Mechaniczny perpetuum mobile: wyjaśnienia

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79118
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 01/09/05, 19:10

Quack Hunter napisał:
econology napisał:Lepiej odpowiedz na moje różne argumenty i pytania zacytowane powyżej...

Jeśli chodzi o procesy superjednostkowe (jedyny obszar, który mnie interesuje), nie przedstawiłeś ŻADNYCH argumentów, a mimo to taki jest tytuł artykułu forum : Rolleyes:

Rzeczywiście superunitary to nie moja bajka i z tej strony nie mam czego bronić (dość pracy z pantone) Po prostu stworzyłem tę część forum aby móc podyskutować na ten temat...za lub przeciw...poprosiłam Cię również o przedstawienie się...oczywiście dużo łatwiej jest "rozmawiać" gdy pozostaje się anonimowym...

Mówiłem o argumentach dotyczących wszechmocy waszej nauki i zezetyków, którzy nie są w stanie rozstrzygnąć pewnych wyników eksperymentów... i zadowalają się przełamaniem pewnych mitów, które są łatwe do rozwiązania... że na pewno pięcioletnie dziecko byłby w stanie zerwać (mówić słowami, które lubisz)

ps: interesuje Cię tylko dziedzina, o której wiesz, że jest niemożliwa? Dziwne rozumowanie...
0 x
Hunter szarlatanem
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 30/05/05, 19:11




przez Hunter szarlatanem » 01/09/05, 20:27

econology napisał:Prosiłam też o przedstawienie się...oczywiście dużo łatwiej jest "rozmawiać" gdy pozostaje się anonimowym...

Mówiłem o argumentach dotyczących wszechmocy umysłu i zezetycy ...

dlaczego miałbym się przedstawić, biorąc pod uwagę twoją protekcjonalność i kiepskie kalambury:rolleyes:

Byłeś bardzo szczęśliwy, że jako jedyny możesz prorokować przed swoimi wyznawcami, ale teraz nie będziesz już mógł powiedzieć tego Nawakowi. Szkoda :D
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 01/09/05, 20:57

Hunter, zrozumiemy, że nie rozpoznajesz siebie w słowach i ideach tej witryny i tego forum. Bezpłatne dla Ciebie.

Jednakże Twoje komentarze wydają mi się szczególnie lekceważące lub nawet całkowicie niestosowne wobec użytkowników i webmastera. Jeśli nie zgadzasz się z tym, co jest napisane na forum, po co tam przychodzisz i piszesz?

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby, abyś moderował swoje teksty.

Proszę uważajcie na swoje zachowanie, będzie przyjemniej dla nas wszystkich, także dla Was.


Rulian
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 01/09/05, 22:35

Na wypadek, gdyby ten mały myśliwy nie nauczył się jeszcze czytać, przypominam mu, że to forum nosi tytuł:
„Mechaniczny perpetuum mobile: wyjaśnienia: dlaczego nie może działać”
Przyznaję, że czasami z przyjemnością mam cichą nadzieję, wbrew wszystkiemu, że może jednak coś się uda, jeśli coś znajdziemy. A tego mały myśliwy chciałby nam zabronić.
Przykro mi, mały myśliwy, nie jesteś moim ojcem, robię, co chcę, szaleję, jeśli chcę, a twoje obelgi i oszczerstwa niczego nie zmienią.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Jean-Francois
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 85
Rejestracja: 27/11/04, 00:18
Lokalizacja: Poitiers w Vienne




przez Jean-Francois » 01/09/05, 22:35

Quack Hunter napisał:Tytuł forum : „Nadjednostkowe silniki lub procesy”

Zawsze taka zabawna, ta ekonomia. Swoją drogą, ile zarabiasz miesięcznie, sprzedając plany procesów superjednostki bachorom?

odpowiedz .............co za problem

zawoalowane voilou :P
0 x
Jeff mnie rodzi się z laską w jednej ręce i stanowiska spawalniczego w innym :-)
... ______
... / ______ \
. (00 00 = H =)
..IiI "" "" "" .. III Vraoummm !!!!!
Avatar de l'utilisateur
Jean-Francois
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 85
Rejestracja: 27/11/04, 00:18
Lokalizacja: Poitiers w Vienne




przez Jean-Francois » 01/09/05, 22:36

econology napisał:To oburzające powiedzieć, że skoro większość moich badań zamieszczam na mojej stronie za darmo... A ty, ze swojej strony, co robisz, aby posunąć sprawy do przodu?

odpowiedz.........co za kamień z jakiego kamienia

Hunter… zamiast srać na wszystkich… zbudowany… zbudowany

zawoalowane voilou :P
0 x
Jeff mnie rodzi się z laską w jednej ręce i stanowiska spawalniczego w innym :-)

... ______

... / ______ \

. (00 00 = H =)

..IiI "" "" "" .. III Vraoummm !!!!!
Hunter szarlatanem
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 30/05/05, 19:11




przez Hunter szarlatanem » 01/09/05, 22:53

Cuicui napisał:Na wypadek, gdyby ten mały myśliwy nie nauczył się jeszcze czytać, przypominam mu, że to forum nosi tytuł:
„Mechaniczny perpetuum mobile: wyjaśnienia: dlaczego nie może działać”

Na wypadek, gdyby stary Cuicui nie nauczył się czytać (staram się to wyrazić protekcjonalnie, jak „mały myśliwy” :rolleyes:), zwracam mu uwagę, że jest to temat zatytułowany „Mechaniczny perpetuum mobile: wyjaśnienia: dlaczego to nie może działać” i że sekcja forum nazywa się „silnikami lub procesami nadjednostkowymi”

W tym momencie powinieneś udać się do okulisty.

śmiałem się dużo :D
0 x
Hunter szarlatanem
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 30/05/05, 19:11




przez Hunter szarlatanem » 01/09/05, 22:57

Rulian napisał:Jeśli nie zgadzasz się z tym, co jest napisane na forum, po co tam przychodzisz i piszesz?

Wyjaśniłem przynajmniej raz w jednej z moich wiadomości na stronie 14:

Pomaga przeczytanie całego tematu, zanim go wtrącisz, tak jak to zrobiłeś :rolleyes:

Ty też masz mały problem ze wzrokiem, nie chcesz iść z Cuicui do okulisty? :D
0 x
yahi
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 06/04/05, 19:48
Lokalizacja: w pobliżu Nantes (44)




przez yahi » 01/09/05, 23:44

cześć!

Ciekawi mnie, jaka ekonomia Cię interesuje?
poza tym, w co nie wierzysz, czy są obszary, w których pracujesz lub próbujesz coś rozwinąć?
Mając te wszystkie informacje, możesz nas nauczyć kilku rzeczy z innych dziedzin mechaniki czy fizyki związanych z procesem, który można określić jako ekonologiczny..?
Być może coś przeoczyłem (nie interesuje mnie analizowanie wszystkiego, co się dzieje, mam inne zajęcia) i podejrzewam, że wasze wsparcie naukowe musi być w stanie wnieść wkład w tematy inne niż ten. Czy masz jakieś dobre pomysły, którymi możesz się podzielić? A może zachowujesz wszystko dla siebie, aby zbić fortunę dzięki technice bardziej rewolucyjnej niż Internet*?
Na swoim profilu nic o sobie nie piszesz, nie mogę Cię o nic winić, ja też nic nie wpisałam, ale może mogłabyś nam opowiedzieć trochę więcej o projekcie, który jest Ci bliski! Nie mów mi, że posunąłeś się tak daleko w badaniach nauk ścisłych, żeby nam jeszcze raz powiedzieć, że wieczność lub superjedność nie istnieją, naprawdę byłoby zastrzeleniem siebie, gdybyś nie wyciągnął innych wniosków z całej tej wiedzy!

yahi

*: uważaj na to, co jest zbyt rewolucyjne, bo potem nie uwierzysz!
0 x
Gdy będziemy mieć prawo do wstrzymania stosowania oleju?
Bezpłatne obiekt!
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 02/09/05, 00:54

Chłodny !


W tym obszarze robi się gorąco. :P

sprzeciwiam się.....

To trudne !!!...

Opierałem się :rolleyes: uff, nie dolałem oliwy do ognia.

Nie powstrzymuj go od swędzenia....
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 116