Plany sprzedawane przez Pantone

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
crispus
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 401
Rejestracja: 08/09/06, 20:51
Lokalizacja: Rennes
x 1




przez crispus » 05/01/09, 21:09

Przepraszam, nadchodzę po ceremonii ... : Mrgreen:
Obraz
Na litość boską, jeśli szukasz prawdziwych oszustów, raczej zaatakuj rozmiar budowy Bernarda Madoffa, a nie biedny spłukany. Chociaż jest też więcej „orędowników” bardziej szczerych, nie będę wymieniać nazwiska ze strachu przed mną, abym wniósł pozew o zniesławienie.

Po pierwsze, jeśli w tej chwili krążą plany, zapewni cię Paul Pantone. Plany czasami proponowane w serwisie eBay wzbogacą tylko osoby, które nic nie zrobiły, poza wydrukowaniem planów opublikowanych online za darmo w sieci. :D

Nie poszedłem tam, aby móc oddzielić prawdę od podróbki. Spróbuję jednak podsumować sytuację opisaną przez jego syna Davida, ponieważ jestem tylko jednym z tych, którzy spotkali go w Bretanii!

Paul Pantone, przede wszystkim odbył dwumiesięczny wyrok więzienia.

Został oskarżony o oszustwo po podpisaniu umowy finansowej z „hojnymi” partnerami - którzy oczywiście odeszli ze swoimi pieniędzmi (i być może własnymi jako odszkodowanie i odsetki?). Z powodu braku możliwości udowodnienia swojej dobrej wiary jego prawnik doradził mu przyznanie się do winy w celu ograniczenia ryzyka: lepiej było wyjść „winnym” pod koniec 2 miesięcy niż zrujnować lata 4 przez „poronienie sprawiedliwości”!
Nie trzeba dodawać, że ta procedura musiała wycisnąć kilka dolarów, które pozostawił po rozwodzie.

Ledwo nie wychodząc z więzienia, trafił do szpitala z powodu dyskomfortu, najwyraźniej z powodu zatrucia tlenkiem węgla (urządzenie gazowe w złym stanie).

Sam i nie mogąc sobie pozwolić na opiekę społeczną, został zabrany do szpitala psychiatrycznego, gdzie został obficie zaopatrzony w dobre leki, które miały uniemożliwić mu „niespójne komentarze” (cóż, po wdychaniu CO ... :zmarszczyć brwi:).

Zaalarmowany, jego lekarz rodzinny kilkakrotnie zwrócił się do sędziego, ale zgodnie z zarządzaniem szpitalem i prawem stanu Utah (tj. Mormonów) Paul Pantone wydaje się zbyt chory i może zakłócać porządek publiczny. I to pomimo zaprzeczeń ze strony biegłego psychiatry, który go odwiedził.

Ta mała przejażdżka trwa od dwóch lat, a kilku przyjaciół, których zatrzymał (w tym swojego lekarza), na próżno wyczerpało środki zaradcze. Jego stan zdrowia fizycznego i moralnego pogorszył się, a mimo braku ubezpieczenia cieszy się jedynie drwiną. Oderwałby większość zębów zamiast je leczyć.

Jego syn David, około dwudziestu lat, oburzony takimi praktykami, wolał uciekać ze Stanów Zjednoczonych, gdzie i tak nie ma pracy, po demontażu stolarki ojcowskiej. Podczas wędrówek znalazł Holendra, który zaproponował oddanie pomieszczeń i narzędzi do dyspozycji działalności GEET, i rozpoczął instalację w miejscu, w którym zajmuje się stroną internetową. David nie jest guru i nie twierdzi, że ma „tajną wiedzę” na temat tego procesu, ponieważ jest za młody w czasach GEET.

Teraz próbuje zebrać referencje od ludzi, którzy z powodzeniem eksperymentowali z edycją PMC, aby udowodnić, że jego ojciec nie jest szalony. I oczywiście musi on pokryć koszty prawne, aby wznowić procedurę (prawnik, ekspertyza itp.). Link do Paypal w tym celu jest dostępny między innymi za pośrednictwem Quanthomme. Celem jest zebranie 30.000 $. Mówiąc w euro, oznacza to cenę samochodu klasy średniej we Francji.
___________

Nie widzę u tego oszusta, który wzbogacił się nie robiąc nic, sprzedając wiatr. Uważam go za ciekawską, namiętną osobę, która prawdopodobnie straciła więcej pieniędzy niż cokolwiek innego. Zabieram kapelusz do stolarza, który nie ma wyszkolenia i wsparcia, po prostu miał nieszczęście podjąć misję przekraczającą jego możliwości.

Ponieważ zobaczyłem (i sprawiłem), że zmieniłem niektórych, nie mam wątpliwości, że eksperymentuje z PMC (a następnie Gillier-Pantone), które „chodzą” i dają wyniki „niewytłumaczalne w stanie techniki”. W czasach, gdy nauka chwali się opanowaniem wszystkiego, to zła wiadomość: żaden fizyk godny tej nazwy nie odważyłby się zaryzykować obcowania z takim „szarlatanem”, nawet nie chcąc oglądać jego produkcji lub powtórzeniach.

Więc to ludzie dobrej woli - ale bez wątpienia także czasami w złej wierze - pomogli mu rozwinąć teorie bez prawdziwych podstaw naukowych.

Nie będę go winił za to, że starał się zarobić na swoim doświadczeniu w formie staży, gdyby nie mógł znaleźć naukowego i technologicznego wsparcia, na które zasługiwał jego wynalazek.

Zgrzeszył również z optymizmu, ogłaszając wyniki, których nigdy nie uzyska. Pośród jego afirmacji są prawdopodobnie rzeczy błędne (nie przeczytałem wszystkich jego pism), ale także rzeczy, które uważam za sensowne i których skutki mogłem zobaczyć w niewytłumaczalny sposób w oparciu o teorie. Rozwój edycji Gillier-Pantone, wciąż tak żywej i zwalczanej od lat 8, nie powstałby bez tego upartego prekursora. Więc proszę, trochę szacunku i ludzkości.

Dziękuję.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79289
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 05/01/09, 22:23

Ach, Crispus, dziękuję za te wyjaśnienia! Obraz... Chciałem tylko wysłać wiadomość do grupy Bretanii w celu uzyskania informacji ...

1) W przypadku historii, prawie mam łzę w oku ... dowód na to, że David P. wykonał dobrą robotę ...

2) Tutaj syn przyszedł zbierać sous, podczas gdy ... odwrotnie by mnie zaskoczyło ... : Mrgreen:

3) Istnieje różnica między brakiem wsparcia ze strony naukowca (czy rozumiem, że w ekono nie uczymy się? Co to jest? https://www.econologie.com/ionisation-de ... -3324.html ) i głośno i stanowczo wypowiadać się przeciwko prawdom i sztuczkom naukowym (nie udowadniając ich w żaden sposób), a przede wszystkim, aby podsycać teorię spisku ... stylu „Jestem genialnym wynalazcą (który nigdy nie zrobił niczego innego niż bełkot na benzynę i kokę, ulepszony styl nawęglania z lat 1890. XIX wieku) uciskany przez Wielkie Kompanie Naftowe ...”

Teraz jedyną rzeczą, którą musimy dać Pantone jest to, że David prawdopodobnie nie doradziłby panu Gillierowi, aby wykonał cały system 1er GP, gdyby Pantone nie nadał swojej instalacji (i Quanthomme nie przekazał)! To jest TYLKO rzecz!

4) Czekając od 2001 i 2002, kiedy sam przedstawiłem doping wodny Pantone, tutaj we Francji, rozwinęliśmy 100 razy więcej niż w USA ... Muszę pamiętać, że firmy 2 sprzedają ZESTAWY, to kolejna rzecz do sprzedania planów oszustwa!

5) Następnie 30 000 $ Co to jest? Mniej zmodyfikowanych ciągników 20 ... Na co rodzina Pantone czeka, by zacząć więcej niż słowa i zbieranie funduszy?

Aha ostatnia rzecz: co to jest w stolarstwie?

Crispus (i ci, którzy szukają prawdy): jeśli jeszcze nie zrobiono tego dobrze, to: moja wizyta w Pantone i nie, nie tankowie płacą mi za zatonięcie Pantone!

ps: o synu pantone wysłał mi e-maila, ale kiedy poprosiłem go o potwierdzenie swojej tożsamości, nie był w stanie tego zrobić ... w każdym razie czułem, że nie chce nic robić kolekcja ...

przedstawiciele: brak pracy w USA? Oh dobrze ???
Ostatnio edytowane przez Christophe 06 / 01 / 09, 00: 58, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
crispus
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 401
Rejestracja: 08/09/06, 20:51
Lokalizacja: Rennes
x 1




przez crispus » 06/01/09, 00:24

Hula, ja też mam płaczące oczy Obraz

Proszę Christophe, zbyt często unikaj komentarzy gras i ... zbyt słone! Z umiarem, co ... Obraz

Nie oskarżam cię o nic, zapisałem tylko to, co powiedział mi David, raczej powściągliwy mały człowiek.
Dodałem to, co myślę praca postaci poza jego personne Nie wiem

Nie czytałem żadnego pisma samego Pantone, poza jego nie zawsze bardzo jasnymi planami. Z drugiej strony nie liczę wypowiedzi opublikowanych przez jego wielbicieli lub przeciwników (niektóre afirmacje wywołują uśmiech, gdy ktoś miał okazję eksperymentować pozytywnie) ... Obraz

Kiedy mówię o braku wsparcia naukowego i technologicznego, w żaden sposób nie miałem na celu ciebie. Mówię o (niezdrowych, zgadzamy się) warunkach do rozwijania jego „teorii” jeszcze przed powstaniem GEET-a, kiedy był jeszcze stolarzem-stolarzem (o ile dobrze zrozumiałem). A jeśli chodzi o ten temat, wybaczcie mi, że wbiję nóż w ranę, ale po tej stronie Atlantyku który uniwersytet lub producent silników zaoferował wam partnerstwo? Obraz
Pamiętam, jak czytałem inne posty, które opisują cię również jako mroczne oświetlone marzenia o sprzedaży w twoim sklepie. Wyobraź sobie swoją sytuację samotnie, bez internetu, z kobietą, która przeszkadza (oczywiście z kasjerem!) Po kilku latach ... Obraz

Nie widzę zainteresowania Dawida kłamstwem, zwłaszcza gdy ogłasza, że ​​jego ojciec został skazany za fałszerstwo.

Nie krzyczę na działkę naftową (Pantone nie jest „groźbą”), ale po prostu jestem oburzony jego arbitralnym, długotrwałym internowaniem w zakładzie psychiatrycznym.
Jeśli powiesz, że Paul Pantone łatwo podniósł łokieć, może - częściowo - wyjaśnić tę nieustępliwość, biorąc pod uwagę związek mormonów z alkohol.

W przeciwnym razie powyższy link nie odnosi się do twoich „wspomnień z podróży”, ale do wypowiedzi osób, które niczego nie doświadczyły, ale nauczyły się na pamięć i zdobyły prestiżowy dyplom. W obliczu Pantone i jego ~ CAP, oczywiście, uderza!
Ci odważni cenzorzy są całkowicie nieświadomi tego, że płyn jest zjonizowany (no cóż, w zespołach, które „działają”). W tym przypadku uczciwiej byłoby zmienić paradygmat i do zwykłych składników (Q, V, T) dodać zupę Wq, która reprezentuje działanie ładunków elektrycznych (q) ...

I tę osobliwość, przyznaję Paulowi Pantone, że bardzo dobrze przewidywał, nie wyjaśniając tego. To samo można powiedzieć o Chambrinie: w jego reaktorze elektromagnetyzm odgrywa decydującą rolę, ale nie wyjaśnia tego. I nie możemy dać inżynierowi usprawiedliwienia ignorancji ... :|

Mam nadzieję, że mam wystarczająco dużo emotikonów, aby złagodzić wiadomość. Nazywam Pantone oszustem w dniu, w którym udowodniono, że sprzedałem dokumenty 5000 $, które nic go nie kosztują, a nie produkt jego długich i kosztownych prób i błędów.

Co do reszty, złoczyńcom, którzy przybijają pręgierz, nie brakuje, od płukania zieleni po sprzeniewierzanie funduszy poprzez outsourcing akcji. Nie mam stanu umysłu Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79289
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 06/01/09, 00:58

Crispus napisał:Mam nadzieję, że mam wystarczająco dużo emotikonów, aby złagodzić wiadomość. Nazywam Pantone oszustem w dniu, w którym udowodniono, że sprzedałem dokumenty 5000 $, które nic go nie kosztują, a nie produkt jego długich i kosztownych prób i błędów.


Cóż, nie wierz mi, jeśli chcesz, ale widziałem karnet 3000 $ w kieszeniach Pantone i proszę w gotówce, za 1 tydzień "treningu" (wiatru) dla 2 osób ... Zostałem 3 tygodnie i było 5 do 10 osób tygodniowo, aby przyjechać na „pociąg” ... Ty liczysz: za 3 tygodnie prawdopodobnie włożył do kieszeni tyle (zobacz więcej) więcej niż to, co zarabiasz w ciągu roku (cóż, przypuszczam, że nie wiem ile zarabiasz rocznie) ... to było w 2002 roku i ta gra na pewno trwała latami ...

Więc syn, który przyjeżdża do Europy, by odebrać sousou ... sprawia, że ​​się uśmiecham ... po tym, jak pomyślisz, kogo chcesz ...

Crispus napisał:Pamiętam, jak czytałem inne posty, które opisują cię również jako mroczne oświetlone marzenia o sprzedaży w twoim sklepie. Wyobraź sobie swoją sytuację samotnie, bez internetu, z kobietą, która przeszkadza (oczywiście z kasjerem!) Po kilku latach ...


Ach, CIEMNE PODŚWIETLENIE, niezłe jak wyrażenie! Hihihihi ...

Ze snu ??? Nie ma nic bardziej konkretnego niż to, co proponuje się w sklepie! ... Teraz przeciwnicy są wszędzie ... Nie byłbym zaskoczony, że jest to konkurent ... : Mrgreen:

Dla zdania 2ieme: nie rozumie ..

Ale dla informacji czytałeś to gdziekolwiek się śmieję?

ps: dla linku masz rację, myliłem się, to był ten link: https://www.econologie.com/le-moteur-pan ... -1151.html
Naprawiłem!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 91