Elektroliza i gazu skuter

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 21/04/08, 18:48

abisyński: Nie wiem nawet, co odpowiedzieć, jestem na dupie.

Buczeniemmmm ...
Tak, zapomniałem, że komunikacja między wami nie układała się zbyt dobrze (cóż, ja myśleć tak było z tobą). Niestety niewiele mogę z tym zrobić, to nie moja odpowiedzialność. Więc nie wolę się angażować (nawet jeśli jest trochę późno).
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 21/04/08, 19:10

Między vlub dwa? Między nczy dwa miałeś na myśli?

Nie wiem, i tak nic to dla mnie nie znaczy!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16129
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5241




przez Remundo » 21/04/08, 19:43

tom napisał:Mogę nawet powiedzieć, że eksperymenty przeprowadzone przez nlc są bardzo dobrej jakości.
Często odwiedzam jego stronę, wszystko jest dobrze wytłumaczone, to dobra złota rączka, która ma pomysły 8)


Absolutnie Tomek!

Poszedłem zobaczyć, jest to bardzo dobrze wyjaśnione i udokumentowane.

Więc jeśli dobrze rozumiem, Nlc, robisz sobie mieszankę H2 1/2 O2 in situ w swojej Lagunie i naturalnie zasysasz ją przez rurkę przechodzącą przez filtr powietrza.

Pewne jest, że będziesz miał wpływ na sondę lambda i silnik może nie zareagować na mniejsze spalanie.

Co więcej, problem nadal jest taki, że aby uzyskać spalanie termiczne 100 J, zużywasz co najmniej 100 J energii elektrycznej na akumulator.

Ale te 100 J termika generuje tylko mechanicznie 35 J... in situ jest nieekonomiczne, "zjada" paliwo żeby doładować akumulator

Trzeba mieć H2 w butelce i hydrolizować w domu... Ale nie bez ryzyka i trudności. Ponieważ musiałeś się z tobą skonfrontować, Nlc...

Zapytaj także BMW, nadal widzieli to, aby opracować swoją serię 7 Hydrogen! :D

Jednak uważam, że twoja praca jest bardzo interesująca, Czapki z głów Nlc 8)
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 21/04/08, 22:17

hehe :)
Celem nie jest dodawanie energii w postaci wodoru, bo rzeczywiście energia zużywana do jego wytworzenia jest z konieczności mniejsza niż ta, która zostanie ponownie wstrzyknięta do silnika...

Nie, chodzi o to, żeby zrobić doping wodorem tak, żeby poprawić spalanie oryginalne paliwo. A zatem zmniejszaj zanieczyszczenie poprzez redukcję niespalonej materii, a tym samym zużywaj mniej, ponieważ spala się więcej oryginalnego paliwa. W rzeczywistości jest to dokładnie ta sama zasada, co pantone.

W moim samochodzie problem nie dotyczy tylko sondy lambda. Bo też testowałem odłączając go i też nie mam poprawy. Poza tym o dziwo na mój organizm nie jem więcej bez sondy lambda.

Dla mnie "problem" polega po prostu na tym, że silnik spala już bardzo dużą część paliwa i dlatego mam mało niespalonych. Więc nie ma wiele do poprawy w ten sposób.

Dlatego, moim skromnym zdaniem, domieszkowanie wodorem i/lub system pantone są bardziej prawdopodobne w przypadku diesla, który pali się powoli i dlatego jest bardziej prawdopodobne, że uwolni niespalone paliwo z wydechu.

Ale powtarzam, celem nie jest dodawanie energii przez wodór (przy przepływie 80L/h to naprawdę mało...), ale działanie jako domieszka i poprawa spalania oryginalnego paliwa.

W przeciwnym razie dziękuję za gratulacje :D
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 22/04/08, 09:31

w przypadku sondy lambda istnieje sposób na oddzielenie H2 od O2 za pomocą magnetyzmu.

byłoby to widoczne na przykład na ciekłym tlenie, a dla zobrazowania nawet strużka wody jest wrażliwa na pole elektrostatyczne.
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 22/04/08, 09:40

Tak, z wyjątkiem tego, jak wyjaśniono wiele razy w temacie ulepszonej elektrolizy, dostarczanie tlenu z elektrolizy jest absurdalnie niskie w porównaniu z ogromną ilością tlenu, którą silnik naturalnie połyka z otaczającym powietrzem.
0 x
gaudet86
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 31
Rejestracja: 03/05/08, 06:05

..




przez gaudet86 » 10/10/08, 05:28

: Chichot:
Ostatnio edytowane przez gaudet86 19 / 10 / 08, 05: 45, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42

Re: skuter na wodór: proste!!




przez Capt_Maloche » 10/10/08, 09:45

gaudet86 pisze: Obejrzyj ten krótki film, może cię przekona.
http://fr.youtube.com/watch?v=dFCyZmiIdCE
pw dostępne www.pwm2008.com

nieźle się uśmiałam!!


Cześć

Uważaj, aby nie dać się zwieść elektrolizie próżniowej
przy produkcji gazu 0.1 bara wydaje 10 razy większy
liczby należy podać w Normo m3 (przepływ przy ciśnieniu atmosferycznym)

jonule napisał:w przypadku sondy lambda istnieje sposób na oddzielenie H2 od O2 za pomocą magnetyzmu.

byłoby to widoczne na przykład na ciekłym tlenie, a dla zobrazowania nawet strużka wody jest wrażliwa na pole elektrostatyczne.


Udowodnij to... i nie wolno nam mylić pola magnetycznego z polem elektrycznym

To cząsteczka H2O jest diamagnetyczna
O2 jest zrównoważone http://fr.wikipedia.org/wiki/Oxyg%C3%A8ne
i H2 też mi się wydaje http://fr.wikipedia.org/wiki/Hydrog%C3%A8ne

O2Elektroujemność (Pauling) 3,44
Ciepło właściwe 920 J/(kg·K)
Przewodność elektryczna — S/m
Przewodność cieplna 0,02674 W/(m·K)
1. potencjał jonizacji 1 kJ/mol
2. potencjał jonizacji 3 kJ/mol
3. potencjał jonizacji 5 kJ/mol
4. potencjał jonizacji 7 kJ/mol


H2
Elektroujemność (Pauling) 2,2
Ciepło właściwe 14 J/(kg·K)
Przewodność elektryczna — S/m
Przewodność cieplna 0,181 5 W/(m·K)
1. potencjał jonizacji 1 kJ/mol


dipolarny charakter wody

model wiązań wodorowych między cząsteczkami wodyAn ważny cechą wody jest jego polarny charakter. Cząsteczka wody tworzy kąt, z atomami wodoru na końcach i tlenu na wierzchołku. Ponieważ tlen ma wyższą elektroujemność niż wodór, strona cząsteczki z atomem tlenu ma częściowy ładunek ujemny. Nazywa się cząsteczkę o takiej różnicy ładunków ma dipol.

Obraz
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Elekt.eko
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 16/11/08, 17:18
Lokalizacja: Nancy

produkcja wodoru




przez Elekt.eko » 16/11/08, 17:46

cześć
Po twoich badaniach jest to bardzo interesująca strona.
http://www.conspiration.cc/energie/Frank%20Roberts.pdf
więcej
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/11/08, 17:49

Opóźniasz moje loulou! Twój link jest bardzo dobrze znany i bardzo rozczarowujący!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 232