Mechaniczny perpetuum mobile: wyjaśnienia

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 02/09/05, 13:40

Rulian napisał:Szkoda, że ​​członek został zwolniony, ale nie było innego wyjścia. Jechał za daleko. : Angry:

Witam,
Mówiłem ci, że to troll naukowy!, ale mimo wszystko troll! B)
@+ :P
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 02/09/05, 13:45

yahi napisał:Bezrobocie jest czasem dobre!

dziękuję Christophe za całą twoją pracę, aktualności o jakości i twoje działania w tej chwili!

yahi

„Bezrobocie jest dobre”

Łatwo powiedzieć… to nie ta strona sprawia, że ​​jem… (no jeszcze nie… może pewnego dnia ruch będzie wystarczający, żebym mógł zarabiać na życie…). .. i jestem nawet nie mówię o mojej „karierze inżynierskiej”…

Nie możemy także zapominać, że to nie tylko ja tworzę tę stronę, ale także wszyscy aktywni członkowie forum. W związku z tym wielkie prewencyjne podziękowania dla Ruliana za to, co wkrótce uruchomimy!
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 02/09/05, 13:50

econology napisał:...
W związku z tym wielkie prewencyjne podziękowania dla Ruliana za to, co wkrótce uruchomimy!

Witam,
No to powiedziałeś za dużo albo za mało! :P :P
Czy to właśnie zamierzasz uruchomić?
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 02/09/05, 14:13

To prawda, że ​​czasem mam cyniczne poczucie humoru, ale nie martwcie się, nie jest to
nie ważne.
Zauważysz, że jestem ostrożny, aby nikogo nie skrzywdzić.
Jeśli mimo wszystko coś się stało, proszę o przebaczenie tych, którzy
Poczułem się ofiarą moich czasami niezrozumiałych napadów humoru.
Co prawda moja rejestracja jest świeża, ale tak naprawdę prześladowała mnie forum
już od jakiegoś czasu. Taka jest jakość pracy wykonywanej na stronach wymiany
co zdecydowało, że jestem kimś więcej niż tylko anonimowym widzem.

Poza tym, forum ekologia to A forum zainteresowanie
gdzie zmotywowani ludzie szukają alternatywnych rozwiązań
problemu, który staje się bardziej niż palący, a mianowicie konsumpcji
produkty naftowe.

Cieszę się, że ceny paliw osiągają trudny poziom
akceptowalny dla tych, którzy nie obawiali się zanieczyszczeń,
nadmierne zużycie zasobów energii i niewłaściwe jej wykorzystanie
swoich pojazdów. To wydarzenie (pierwsza fala poważnego kryzysu
energia) zaczyna uświadamiać polityków
że czas znaleźć coś innego.Na razie stoją spokojnie
spróbować opóźnić termin, uspokajając ludzi, ale nadal 10 lub
20 dolarów za baryłkę więcej i nie będą już mieli wyboru.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory forums takie jak ekonologia, być może pozwolą państwu rozważyć
inne możliwości niż te, które wyobrażają sobie lobby naftowe.

;)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 02/09/05, 14:35

Dziękuję, Econologie, za zwolnienie myśliwego. Zła wiara i sarkazm są w porządku przez jakiś czas. W końcu przestaje to być śmieszne.
Chciałbym wrócić do animowanego gifa, który Michaił (dzięki niemu :P ) odkryła na forum aby zilustrować swój własny wynalazek.
Całość ma się obracać pod wodą, koniecznie powoli, bo tarcie jest duże. Zasada polega na wykorzystaniu ciągu Archimedesa do kompensacji grawitacji i stworzenia braku równowagi, który ma napędzać całość. Mechanizm jest znacznie prostszy niż mechanizm Michaiła.
Kilka lat temu kilku naiwnych rzemieślników kupiło nawet plany tego urządzenia, które według sprzedawcy (ten prawdziwy oszust) miało rozwiązać problemy energetyczne planety. Czy zbudowano jakieś prototypy? Z jakim skutkiem? Czy ktoś wie?
Znalazłem gifa, ale nie mogę go zintegrować z tą wiadomością.
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 02/09/05, 15:43

tak, to prawda, co robisz z Rulianem :rolleyes:? Niecierpliwość już rośnie, że Rulian od dawna kusi nas swoją niespodzianką w podpisie... :)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 02/09/05, 17:39

Kto przeżyje, Vera! Tak naprawdę są w przygotowaniu dwie niespodzianki, ale jedna nie zostanie opublikowana przez kilka miesięcy.

W przypadku drugiego mamy nadzieję wystartować na początku października... I tak, kolejny miesiąc cierpliwości (i poprawiania dla nas obojga), ale bądź ostrożny, jeśli niecierpliwie liczysz na coś, co grozi rozczarowaniem...
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6931
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 02/09/05, 22:10

gegyx napisał:I znów jest gorzej! Niezniszczalny! „ łowca szarlatanów ”...
Twoja małostkowość, twoja niegodziwość, twoja zarozumiałość to przysmaki, którymi niezmiennie zachwycasz się, a twoja zła strona jest odkrywana na przełomie każdej interwencji.
Odrzucasz pytania Kandydesa.
Czy zechciałbyś nas zostawić w naszej zwykłej przeciętności, abyśmy się w tym ugrzęźli? forum, jeśli ten Ci nie odpowiada?

Zamiast tego wykorzystaj swoją „doskonale przyswojoną wiedzę”, aby wprowadzać innowacje, konstruować, odkrywać osobiste studium, coś transcendentnego lub przynajmniej nowego i oryginalnego.

Ten wkład z Waszej strony sprawi, że ponownie będziemy podziwiać „Naukę”, która dzisiaj zeszła na manowce, przechodząc od humanizmu w stronę wyłącznie zysku.
Naukę wypaczoną przez „mandarynów” kurczowo trzymających się nabytej władzy, swoich prebendów, monopolizujących żywotne wysiłki finansowe narodu, a jednocześnie odrzucających wszelkie oryginalne idee wysuwane przez „olibriusów”, którzy nie są z ich „istoty”. W każdym razie systematycznie odrzucają każdy nowy pomysł, który z pewnością ujawniłby ich przeciętność…
Aby zdobycie Twojej dogłębnej wiedzy, inwestycja narodu w Twoje szkolenie, a także poświęcenie Twojej rodziny (która wspierała Cię w nauce) nie były tylko dodatkową stratą, zmień swoje zachowanie, otwórz się na inni.
Bądź konstruktywny, edukacyjny, bez pogardy!

Jeśli taka postawa jest dla ciebie nierealistyczna lub nawet nie do zniesienia, odizoluj się w swojej protekcjonalności.
Następnie użyj swoich umiejętności, aby zastraszyć muchy... Będą ci wdzięczni.

Przystojny myśliwy z chorowitym uchem wyrusza na jakiś czas z braku lepszego na polowanie na muchy...
Dużo dobrego dla niego! Uważajcie, żeby nie wrócił zmutowany, przemieniony jak w „lekkomyślnym podróżniku” Barjavela czy „metamorfozie” Kafki…

Dziękujemy Econologie za skorzystanie z praw moderatora. Wydawało się, że długo się wahasz, żeby nie zostać oskarżonym o autorytaryzm. Ale już dawno przekroczyło to granice tolerancji... Pomimo nieustannych wezwań do umiaru, członkowie byli zdruzgotani i zirytowani tak dużą ilością nieuzasadnionego cynizmu.
0 x
Wish =>
Potrafi mówić normalnie
bez stale atakowany przez niektórych ludzi, którzy szanują niczego, a to bezkarnie.
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 02/09/05, 23:13

To prawda, mój awatar jest brzydki.Wstyd mi!

Nie zwróciłem na to zbytniej uwagi.Zamierzam przyjrzeć się temu problemowi.
estetyczne i naprawić sytuację.

Dziękuję za zwrócenie mi na to uwagi.
W rzeczywistości jest to problem z rozmiarem i przyciąłem go farbą, aż pasował. Ale pokazanie forum powiększone, stąd horror.
: Huh:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 03/09/05, 01:16

Ach, ale nie, jeśli kliknę odnośnik, zobaczymy gifa... :P
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 106