Julien Coupat (ble) czego?

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Hasardine
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 350
Rejestracja: 26/07/08, 22:01
Lokalizacja: Alzacja




przez Hasardine » 31/12/08, 14:57

Ja też wszystkiego nie przeczytałem, ale czy to on, czy nie, kiedy wsadzam dupę do pociągu, żeby w 2 godziny 20 jechać ze Strasburga do Paryża, a zajmuje mi to 6, jestem wściekły, a czasem by mi się udało zabrać mój kosz na śmieci, który kosztuje 10 l/100 (nie wyciągam go z garażu od 6 miesięcy, zapewniam!), przynajmniej miałbym pewność, że dotrę na czas!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 31/12/08, 15:05

Tak, przez przypadek anarchiści mają niewłaściwy cel: to jednostki i ich współobywatele irytują w ten sposób…

Jeśli chcą zmienić społeczeństwo, niech atakują bankierów lub innych oszustów umysłowych... Ten rodzaj przestępczości jest o wiele bardziej szkodliwy dla społeczeństwa niż ten zagubionej młodzieży, którą dobrowolnie umieściliśmy w getcie! Który z nich jest według Ciebie najbardziej krytykowany?

B. Tapie, oportunista, który z lewicowego ministra stał się zwolennikiem Sarko i defraudował kilka miliardów, w nagrodę za swoje lojalne zasługi dla republiki otrzymuje: prawie 2 miliardy franków z tytułu „odszkodowań i odsetek”... 10 000 spalonych naszych samochodów jest zawsze mniej niż te, które ukradł Tapie...
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6983
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2908




przez gegyx » 31/12/08, 16:17

Widzę toHazardyna nie przeczytała wszystkiego, ale że była również przekonana o ich winie, ponieważ została ona wbita w sedno przez pełniącego obowiązki Prezydenta..

Jaki jest związek między opóźnieniami pociągów do Paryża a samorządną społecznością na płaskowyżu Millevaches?

Powyżej zamieściłem artykuł na temat niepewności opłakanego stanu sieci kolejowej. To jest fakt.
Ojciec twierdzi, że niemiecka grupa ekologiczna, która blokuje pociągi nuklearne w Niemczech, twierdzi, że sabotowała linie trakcyjne TGV w Niemczech i we Francji.
Trzeba było zakończyć sześciomiesięczny nadzór, bez dowodów flagrante delicto.
Nie ma problemu z ułożeniem scenariusza sabotażu, opartego na wietrze, pragnieniach czy filozoficznych ideach ekonologów, na tyle niebezpiecznych dla społeczeństwa, że ​​obecnie nazywają siebie „terrorystami”.
To dobrze, właśnie stworzyliśmy specjalne przepisy.
Pomaga to uspokoić dobrych ludzi, którzy chwilę wcześniej byli przestraszeni.
Aby uspokoić chęć zorganizowania powstania młodzieżowego pod koniec roku, tak jak ma to miejsce w Grecji.
Aby zdjąć odpowiedzialność z szefa SNCF, przyjaciela wielkiego szefa, za wszystkie obecne opóźnienia SNCF… (które trwają…)

********
Jeśli nadal nie rozumiesz, podam przykład, który pokaże, jak możesz powiedzieć cokolwiek:

Jeśli bomba domowej roboty wybuchnie przed oddziałem Bnp i innymi agencjami bankowymi...
Będziemy mieli przewidywalny dyskurs o nieodpowiedzialności autorów, z zagrożeniem dla przechodniów, wyrządzonymi szkodami, podczas gdy branża jest w kompletnej zapaści, wspierana pieniędzmi podatników (choć oni sami już są w pełnej zapaści)…
: Evil:
Cóż, musimy znaleźć winowajcę! Wielki przywódca walnąłby go, nawet gdyby oznaczało to dopadnięcie go osobiście na końcu świata w Bahia.

Nie masz nic pod ręką na szybko? Jeśli !
Specjalna służba bezpieczeństwa terrorystycznego monitorująca Internet od 8 miesięcy śledzi: forum ludzi z mocnymi pomysłami, którzy opowiadają się za postgrowtem, chcą produkować olej roślinny, zachęcają do modyfikacji silników, zużywają mniej legalnego paliwa, często źle mówią o wielkim szefie kuchni, którego webmaster jest uchodźcą w Belgii, ale często podróżuje do Francji.
Często przytacza się tam nazwę „Bankster” w odniesieniu do „Bankiera”.
Istniała nawet zachęta do ich ataku…
Co więcej, w ostatnim czasie sprawcy sabotażu kolejowego wywodzili się także z upadającego ruchu ekologicznego.

W obliczu tych wszystkich dowodów konieczne jest publiczne potępienie, a następnie lincz w mediach. Z aresztem, przed postawieniem w stan oskarżenia, na przykład przez sędziów na rozkaz, całej kliki dysydenckiej, nazywającej siebie „ekonologami”…
(Nie mogę sobie wyobrazić losu osoby, która ujawniła fakturę majtek MAM, pełniącego obowiązki Prezydenta...)

Cóż, to tylko przykład literacki.

€€€€€€€€€€€€€€€€€€
Powodzenia, mimo wszystko udanych wakacji!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 31/12/08, 16:58

Mwarf, to ja, jak sądzę, webmaster ds. uchodźców? : Mrgreen:

Więc jeśli takie jest twoje życzenie: tak, jestem uchodźcą politycznym... czekam! Tak, spodziewałem się wyboru Sarko w 2005 roku :) Lepsze niż Madame Teisseyre i jej syrop z 2 kulkami! Obraz

Mówiąc bardziej prozaicznie, gdyby Francja wiedziała, jak zapewnić pracę (i w ogóle swoim młodym absolwentom), prawdopodobnie nadal bym tam był...

Nie sądzę, że zbankrutowane państwo może sobie pozwolić na monitorowanie wszystkiego forums które są trochę alternatywne... i nigdy nie miałem dowodu, że u nas tak jest, a mimo to bacznie obserwuję odwiedzających (są ministerstwa, które przechodzą codziennie: i co z tego? Był nawet Pałac Elizejski w 2003 r. o godz. Sam początek :) !)

Poza tym, jeśli chodzi o powstanie i rewoltę, jasne jest, że media „wymazały” powagę tego, co dzieje się w Grecji, tak samo jak to zrobiły (znacznie gorzej) w przypadku zamieszki młodzieżowe w Maghrebie wiosną 2008 r.…

To nie powinno dawać żadnych pomysłów...zwiększając biedę, a zwłaszcza nierówności, Francja stała się społeczną beczką prochu... Brakuje nie tylko iskry... A kiedy powieje, będę tam!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16136
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5246




przez Remundo » 31/12/08, 17:00

Tak naprawdę w tej właśnie literackiej sprawie sedno problemu leży w niedoskonałym trybie łączącym.

Musiał zamach sieć trakcyjna.

Musiał dostać wyrok...

Wróciłem, ale znowu...Obraz
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16136
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5246




przez Remundo » 31/12/08, 17:16

A tak na poważnie, zrównoważmy trochę debatę...
http://www.lexpress.fr/actualite/societ ... 26665.html

Nie odbiega to od interpretacji wszystkich. : Idea:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Hasardine
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 350
Rejestracja: 26/07/08, 22:01
Lokalizacja: Alzacja




przez Hasardine » 31/12/08, 17:25

Chciałem tylko powiedzieć, że jest winny czy nie, jego czy kogokolwiek innego, nie obchodzi mnie to! jedyną rzeczą jest to, że samobójcy lub niechlujni ludzie, którzy spędzają czas na torze lub zostawiają rzeczy leżące na torze, to nie ma znaczenia, reszta to polityka i tam wracam na koniec mojego ogrodu, aby zobaczyć pchaj kapustę!!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6983
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2908




przez gegyx » 31/12/08, 18:02

Zgłaszam reakcję, która następuje po linku Remundo
JSMAIBO - 17 12:2008:07

Cóż mogę powiedzieć, jeśli nie powtórzyć, ledwo przerobionego, tego, co powiedzieliśmy od początku: - Gogo z ultra-bezpieczeństwem: „Brawo Sarko! zastrzel mnie tych wszystkich Rouillanów” / - Delikatny anar: „To nie ja, to inni , źli gauchowie” / - Trissotin: „Mamy to we śnie, madam, wąska ucieczka”. / - Nauczyciel filozofii do swoich uczniów: „Przeczytajcie alegorię jaskini”: jest prawda i iluzja prawdy. / - Filozof komercyjnej kawy: „fikcja przewyższa rzeczywistość”. / - Płatny ankieter: „Wskaźnik popularności MAM rośnie od zera do dziesięciu”. / - Uczeń Nieczajewa: „przeczytaj ponownie artykuł 2 katechizmu rewolucjonisty”. / - Znudzony stary policjant: „Znam taki trik”. / - Emerytowany policjant: „Nie wiąże mnie już prawo rezerwy, mogę to powiedzieć: klasyczna metoda”. / - Poparzony kot: „manipulacja istnieje, spotkałem się z nią”. / - Inteligentny nihilista: „Ach, ci idioci, oni dali się infiltrować”. / - Dobry związkowiec: „My, szef, szanujemy narzędzia pracy”. / - Użytkownik kolei: "..... powinni zacząć od szacunku dla mnie". / - Poinformowany protestujący: „to jak dla bandytów, są prowokujący ludzie w kapturach”. / - Patriota: „Czuję rękę obcego”. / - Brodaty mężczyzna: „choćby nas nie wykorzystali”. / - Korsykański nacjonalista: „my też nie”./ - Radość Duponta: „cocorico”. Niech żyje Sarko. / - Sherlock Holmes: „elementarne, mój drogi Watsonie”. / - Bobo: wierzyć czy nie wierzyć, oto jest pytanie./ - Ugruntowana lewica: „ze swojej strony mamy głęboki szacunek dla porządku republikańskiego”./ - Nieugruntowana jeszcze lewica: „to nie znaczy, że część naszych metod”./
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 31/12/08, 18:12

Gegyx, pamiętasz Jonule, anarchistycznego urzędnika republiki?

Nazwał mnie także faszystą, bo straciłem panowanie nad sobą, kiedy mnie publicznie obraził...

Moja wolność ma granicę: wolność innych...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16136
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5246




przez Remundo » 31/12/08, 19:39

To prawda, Gegyx, że w tym fragmencie JSMAIBO każdy znajdzie coś dla siebie: to hiszpańska gospoda komentarzy :D
0 x
Obraz

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 132