rośnie olej: Czerwiec 16 zatrzymać nasze silniki

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
NAWET
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 43
Rejestracja: 11/06/08, 10:25

Odp: 16 czerwca




przez NAWET » 12/06/08, 15:58

Christine napisał:Jak mówi Tigrou, zacznijmy od zobaczenia słomy sąsiada przed jego drzwiami w południe, zamiast patrzeć na belki.
.


Powiedz Christine, co jest w twoich pomidorach!! nie pomylisz się trochę pomiędzy słomkami, belkami, pallaissonami, drzwiami, sąsiadami....:P

Odświeżam temat na dzisiaj ale zawsze ciekawa jest wymiana zdań.

Chciałem tylko powiedzieć na zakończenie, że będąc raczej przeciwnikiem „LPBB”, mądrze byłoby mieć ich przeciwko temu, zwłaszcza że są też tacy, którym nie jest dobrze (z napędem 4x4 :: ) : Lol: : Evil: :x

Cóż, wiem, że prowokuję, ale ::
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 17/06/08, 23:34

No cóż, wczoraj nie dotknęłam wełny!

(jednocześnie nie potrzebowałem tego, to dobrze, co?)

W każdym razie nieźle się uśmiałem, słuchając Twoich opowieści o zwierzętach... : Chichot:
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 18/06/08, 01:14

Gratulujemy wszystkim, prawdą jest, że jeśli po prostu zrobimy „strajk” konsumpcji, aby obniżyć cenę „litra” paliwa czy benzyny, to nic to nie da.

Rodzą się inteligentne inicjatywy, zobacz Tesla, która celuje w potentatów, aby zapewnić im pierwsze w 100% elektryczne i innowacyjne pod każdym względem samochody...

Technika dyfuzji jest bardzo podobna do tej, która umożliwiła start GSM! (pomijając fakt, że GSM był i nadal jest międzynarodowym oszustwem), czy też system HI FI w swoim czasie...

co by było, gdybyśmy na koniec zastrajkowali i najpierw zażądali przeprowadzenia poważnych badań nad „Pantone”
? (Nie mówię tego w odniesieniu do André i jego zwolenników, z którymi powinniśmy się skonsultować!)

Prawdziwą kampanią „Pubową” byłoby powiedzenie WSZYSTKIM Pantone, że działa, że ​​żądamy, aby był on umieszczany we wszystkich przyszłych samochodach (nie za 10 czy 20 lat, tu i teraz!)? albo jeszcze lepiej, zażądajmy, aby wszystkie samochody świata się zmieściły i naklejmy na nie pantone, studiowane przez największe głowy świata!

Krótko mówiąc, marzymy o lepszym świecie, jak świetnie mówi B.Lavillier w jednej ze swoich piosenek, ale kto usłyszy nasze pragnienie zmian?

Ty i ja, wszyscy Robin Hoodowie z Belgii, Francji i innych krajów, ale nie nasi zgnili władcy, którzy myślą tylko o jednym, nie przejmujcie się swoimi kieszeniami, dopóki jest jeszcze czas. (mówiąc o „socjalizmie” czy „liberalnym rynku”)....Wszyscy jesteśmy nowoczesnymi poddanymi tych robotników!!!

Przykro mi, przyjaciele, rewolucja energetyczna będzie także wynikać z naszego pragnienia, aby nie kontynuować jazdy z prędkością 120, aby „zyskać” 5 stóp podróży, ale jechać z prędkością 90 km/h, aby NIE NIEZASADNIE ZAANIECZYSZCZAĆ (robię to cały czas). czas i mój fundusz zamiast zjadać 6,5l/100 i cóż, podjada 4,2) i jak tylko mi się uda, kupię fundusz na 100% elektryczny!

Wszyscy wiecie, że nie da się niczego zmienić, nie chcąc zmienić siebie, to motto aktywnego ekonologa, ja w to wierzę i czytając Was, już widzę, że zmiana zachodzi (c Trochę to pompatyczne, prawda? Nie, nie nazywam się Lenin : Mrgreen: )

Koniec wiadomości w formie tyrady.
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 266