 16/10/09, 20:11

Cześć Gruszka
Gruszka Belle Helene napisał:Ale oczywiście Leć, a potem wysyłam mu twój adres : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:


Osoba, która podała mi przepis na tranzystor powiedziała mi, że udało się w około tydzień. ......Od około roku. Potem wróciły urocze stworzenia : Mrgreen: Nie wiem, co będzie dalej.

Do Waszej propozycji mam kilka kotów (sąsiadów) i mojego psa, którzy utrudniają mu życie.... :płakać: : Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 23/10/09, 07:12

Spokój powraca do mojego domu,
Dostałem do pożyczenia nadajnik, który wydaje nieprzyjemny dźwięk i stoi w moim pokoju od trzech dni.
Zaczyna to przynosić owoce.
Zwierzę przeszło tylko raz i znowu pobiegło, jakby miało ogień w tyłku. : Chichot:
Podobno urządzenie sprzedaje sklep na kółkach „ciężarówka”
:D
Cóż, kiedy już na pewno będzie spokój, potwierdzę. Obraz
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

polowanie na gryzonie




przez oli 80 » 23/10/09, 11:04

witam, to prawda, że ​​tego typu urządzenie jest skuteczne, kupiłeś to z ciężarówki, z której na dwa tygodnie dostajesz mały katalog z formularzem zamówienia do wypełnienia na końcu, nie będę wymieniał nazw tych „spamów” ciężarówki jest ich kilka
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 23/10/09, 11:32

oli, nie do końca rozumiem Twoją krytykę: z mojej strony już doceniłem oferty tego typu firm: reklamują się, dojeżdżają niedaleko od Ciebie, w czym problem?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
joey1987
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 23/10/09, 11:39




przez joey1987 » 23/10/09, 12:10

trzeba nałożyć super klej
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79289
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 23/10/09, 12:11

Joey, nie lubimy tutaj trolli...

Zostałeś ostrzeżony...
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

polowanie na gryzonie




przez oli 80 » 23/10/09, 13:50

Nikogo nie krytykowałem, chciałem tylko powiedzieć, że ja też kupiłem już produkty z tego typu ciężarówek, takie jak węże ogrodowe, akcesoria kuchenne i inne, tylko po to, żeby powiedzieć, że znajdziemy więcej rzeczy, z ciężarówek, których „nie da się znaleźć” w sklepach np. płaski wąż do podlewania typu strażackiego
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 23/10/09, 14:05

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Hélène G
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 16
Rejestracja: 23/10/09, 20:19
Lokalizacja: Francji, na wsi




przez Hélène G » 23/10/09, 23:24

Przede wszystkim nie używaj trutki na szczury; Twoje niechciane szczury, leroty lub myszy umrą, ale zatrują wszystkie zwierzęta mięsożerne w okolicy (koty, psy itp.).
Dla mnie najskuteczniejsze są packi (do dekoracji śmiejącą się krową lub serem gruyere), zamknięte pułapki na myszy (to samo: te pułapki, ale nie zabijają); pułapki klejowe (na które przykleja się ser).
Ja używam tego ostatniego; wada: w dostępnych na rynku pułapkach klejowych klej jest nakładany na płytkę z tworzywa sztucznego, która jest zbyt lekka, co oznacza, że ​​złapana mysz czasami przechyla pułapkę, próbując się z niej wydostać. A kiedy pułapka zostanie przewrócona na kafelki lub podłogę, klej (bardzo mocny i rzadki) również się tam dostanie. Aby tego uniknąć, zawieszam pułapki na klej na płytce lub ciężkim przedmiocie za pomocą sznurka. Możesz także, zamiast kupować gotowe pułapki na klej, ale wykonane na zbyt lekkich płytach, możesz wykonać je samodzielnie, nakładając klej w tubce bezpośrednio na płytkę lub ciężki przedmiot.
Te pułapki na klej lub tubki z klejem na myszy można znaleźć w sklepach budowlanych lub na wsi, w spółdzielniach.
0 x
Bez racjonalnej organizacji zmniejszania i zmniejszania zużycia niepotrzebnych, zbędnych produktów w krajach zachodnich nasza planeta nie może zaoferować przyszłości krajom południowym ani przyszłym pokoleniom krajów zachodnich.
Avatar de l'utilisateur
sam17
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 253
Rejestracja: 14/02/06, 13:57
Lokalizacja: La Rochelle
x 1




przez sam17 » 26/10/09, 09:21

pedał jest dobry, ale kiedy myszy są w ścianach, stawiam ci wyzwanie śmigłowca z pociskiem… I tam, aby rozebrać haczyk na truciznę, nie widzę żadnych innych rozwiązań :('
0 x
--
Cierpliwość jest drzewem, którego korzeniem jest gorzka, której owoce są bardzo słodkie.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 86