Firefox mnie wkurza!! Błąd czy delirium?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 19/09/08, 12:55

Grrrrrrrr, dobre, znalazłem! Metoda drwala: Wyrwę klawisz W...więc i tak używam W!

Już oderwałem klawisze RETURN UNDER WINDOWS z mojej starej klawiatury (jak wielu graczy)! Hihihihi
0 x
Matt113
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 344
Rejestracja: 22/05/08, 09:15




przez Matt113 » 19/09/08, 13:00

Christophe napisał:Grrrrrrrr, dobre, znalazłem! Metoda drwala: Wyrwę klawisz W...więc i tak używam W!

: Idea:
: Chichot:

Christophe napisał:Już oderwałem klawisze RETURN UNDER WINDOWS z mojej starej klawiatury (jak wielu graczy)! Hihihihi


ach to wiem : Chichot:
dlatego w Logitech G15 masz przycisk, który dezaktywuje klawisz Windows i Alt+Tab.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 19/09/08, 13:02

HIhihihihi!! Jednak Alt + Tab nigdy nie sprawił mi problemu... ale musi to zależeć od stylu gry (na przykład w ogóle nie jestem graczem strategii czasu rzeczywistego). W co grasz?
0 x
Matt113
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 344
Rejestracja: 22/05/08, 09:15




przez Matt113 » 19/09/08, 13:08

Nigdy mi to specjalnie nie przeszkadzało, ale przycisk dezaktywuje wszystko, co może faktycznie wyprowadzić cię z gry.

W przeciwnym razie, to zależy od gier, gram we wszystko po trochu:
- FPS: HL w trybie solo, ostatnio w trybie wieloosobowym w Team Fortress 2
- Wyścig: Trackmania
- STR: Wszystkie grupy wiekowe...
- od czasu do czasu gry przygodowe, ale nie ma ich wiele, które lubię: najnowsze to Ucieczka.
Poza tym całkiem niedawno kupiłem Spore, który uważam za świetny. Ja też jestem wielkim fanem sim city.
No i jeszcze Tomb Raiders, który bardzo mi się spodobał.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 19/09/08, 14:04

O tak, jesteś raczej purystą, jeśli chodzi o stare, ale doskonałe gry :) Cóż, z wyjątkiem Toma Raidera, od którego nigdy się nie uzależniłem (nie jestem tak naprawdę konsolą jak ja)

Miałem okres CS... Zrobiłem nawet kilka fajnych map... Od roku gram w Silent Hunter 1 i 3...ale tylko solo!!

Spore Widziałem reklamę...czy jest taka dobra? Myślałem, że to coś w rodzaju tamagoshi
0 x
Matt113
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 344
Rejestracja: 22/05/08, 09:15




przez Matt113 » 19/09/08, 14:11

CS Spędziłem w drużynie dużo czasu, ponad półtora roku, ale przestałem, bo to stawało się zbyt szalone, pochłaniało twój czas i zawsze musisz być tam na treningach, meczach i tak dalej. To rujnuje twoje życie społeczne : Mrgreen:

Cóż, opinie na temat Spore są dość mieszane, przechodzisz przez różne fazy dość krótkiej ewolucji, podczas których ewoluujesz swoje stworzenie.
Z drugiej strony możliwości ze stworzeniami są niewyobrażalne, poziom redaktora tej gry jest niesamowity.
A potem następuje faza kosmiczna i tam tak naprawdę dopiero wchodzisz do gry. Jest po prostu ogromna, zawiera tysiące (według tego, co się mówi, nieco ponad 100000 XNUMX) gwiazd, które często mają od jednej do sześciu planet. A tu idziemy o podbój, czy to siłą, handlem, przyjaźnią, którą trzeba utrzymać itp.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 19/09/08, 14:14

Hihhihiih dla CS, to samo!

Matt113 napisał:A potem następuje faza kosmiczna i tam tak naprawdę dopiero wchodzisz do gry. Jest po prostu ogromna, zawiera tysiące (według tego, co się mówi, nieco ponad 100000 XNUMX) gwiazd, które często mają od jednej do sześciu planet. A tu idziemy o podbój, czy to siłą, handlem, przyjaźnią, którą trzeba utrzymać itp.


Ach tak, jak galaktyki z Gwiezdnej Wojny, gdzie jeszcze jedna rzecz (bardziej pamięta nazwę), ale żadna z nich nie odniosła sukcesu, myślę… może przybyli za wcześnie?
0 x
Matt113
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 344
Rejestracja: 22/05/08, 09:15




przez Matt113 » 19/09/08, 14:17

Tak, powiedziano mi, że przypomina Sins of Solar Empire, ale jest trochę mniej skomplikowana. No cóż, nie wiedziałbym, jak to porównać, nigdy nie grałem w Sins of Solar Empire.
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 19/09/08, 15:19

Wypróbuj to rozszerzenie dla swojego Ctrl-W: https://addons.mozilla.org/fr/firefox/addon/1537

Jeśli chodzi o funkcję wyszukiwania, nie zrozumiałem problemu, więc nie mam rozwiązania :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 19/09/08, 15:21

W przeciwnym razie, dla twojej informacji, korzystam z Firefoksa 3.0 pod Linuksem i działa dobrze, a nawet lepiej niż w moim starym Firefoksie 1.06!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 381