Porównawcza piecyki na brykiet lub granulat drzewny

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
tofcervelo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 05/11/08, 16:30




przez tofcervelo » 05/11/08, 17:50

tak, powinienem to szybko znaleźć

z Belgią, która jest oddalona od mojego domu o niecałe 2 km, nie powinienem mieć żadnego problemu

jedyne, co będzie, to zrobić lub kupić jakiś silos do ich przechowywania
0 x
Canop
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 21/08/13, 01:51




przez Canop » 21/08/13, 02:04

Halo

Chciałbym ożywić ten temat, aby go wzbogacić, ponieważ przypuszczam, że spora liczba odwiedzających stronę econologie.com nadal przez nią przechodzi, aby zapoznać się z różnymi piecami na pellet istniejącymi na rynku.

Oczywiście lista modeli powstała w 2008 roku jest już nieaktualna. Dlatego w 2012 roku rozpoczęliśmy podobny projekt, wystawiając listę ponad 1000 modeli pieców na pellet dystrybuowanych we Francji (nie wspominając o jeszcze liczniejszych modelach pieców na drewno i kominków zamkniętych).

Jeśli kogoś to interesuje, to narzędzie do wyszukiwania i porównywania zostało udostępnione online pod adresem [url]poelesabois.com/search[/url], usługa jest oczywiście bezpłatna (określam, że nie sprzedajemy urządzeń)

Ale poza wyborem urządzenia równie ważny jest wybór dobrego instalatora (standardy, ustawienia, obsługa posprzedażowa)!
[/ Url]
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot], Google Adsense [Bot] i goście 291