Jak włączyć myszy sufit podwieszany?

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 15/10/09, 23:44

W naszym poprzednim domu okazało się, że były to myszy: super ładna bestia, która skacze niesamowicie, gdy umieszczamy ją w klatce: ale czy zabijesz ich, gdy będziesz mieć dzieci w wieku 10-12 lat? dom
Dlatego razem z synem stworzyliśmy „Mickey 2000”, pierwszą elektroniczną pułapkę na myszy.
Stara skrzynka z winem, detektor podczerwieni, elektromagnes wyjęty ze starego przekaźnika, by uruchomić drzwi.
W rzeczywistości najtrudniejsze jest przeniesienie bestii do klatki transportowej i wywiezienie jej 2 kilometry dalej (wiem, że Stalin zrobił to samo ze złymi komunistami), ale to była sprawa Manu.
Należy pamiętać, że młoda mysz polowa przechodzi przez 1 cm oczek.

Chroń kable: w pierwszej wersji bestia je zjadła (myszy uwielbiają kable alarmowe z PVC: jeśli chcesz poprowadzić kable alarmowe przez bardzo wesoły sufit, użyj gumowej izolacji: to jest Fuj!)

Ostatni szczegół: 86% czekolady Côte d'Or Noir to doskonała przynęta! (Nie używaj szwajcarskiej lub francuskiej czekolady)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

myszy i szczury




przez oli 80 » 16/10/09, 00:15

dobry wieczór, wiem, że czekolada jest zabójcza dla myszy i szczurów, a inne gryzonie, niekoniecznie potrzebują śmierci dla szczurów, niektóre słodycze, bardzo słodkie jak misie z czekoladową pianką
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 16/10/09, 01:21

Słoń napisał:W naszym poprzednim domu okazało się, że były to myszy: super ładna bestia, która skacze niesamowicie, gdy umieszczamy ją w klatce: ale czy zabijesz ich, gdy będziesz mieć dzieci w wieku 10-12 lat? dom
Dlatego razem z synem stworzyliśmy „Mickey 2000”, pierwszą elektroniczną pułapkę na myszy.
Stara skrzynka z winem, detektor podczerwieni, elektromagnes wyjęty ze starego przekaźnika, by uruchomić drzwi.
W rzeczywistości najtrudniejsze jest przeniesienie bestii do klatki transportowej i wywiezienie jej 2 kilometry dalej (wiem, że Stalin zrobił to samo ze złymi komunistami), ale to była sprawa Manu.
Należy pamiętać, że młoda mysz polowa przechodzi przez 1 cm oczek.

Chroń kable: w pierwszej wersji bestia je zjadła (myszy uwielbiają kable alarmowe z PVC: jeśli chcesz poprowadzić kable alarmowe przez bardzo wesoły sufit, użyj gumowej izolacji: to jest Fuj!)

Ostatni szczegół: 86% czekolady Côte d'Or Noir to doskonała przynęta! (Nie używaj szwajcarskiej lub francuskiej czekolady)


Do diabła, nie tylko ja mam ten problem!

Słoniu masz prawie to samo co ja, mój ma 10 cm x 10 cm x 60 cm z wykuszem na górze i automatycznymi drzwiami ze stali nierdzewnej. LOL !!

Używam używanego czujnika Aromat z mini przekaźnikiem, którego plastikową obudowę zdejmuje się, aby upuścić drzwi zamykane za pomocą aluminiowego pręta.

Tak czy inaczej, od kilku lat mam problem z myszą. W pierwszym roku spieprzyli całą spiżarnię w ciągu jednej nocy + -80 DCN utraconego jedzenia, to przez podawanie jedzenia pitou wyjąłem jedną z jego formowanej torby i mieli czas na zrobienie gniazda, teraz wszystko jest w plastikowych pojemnikach, tu właśnie pilnie siekam to.
: Evil:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/10/09, 08:24

Mickey 2000 jest znacznie większy: użyłem detektora Visonic SRN2000 zdemontowanego w domu klienta z powodu fałszywych alarmów, a drzwi są uchylnymi drewnianymi drzwiami (trudne do wyjaśnienia: ma śrubę jako sworzeń i specjalny kształt)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Gruszka Belle Helene
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 389
Rejestracja: 16/05/07, 09:21
Lokalizacja: południe
x 1




przez Gruszka Belle Helene » 16/10/09, 08:29

To cudowny Lerot, nie zabijaj go.
Aby odejść, kiedy wychodzisz, kładź tranzystor na szczycie płuc w miejscu, w którym słyszysz go najgłośniej. Zamierza złożyć skargę do żandarmerii na hałas w ciągu dnia. To wtedy go łapiesz, ciągniesz jego uszy za hałas nocny i dajesz mu spokój, ja w końcu!


Ale oczywiście Leć, a potem wysyłam mu twój adres : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Gruszka Belle Helene
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6

Re: myszy i szczury




przez bham » 16/10/09, 09:50

oli 80 napisał:dobry wieczór, wiem, że czekolada jest zabójcza dla myszy i szczurów, a inne gryzonie, niekoniecznie potrzebują śmierci dla szczurów, niektóre słodycze, bardzo słodkie jak misie z czekoladową pianką


Czy jesteś pewien, że to zabójcze? ale po jak długo?
Ponieważ moje wolą to od sera i nie mam wrażenia, że ​​spowalnia ich aktywność. : Evil:
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

słodycze i gryzonie




przez oli 80 » 16/10/09, 10:36

cześć, kiedy byłem dzieckiem, miałem kiedyś na Wielkanoc paczkę misiów z pianką w czekoladzie, nie bardzo mi się to podobało, więc po pewnym czasie stwardniały , z moim ojcem używaliśmy ich jako przynęt, każdego dnia 2 lub 3 misie i presto, znaleźliśmy małe szczury przebite pod szafką warsztatu, w którym kładziemy przynęty
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 16/10/09, 10:53

Ach dobrze dziękuję za odpowiedź, znalazłem to:
W czekoladzie toksyczne dla szczurów (psów i kotów, gdzie indziej, eh) jest teobromina.
Sama teobromina nie jest tak naprawdę toksyczna dla zwierząt, ponieważ nawet jemy. Po prostu organizm naszych zwierzątek przyswaja go szybciej niż my i dlatego w dużych ilościach staje się dla nich toksyczny.

I najwyraźniej szczególnie gorzka czekolada, ale nadal potrzebujesz dobrej dawki.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

Re: myszy i szczury




przez słoń » 16/10/09, 10:54

oli 80 napisał:dobry wieczór, wiem, że czekolada jest zabójcza dla myszy i szczurów oraz innych gryzoni,


Oczywiście, kiedy jest zamontowany na sprężynowej pułapce .......

: Mrgreen:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
sam17
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 253
Rejestracja: 14/02/06, 13:57
Lokalizacja: La Rochelle
x 1




przez sam17 » 16/10/09, 11:48

W naszym domu mamy ten sam problem. Mamy kota, który od czasu do czasu łapie niektórych, ale są sprytni.

Zjadła mi kabel antenowy i telefon. Gniazdo w izolacji i zarysowania w nocy.

Osobiście niechętnie wybrałem truciznę po wypróbowaniu ultradźwięków, czekolady i kota na strychu.

Odkąd położyłem truciznę, szczerze ograniczyłem populację, ale musiała się skończyć, ponieważ od czasu do czasu zaczynam ją słyszeć.
0 x
--
Cierpliwość jest drzewem, którego korzeniem jest gorzka, której owoce są bardzo słodkie.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 132