Eco Terroryzm: wielkie niebezpieczeństwo! Pomocy!

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
minguinhirigue
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 01/05/08, 21:30
Lokalizacja: Strasburg
x 1




przez minguinhirigue » 07/08/08, 12:15

@hasardine, musisz już znać ten mały film: http://www.dailymotion.com/video/x4rmcv ... illes_news
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 07/08/08, 12:20

jonule napisał:amalgamaty uwagę na bezpieczeństwo i terroryzmem, gdzie dobro od zła lokalizacja, jeśli y ': terroryzm contre ludności lub walczy Greenpeace dla to, że wiem ;-)


Z pewnością nie jest przeciw, ale czy jesteś pewien, że Greenpeace walczy o LUDNOŚĆ? Myślę, i to jest tylko moja opinia, że Grennepace walczy przede wszystkim PRZECIWKO interesom przemysłowym, a zatem W RZECZ niektórych innych interesów (= konkurentów).

Walczą o dogmaty mają samookreślony styl: na śmierć energię jądrową, ale nic, w porównaniu z węglem czy ropą, w stosunku do ich wpływu na środowisko. Jednak...a już się o to kłóciliśmy, obecnie nie ma zdjęcia: węgiel i ropa naftowa są znacznie bardziej niebezpieczne dla LUDNOŚCI niż energia jądrowa.

Oni używają sekciarskie metody reglamentacji i nie mówię o "czarne dziury" w ich finansowaniu...

Poza tym powiedz mi: czy Greenpeace prowadzi kampanie przeciwko ukrytej konsumpcji? Nie wierzę...

Ale byłoby co robić, prawda? I to byłoby DLA ludzi i planety.

https://www.econologie.com/les-veilles-e ... -3881.html

Czy oni właśnie spojrzeli na doping wodny? Nie wierzę...

Czy bronią HVP paliw? Nie wierzę...

Ogólnie: Greenpeace to dużo papieru, roszczeń, trochę blokowania akcji i świadomości ale NIE MA to jak opracowywanie rozwiązań!

A jednak mieliby środki… Ale to niekoniecznie zadowoliłoby tych, którzy im je dają… jeśli wiesz, co mam na myśli!
Ostatnio edytowane przez Christophe 07 / 08 / 08, 12: 29, 2 edytowany raz.
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 07/08/08, 13:03

dobrze znasz mój punkt widzenia Christophe: tak długo, jak nie będziemy w stanie ustalić różnic między rakiem spowodowanym cząsteczkami tytoniu lub oleju napędowego lub cząstkami jądrowymi, nie będziemy w stanie policzyć, zwłaszcza że nie ma identyfikowalności jądrowej, od powstania cząsteczki do jej rozpowszechnienia w naturze, prawdziwego sztucznego zanieczyszczenia stworzonego tylko przez ten przemysł, więc…

w przeciwnym razie nie mogę walczyć z twoją wizją greenpeace, i tak nie chcę, mam nadzieję, że nauczysz się postrzegać tych ludzi inaczej niż ich wewnętrzną strukturę, która pozostaje tylko „środkiem” do osiągnięcia ich „celów”: podnoszenie świadomości społecznej, tak jak to robili w przeszłości: obrona wielorybów, stosowanie zasady ostrożności w przypadku energii jądrowej… Roll: ;-)

bez śmiechu wysuwają kilka tematów na swojej stronie, bez konkurowania z wami, czyli o zakaz żarówek, doping do wody zostawiają grę wam (byliście kiedyś u nich?) Paliwo HVp są przeciwni agropaliwom.

Czy znacie jakiś inny ruch niż ich?
Zasadniczo nie rozumiem, że jesteś przeciwny ruchom obywatelskim, takim jak „wycofać się z energii jądrowej” i „greenpeace”? ...........
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 07/08/08, 13:14

jonule napisał:Dobrze znasz mój punkt widzenia Christophe: tak długo, jak nie możemy ustalić różnic między rakiem spowodowanym tytoniem lub cząstki oleju napędowego lub cząstki jądrowe, nie możemy liczyć


:zaszokować: Wolę nie reagować na takie upośledzenia umysłowe... to źle na serce, tak mi lekarz powiedział : Mrgreen:

Jeśli chodzi o Greenpeace, przepraszam, ale przyprawiają mnie o mdłości, bo mają na to środki mogli naprawdę zatrząść... tam zadowalają się bzdurami ... Tylko to mnie martwi ...

Przyznaj się, że w pliku HVP są zerowe… czy się mylę?

jonule napisał:potem zużycie w trybie czuwania urządzeń elektrycznych Rolling Eyes ;-)


Chcesz klapsa czy robisz to celowo?

Odrzucając wszelkie niepotrzebne postoje i konsumpcję we Francji, mamy 2 lub 3 MNIEJ reaktorów jądrowych...MUSISZ ZROZUMIEĆ?

W tym momencie ty i Greenpeace przegapiliście odcinek... i to zdradziło ich prawdziwe cele (twoje nie będę osądzać)

Kolejny ruch? No tak… WWF, Hulot, Alliance for the Planet…

Znacie takich, którzy chcą odciąć prąd na 5 minut w roku, ale używają żarówek!!! Dowód: https://www.econologie.com/forums/cyberactio ... t3040.html : Evil:

Ale wszystkie są równie nieaktywne... Cóż, to sprawia, że ​​​​chcę zrobić temat...
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 07/08/08, 13:48

ok Christophe masz rację krzycząc, ale i tak są inne przypadki niż ukryta konsumpcja!
powinno być zarezerwowane dla UFC, które to wybierze! czy faktycznie nadal istnieje?



wracając do nowotworów płuc, nie są usuwane z rozpoznania w przypadku tytoniu, oleju napędowego lub energii jądrowej, czy co jeszcze wiem, o ile wiem?
Wiem tylko, że „oddech to życie” i że nadal palę : Chichot:
i że WHO i przemysł nuklearny są w sprzeczności, teraz WHO opisuje tak zwany „nieistotny” poziom bekrela w naszej żywności, napromieniowanej lub nienapromieniowanej podczas transportu (tylko z powodu handlu międzynarodowego): co oznacza, że ​​możemy nawet jeść produkty wyprodukowane w Czarnobylu, gdzie standardy nie są takie same, progi też można sobie wyobrazić… jest trudniejszy do wycofania, ponieważ nie zastosowano zasady ostrożności!
poza tym wkrótce zniknie zgodnie z zaleceniami jancovici du grenelle, ponieważ byłoby to „antykonkurencyjne”….. niech żyje jednolitość i różnorodność biologiczna!

Jeśli chodzi o Greenpeace, przepraszam, ale przyprawiają mnie o mdłości, ponieważ biorąc pod uwagę ich środki, mogliby naprawdę sprawić, że coś się wydarzy… tam zadowalają się bzdurami… To wszystko, co mnie zasmuca…

Ach dobrze. co byście w takim razie proponowali?

Nie czytałem ich akt HVP. i korzystając z okazji jeszcze raz zaznaczam, że nie mam z nimi żadnych powiązań, po prostu szanuję ich za to, co robią, są tak rzadcy, "znajduję" ;-)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 07/08/08, 14:24

Czy mają plik HVP?
Jeśli tak, przynajmniej to zabiorę.
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 07/08/08, 14:56

Witam,
Greepeace walczy na innym poziomie niż dostępny dla „vulgum pecum”.

@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 07/08/08, 14:57

Oceń siebie : Chichot:

Wydajesz się być dobrze poinformowany... czy możemy dowiedzieć się więcej?
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 07/08/08, 15:01

Witam,
Cóż, na przykład wysłanie łodzi w celu wkurzenia wielorybników jest poza zasięgiem „podstawowego obywatela”, podczas gdy głosowanie przeciwko nuc jest możliwe.

Dodatek: we Francji ponad 1000 dopingów z wodą przez małe grupy (patrz Quanthomme), robi się to w „obywatelu”
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Avatar de l'utilisateur
minguinhirigue
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 01/05/08, 21:30
Lokalizacja: Strasburg
x 1




przez minguinhirigue » 07/08/08, 21:58

Musisz to zrobić tak, jak Michel, przyjaciel, zielonywkurzony, sikanie w Pantone zanieczyszcza mniej!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 318