Trochę zdrowego rozsądku (gotowanie i ogrzewanie drewnem)

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 14/12/09, 14:22

:D lejustemilieu napisała:
chyba masz jakies dyplomy..


Jak to wywnioskować? Ale obawiam się też, że to pomyłka ;-)

To nic nie oznacza :D Mam przyjaciela, który ma niewiele kwalifikacji i jest o wiele mądrzejszy od moich dyplomów +1
0 x
Wiktor Wiktor Wiktor
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 19/04/18, 11:26

Re: Trochę zdrowego rozsądku (gotowanie i ogrzewanie drewnem)




przez Wiktor Wiktor Wiktor » 20/04/18, 19:16

Kocham tego bloga! Uwielbiasz gotować, ale brakuje Ci miejsca na realizację swoich kulinarnych fantazji? Mini frytownica to realne rozwiązanie Twojego problemu! Dzięki swojej praktyczności ta profesjonalna frytkownica pozwoli Ci zachować w ryzach zarówno Twoje preferencje kulinarne, jak i Twoją kuchnię!
0 x
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Re: Trochę zdrowego rozsądku (gotowanie i ogrzewanie drewnem)




przez 1360 » 20/04/18, 20:33

Wspaniale, dziękuję za reklamę!

Jeśli chodzi o mnie, uwielbiam gotować, jest to hobby, pasja. Pod koniec roku kończę 50 lat, nie trzeba dodawać, że widziałem kilka „cudownych” rozwiązań w kuchni…

Ktokolwiek chce mi wierzyć, ale jedyny sposób na ugotowanie jedzenia, jakiekolwiek by ono nie było, bez tłuszczu i w absolutnie zdrowy sposób, to na patelni lub w rondlu ze stali nierdzewnej. jedyną rzeczą, którą należy kontrolować, jest temperatura patelni przed włożeniem towaru. Ten ostatni należy również rozmrozić przed włożeniem go na patelnię.

Krótko mówiąc, do zdrowego gotowania nie potrzeba tego bełkotu, jaki jest tytuł tego tematu, odrobina żucia w zupełności wystarczy.

;)
0 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 281