Pochowane patenty

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
crispus
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 401
Rejestracja: 08/09/06, 20:51
Lokalizacja: Rennes
x 1




przez crispus » 19/01/09, 22:19

Witam,
INPI poświęcił stronę porównującemu patent i prawa autorskie:
http://www.inpi.fr/fileadmin/mediatheque/pdf/Avertissement_brevet_DA.pdf
Uwagę INPI zwrócił
informacje rozpowszechniane przez organizacje
osoby prywatne, które sugerują, że prawo
prawa autorskie lepiej chronią
interesy wynalazców i podkreślić
podkreśla jego zalety w stosunku do
zgłoszenie patentowe.

Te organizacje próbują pobierać opłaty za ochronę, która jest już bezpłatna, ale niestety bardzo restrykcyjna ... :|
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16136
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5246




przez Remundo » 20/01/09, 09:12

Witam,

Ochrona praw autorskich nie jest całkowicie darmowa ...

Jeśli prawa autorskie zostały nabyte bezpłatnie w wyniku materializacji utworu, a depozyt próbny powoływać się na to przed sądami.

Ten depozyt wymaga prywatnego aktu (notariusza, prawnika, prawnika ...), który (niestety) nie działa na darmo, a niektórzy powąchali dobrą zupę, nie martwiąc się zbytnio o jakość prawną wydawanych dokumentów. .

Ponadto treść tego depozytu musi być wyjątkowo rygorystyczna w piśmie pod groźbą odrzucenia.

Z finansowego punktu widzenia patent rozszerzony na cały świat jest całkowicie niedostępny dla małych podmiotów, nawet małych i średnich przedsiębiorstw o ​​znacznej wielkości.

Wręcz przeciwnie, DA jest niezwykle dostępna i naturalnie rozciąga się na 160 krajów przestrzegających Konwencji Berneńskiej.

Na koniec należy zauważyć, że patent i prawo autorskie uzupełniają się: chronią twórczość w różnych aspektach: patent ogranicza się do roszczeń technologicznych, DA obejmuje wszystko inne, to znaczy dużo ( , kształty, aranżacje, oryginalność ...), których pozbycie się byłoby dla „malucha” samobójstwem.

@+
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16136
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5246




przez Remundo » 01/02/09, 23:34

O zakopanych patentach ...

Często myślimy, że ciemne siły je grzebią ...

To może się zdarzyć.

Ale w rzeczywistości, system patentowy, wypaczony przez niewłaściwe depozyty (technicznie puste, ale treści prawnie zdolne do zablokowania konkurencji, nawet nieobecne na starcie) spowodowało taką niepewność prawną, że patenty same się pogrzebały.

Tak wielkie nazwiska w branży (Michelin, IBM itp.) od dawna łączą patenty i publiczne ujawnianie (ujawnienie przed zgłoszeniem automatycznie implikuje prawo autorskie jako jedyną ochronę intelektualną i blokuje wszelkie późniejsze zgłoszenia patentowe dotyczące tego, co zostało ujawnione ...).

Przykład i ostatnie komentarze
0 x
Obraz
pęcherzyki
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 13/10/05, 21:38

Zgłoszony patent




przez pęcherzyki » 14/09/09, 10:43

Oto TUTAJ osoba, która wywołała dyskusję na temat zgłaszania patentu.
Innymi słowy, MASochistyczny.

Radość, która posłużyła opracowaniu nowej techniki sporządzania inwentaryzacji siarki, ucieszyła wielu rejestrujących.

Ale trochę poważnie

Moja koncepcja uratowała najpierw tony kręgów benzyny pogrzebanych przez społeczność ekologów.
Złożyłem prośbę w pobliżu „białych kołnierzyków” społeczności, pomoc przy składaniu patentu lub później, w zamian patent mógł zebrać patent u MR .Panton> Pisemna propozycja na małą reklamę ekonologii

Wielkie głowy i tenory ekologii społeczności nie odpowiedziały na rzeczywistą akcję ... bez bla-bla-bla

Z pewnością przyczyna nieudanego technicznego bankructwa eksperymentatora lub innych jak Chińczycy na przykład przez wielkich głów

Cytuję bardzo konstruktywną propozycję Grelinette.

Na przykład, czy wiesz, że głównym przedmiotem działalności niektórych firm jest zgłaszanie lub odkupywanie patentów, aby móc zarabiać pieniądze prawie wyłącznie na postępowaniu sądowym o tantiemy lub odszkodowania, gdy tylko odkryją produkt? lub usługa, która podejmuje, z bliska lub z daleka, koncepcję, na którą patent należy do nich ...

Krótko mówiąc, pomysł organizacji, której możemy podarować wynalazek i która ma środki, aby go chronić, aby udostępnić go społeczności za pośrednictwem MŚP lub rzemieślników, wydaje mi się niezły! (poza tym mam w szufladzie stary wynalazek, który jestem gotów dać ...) [/ quote]

koniec cytatu
Opatentowany silnik benzynowy ze świecą zapłonową z ogniem o około 300 mocniejszy niż komercyjna świeca zapłonowa, co pozwala itp.

Nadal czeka na pożyczkę i listownie odmówił mu współpracy Sauber BW z F1, co w tym roku sprawiło, że jego kibice byli niezadowoleni.

Nowa koncepcja rozwinęła możliwość wykorzystania indukowanego prądu wirowego do dekompozycji wilgotności obszaru // 3 gramy sześcienne.
Pomiar wykonany na prototypie potwierdzający w skrócie zmianę 60 miliamperów w obrotach / min.

Oczywiście nie unikam wszystkich w pochówku czystych i pozbawionych patentu. Oczekuję wyjaśnienia od dużej głowy, jak na przykład słoń, dla innych podłączonych białym klejem.
UWAGA
Pan Crispin, z którym się skontaktowałem, jest całkowicie uzasadniony dobrą wolą z jego strony i jego problemami nie do pokonania, nawet dla mnie.

Podsumowanie faktów
Łatwiej JEST pomóc zablokować nową koncepcję ekologiczną, która pomogła w rozwoju. KTO MÓWI NIE? ?

Pęcherzyki płucne
Pierwsza dobra wiadomość już dziś!
Właśnie otrzymałem nowy modem od SFR.
więcej pytań .. Jak nasz narodowy Napoleon może zmienić stosunki, że wiele osób chce mu pomóc
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 14/09/09, 11:46

Witam pęcherzyki płucne,
Mam problemy ze zrozumieniem Ciebie, jakiej jesteś narodowości?
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 14/09/09, 12:08

+ 1, :płakać: witaj mimo wszystko!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 14/09/09, 12:25

Witamy Alveoles!

Czy świeca, o której mówisz, nie jest tą z dziurą w katodzie?
:D
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
pęcherzyki
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 13/10/05, 21:38




przez pęcherzyki » 14/09/09, 15:10

[quote = "Alain G"] Witamy Alveoles!

Czy świeca, o której mówisz, nie jest tą z dziurą w katodzie?


świecę z otworami zrobiłem w 1998 r., a następnie pojawiły się patenty, w których depozytariusz starał się przedstawić jak najwięcej punktów i projekty blokujące rozwój.



Ale nie widzieli problemu z bliska.
Testowałem sieć zgodnie z planem, wyjmując świecę z otworami.

Oczekiwana świeca jest bardziej utalentowana i prosta.

Oczywiście nie jest to jeszcze świeca KRUPA, która naprawdę istnieje i została przetestowana przez firmę Bosche, wydaje się bardziej niesamowita i bardzo lubię robić nawet duplikaty.
Ten jest warty ciosu wykopanego, jakby patent został umieszczony w schronie


Odpowiadam na pierwszą wiadomość na moim oryginale.
Matka Polka, ojciec urodzony w Niemczech, ja na wsi w głębi Francji.
W przeciwnym razie czysty produkt z wyraźnym certyfikatem UE, trochę stary
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 14/09/09, 16:27

pęcherzyki

Proponuję, abyś umieścił swój tekst w swoim oryginalnym języku i spróbował przetłumaczyć, ponieważ bardzo trudno jest zrozumieć, co piszesz.

Możesz użyć tego do tłumaczenia:

http://cf.babelfish.yahoo.com/

:D
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
pęcherzyki
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 13/10/05, 21:38




przez pęcherzyki » 14/09/09, 23:54

Dobry wieczór Alain i inne wielkie głowy


Szukałem tłumacza pod podanym adresem, ale język zulu jeszcze nie istnieje.


Musielibyśmy komunikować się w nieliterackich zdaniach telegraficznych lub rozwinąć silną wyobraźnię w opisywaniu rzeczy, które jeszcze nie istnieją.

Dzięki podobnemu pomyślnemu doświadczeniu w komunikacji ćwierć wieku temu z mnichem, który wprowadza do produkcji produkt, który uratował życie wielu ludzi, cywilnych i wojskowych. Dowód na żądanie.

Świece Krupa szukamy jak zwykle w GOOGLE

Aby nadać sobie tempo i zmierzyć ryzyko, czy możesz oszacować, po jakiej cenie spadłby galon benzyny, gdyby wszyscy użyli jej ze świecami zapłonowymi Krupa w swoim samochodzie?

To jest bardzo dobra informacja dla ELEPHANT too cold ETC.



Aby sobie pomóc, pytanie… co zje 1 miliard Saudyjczyków, wliczając w to podatek VAT od oleju napędowego i kto decyduje o życiu i śmierci.

Pan Krupa podaje wyniki 40% zużycia oleju przy podłączonej klimatyzacji, to jest silniejsze od przyszłego irańskiego atomu.

Liczy się to, że pocałunki zanieczyszczeń i katalizator będą oprócz uciążliwości gadżetem

Aby uniknąć złej niespodzianki uważam, że świeca, którą proponuję jest sprawna.

Świecę zapłonową można wyprodukować w warsztacie mechanicznym.

Czytam artykuły na temat forum i widziałem, że jesteś bardzo zaangażowany w elektrolizę wody.

Od dłuższego czasu domieszkuję wodą wirem, który sam zajmuje się wprowadzaniem i jej mieszaniem - brumelizacją.

Kiedy nie mogę się doczekać wyników, stawiam pole magnetyczne i takie tam.
W przypadku, gdy inny składnik nie dodaje, nie pomnaża ani nie usuwa, mógłbym tatować szybciej, nawet w domieszkowaniu wodą

Na jednym z moich prototypów znajduję przepływ prądu mierzony w miliamperach między masą a urządzeniem do wirowania.

Zmienia się w zależności od natężenia przepływu zużywanego obszaru.

Uwaga może stanowić pomysły na aplikacje.

Myślę o wielu błędach popełnionych w tej wiadomości i już przesyłam dobrą wiadomość, jeśli cena ropy spada i jej zużycie.













zastosowania
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 145