Pochowane patenty

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6

Re: Pochowane patenty




przez bham » 08/12/08, 11:01

Gregconstruct napisał:
Nie możesz spróbować dowiedzieć się więcej od tego faceta, ... jeśli to konieczne pod torturami eh eh eh! : Lol:



W przypadku tortur przypominam, że dom oferuje swoje usługi po bezkonkurencyjnych cenach, a pracę wykonuje szef. : Mrgreen:

Jak to robisz? Wielkimi uderzeniami dużych papatów, czy jest to bardziej wyrafinowane? Dla klienta widzisz Just ... :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 08/12/08, 11:10

Wszystko zależy od budżetu!

Jestem absolwentem Haute Ecole des Arts de la Torture i doktorantem z zakresu soli i skalpeli.

Zrobiłem też kilka seminariów na temat azjatyckich sztuk tortur i metod gułagu. 8)
Ostatnio edytowane przez Gregconstruct 08 / 12 / 08, 17: 03, 1 edytowany raz.
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 08/12/08, 13:54

Organizują kształcenie na odległość, gdzie bezwzględnie przynieść temat do pracy praktycznej? :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 08/12/08, 16:22

Tak, prosimy o zabranie ze sobą sprzętu, szkoła nie zapewnia!
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 08/12/08, 17:02

Na początek nie potrzeba wielkich wydatków.

Jedna lub dwie pary szczypiec, kilka zardzewiałych gwoździ, małe wygięte łyżeczki służące jako retraktory, skalpel lub nóż i kilogram soli.

W przypadku kursów na odległość dostępne są filmy instruktażowe, ale najlepiej jest przynajmniej zająć się praktyczną pracą. : Mrgreen:

ps: w metodzie gułagu przydatny może być jeden lub dwa ściereczki!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 08/12/08, 17:50

Jeśli wybierzesz opcję „Regionalne partykularyzmy”, a zwłaszcza „francuski”, należy również pomyśleć o piasku (do skarpetki) i mokrej gąbce (do gégène) ...
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 08/12/08, 18:07

Po prostu mój drogi drwalu, dobrze to wyjaśnić!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 09/12/08, 10:21

Proponuję utworzenie specjalnego post-tortury, aby kontynuować debatę i abyśmy wrócili do tego postu na temat głównego tematu: pochówku patentów!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 09/12/08, 18:08

dobrym pomysłem
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

Pochowane patenty




przez bobono » 09/12/08, 21:10

Odnosi się to również do leków, jak w tym przykładzie (choć inaczej, ponieważ to lekarze przepisują sprawę).
Warto zapoznać się z niedawnym artykułem New York Times „Minimalny wpływ dużych badań na nadciśnienie”. Oto historia badania finansowanego ze środków publicznych USA (130 milionów dolarów), w którym porównano 4 cząsteczki pierwszego rzutu stosowane w leczeniu nadciśnienia. Najskuteczniejsza cząsteczka (diuretyk) to także ta, która ma najmniej poważnych skutków ubocznych (a więc mniej hospitalizacji) i kosztuje najmniej; nie 3 lub 4 razy taniej, nie, 25 do 40 razy taniej! Opublikowane w 2002 roku badanie zatytułowane ALLHAT nie miało wpływu na amerykańskich lekarzy, dzięki strategiom wprowadzonym przez producentów najdroższych tabletek. A we Francji? Te same wyniki. Formindep wziął ponownie dane, w szczególności dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego, aby zauważyć, że po 2002 r. Nie można było zaobserwować żadnej zmiany w zachowaniu lekarzy przepisujących leki. Ani też, że te informacje nie zostały szeroko rozpowszechnione przez państwo, ubezpieczenie zdrowotne lub uniwersytety. Jeśli czasopismo Prescrire opublikowało dobry artykuł w 2003 roku, badanie ALLHAT zniknęło z ekranów radarów danych uzyskanych z nauki. „Utrata szczęścia w zdrowiu publicznym”? W każdym razie medytować.
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 269