Elektroliza i gazu skuter

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 21/04/08, 14:31

abyssin3 napisał:
nlc napisał:Powiedział, że silnik wodny działa, zapytałem tylko, czy widział, jak działa. Mówi, że pracuje nad tym tematem, po prostu prosimy go, aby powiedział nam więcej, to wszystko!

Weź temat od początku, powiedział ci, że: tak, widział jednego chodzącego...


Tak, widziałem, że powiedział mi tak, i?

abyssin3 napisał:W przeciwnym razie, jeśli chodzi o Alfwilly'ego, cokolwiek powiedział lub napisał, trudno powiedzieć, co zrobił, a czego nie zrobił z betonu. . . bez sprawdzenia. Ja ze swojej strony sprawdziłem i czy to co zrobił nie zrewolucjonizowało świata, na pewno, jest nadal sprzedawany i montowany w kilku pojazdach (i dodatkowo funkcjonalny).
Nie każdy może się tym pochwalić.

PS: Swoją drogą nie sądzę, żeby to on był w tym temacie.

Wow, tutaj jest coś ciekawego! Masz jakieś informacje na ten temat lub jakieś linki?


W przeciwnym razie absolutnie konieczne jest przerwanie tej sterylnej debaty!

Jestem konkretną osobą i wyznaję filozofię open source. Lubię dzielić się pomysłami i prowadzić badania zespołowe.
Ale wkurza mnie, gdy ktoś mówi, że coś działa, kiedy nie ma się czym pochwalić. Albo dlatego, że nie ma nic do pokazania, albo dlatego, że nie chce tego pokazać...
To wszystko!

Co więcej, możesz być w dobrej wierze i powiedzieć, że to działa, kiedy w rzeczywistości działa lub nie. Dlatego trzeba być rygorystycznym i dokonywać pomiarów.

Widzimy zbyt wiele rzeczy przekazywanych w Internecie, które są dawane na spacer, ale to nie działa
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 21/04/08, 14:33

OK, NLC
ale nie można powiedzieć, że Meyer nie działa, po przeprowadzeniu wszystkich najbardziej prehistorycznych elektrolizy bez elektroniki!
w + w pojeździe benzynowym...

Swoją drogą, jak to wygląda w dieslu 306?
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 21/04/08, 16:17

Dobra, chodźmy raz na zawsze!

1) Uważam, że jesteś bardzo ironiczny i… niepotrzebnie szorstki w swoich uwagach (graniczny średni!?)

2) Czy powiedziałem gdzieś twierdząco, że Meyer nie zadziałał?
NIE. Po prostu zawsze wyraźnie ujawniałem wszystko, co zaobserwowałem podczas moich bardzo wielu godzin eksperymentowania. W przeciwieństwie do wielu, zawsze przeprowadzałem swoje eksperymenty tak rygorystycznie, jak to tylko możliwe, czy to przy ustawianiu testów, czy podczas pomiarów.

Wbrew temu, co myślisz, nie skupiłem się tylko na „prehistorycznych elektrolizach bez elektroniki”, by użyć twoich określeń.
Elektronika to właśnie moja praca, a poza tym spędziłem niezliczone godziny na testowaniu elektrolizy zarządzanej elektronicznie, w szczególności pulsującego prądu/napięcia.

I to działa! Tak, dobrze czytasz, to działa! Poza tym, że we wszystkich testach, które przeprowadziłem, nigdy nie byłem w stanie zrobić czegoś lepszego niż prosta prehistoryczna elektroliza.
To z tego prostego i słusznego powodu nigdy nie mówiłem o tych wszystkich testach na przykład na mojej stronie, ponieważ nie ma to absolutnie żadnego zainteresowania, chociaż z elektrolizera wciąż wydobywał się gaz!

Dzięki wszystkim godzinom doświadczenia, które mogłem zrobić, nauczyłem się wielu rzeczy, które przekazałem również w całym temacie „ulepszona elektroliza”, w szczególności na temat działania standardowej elektrolizy, a więc w trybie prądowym.
Jeśli śledziłeś temat od początku, przekonasz się sam, że nigdy nie zamknąłem drzwi możliwości superjedności. Nawet mi się udało, ale w bardzo krótkim okresie kilku ms.

Właśnie w tym momencie, po zrozumieniu, że nie można zmusić Faradaya do kłamania na temat elektrolizy prądem standardowym (nawet pulsacyjnym), wyjaśniłem, jaka jest moim zdaniem jedyna technika trwałej jedności, a przynajmniej kontynuacji Polepsz wykonanie.
Faradaya nigdy nie kłamie, nawet w trybie pulsacyjnym (kiedy płynie prąd), doszedłem do wniosku, że aby poprawić wydajność, lepiej popracować nad zmniejszeniem napięcia zasilania.

Zauważyłem, że na samym początku elektrolizy, gdy elektrody nie są jeszcze pokryte gazem, przez elektrody może przepływać silny prąd, nawet jeśli napięcie jest niższe niż teoretyczne napięcie progowe. (to właśnie w tym bardzo krótkim okresie występuje „nadjedność”, ponieważ wytwarzanie gazu przy napięciu zasilania jest niższe od napięcia progowego). To napięcie progowe wynika z faktu, że gdy elektrody są zatkane tlenem z jednej strony, a wodorem z drugiej, zachowuje się jak bateria. Aby nadal krążyć prąd w elektrolizie, jedynym rozwiązaniem jest wtedy napięcie zasilania wyższe niż napięcie efektu baterii.

Tak więc, aby poprawić wydajność elektrolizy w trybie prądowym, moim zdaniem jedynym rozwiązaniem jest przepuszczanie prądu pod niższym napięciem. A elektroliza pulsacyjna może być bardzo dobrym sposobem na zrobienie tego! Nigdy temu nie zaprzeczałem, dlatego bardzo zagłębiłem się w to pytanie! Rzeczywiście, celem byłoby, aby w czasie, gdy płynie prąd, wytwarzaliśmy tlen i wodór, ale ewakuowali się z płyt w czasie, gdy prąd nie przepływa. Przy następnym włączeniu efekt końcowy jest mniejszy, co pozwala nam przepuszczać więcej prądu i przy niższym napięciu.
Więc zagłębiłem się w to pytanie, wykonałem wiele pomiarów (jestem do tego całkiem dobrze wyposażony: zasilacze, oscyloskop cyfrowy itp.), Ale nigdy nie byłem w stanie zrobić czegoś lepszego niż słynna prehistoryczna elektroliza, z prostego i słusznego powodu, że czas wyłączenia prądu pulsującego nie pozwala na wystarczające odprowadzenie gazów, aby miało to wpływ na napięcie efektu akumulatora. Ujawniliśmy już kilka technik, które mogą poprawić elektrolizę pulsacyjną: upewnij się, że impuls powoduje również wibracje płyt w rezonansie, aby spróbować uwolnić gazy z elektrod, zamień ultradźwięki, aby również usunąć gaz, szybko wprowadź przepływ elektrolitu do wyciągnąć gaz ze ścian itp...

Więc mój wniosek na temat elektrolizy w trybie prądowym (impulsowym lub nie) zawsze był taki, że aby zwiększyć wydajność, musisz obniżyć napięcie, zmniejszając efekt baterii. Aby obniżyć efekt baterii, nie ma 36 rozwiązań, konieczne jest uwolnienie tego pieprzonego wodoru i tego pieprzonego tlenu z płyt. Rzeczywiście, niestety Faraday nigdy nie kłamie dla elektrolizerów, które działają w prądzie.

W przypadku elektrolizy typu Meyera, która wydaje się wykorzystywać inną technikę, a mianowicie „pękanie” cząsteczki wody za pomocą wysokiego napięcia, nigdy nie powiedziałem, że to nigdy nie zadziała. Sam przeprowadziłem na nim kilka testów, a nawet zademonstrowałem (zobacz na stronie forum silnik wodny), cyfrowe krzywe oscylacyjne na poparcie, że faktycznie udało nam się stworzyć silne przepięcia przy niskim napięciu na starcie i systemie rezonansowym LC.

Tyle że zrobiłem te testy z przepustowością powietrza (2 płytki do elektrolizy ale bez wody) i pokazałem, że jak tylko dodasz wodę to im bardziej jest ona destylowana to masz opór który zapobiega rezonansowi i wzrostowi napięcia .
Stamtąd porzuciłem testy Meyera, ponieważ moim zdaniem we wszystkich jego patentach jest coś bardzo nie tak, aw każdym razie brakuje elementów, ponieważ nie można mieć wystarczająco dużej rezystancji między elektrodami, aby można je uznać za doskonały kondensator i zintegrować z układem rezonansowym pozwalającym na podniesienie napięcia do kilku tysięcy woltów.

Nadal bardzo uważnie śledzę to, co dzieje się w terenie, jedyne, co mnie niepokoi, to to, że potrzebuję czegoś więcej niż „to działa”, aby w to uwierzyć. Lubię rozumieć różne rzeczy. Chcę, żeby to działało, ale potrzeba więcej, aby zrozumieć i uczynić go powtarzalnym. Lub nie rozumiejąc, zobacz dokładnie, co się dzieje (nienormalnie wysoki przepływ gazu w porównaniu do zużycia energii elektrycznej itp.)

Cóż, mam nadzieję, że wszystko jest teraz jasne, a jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, nie wahaj się zapytać!
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 21/04/08, 16:20

jonule napisał:Swoją drogą, jak to wygląda w dieslu 306?


W zeszły piątek zwrócono mi reaktor, który pożyczyłem byłemu stażyście, który dawał pokazy podczas dni nauki.

Trzeba go dobrze wyczyścić, przerobić kolejną elektronikę pilota (ograniczenie prądu właśnie prądem pulsującym...), a zwłaszcza poprosić teścia o autoryzację (nie powinno być obaw) , bo to jego samochód, nie mój : Mrgreen:
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 21/04/08, 16:28

przepraszam, jeśli wziąłeś to dla siebie nlc, nie dotyczyło to TYLKO ciebie, ale ogólny stosunek do Meyera w tej sprawie forum, którego częścią jest również słoń, i inne tutaj.
nie powinieneś brać tego ironicznie ani złośliwie, zobaczmy, to śmieszne, to tylko po to, by bronić przybyszów i dać im szansę, to wszystko, inaczej zwrócą się przeciwko sobie i zouuuu...
nie zrozumcie tego źle, musicie to zrozumieć dla tych, którzy przyjdą i spróbują czegoś innego, żeby posunąć temat do przodu!

szkoda, że ​​w eksperymentach nie zachowano wysokiego napięcia, mikrofal, częstotliwości rezonansowej wody, układu przełączania tesli itp...

w takim razie wszystkim życzę dobrych eksperymentów 8)
0 x
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 21/04/08, 16:40

nlc napisał:Wow, tutaj jest coś ciekawego! Masz jakieś informacje lub linki na ten temat?

Moja odpowiedź jest taka sama jak na drugim forum miesięcy temu (nikogo to nie poruszyło): zapytaj go bezpośrednio (poczta lub telefon). Tak właśnie zrobiłem, dawno temu.
Teraz linki: brak, ponieważ według mojej wiedzy nie stworzył witryny.
Mam oczywiście trochę informacji (chociaż nie za dużo, rozmawialiśmy dopiero pół godziny), ale nie zamierzam wbijać mu noża w plecy, ma tego dość.
Po trzecie, „Czy masz jakieś informacje na ten temat lub linki”: minuta! Nie jestem jego sekretarką w Alfwilly i mam inne gówno na głowie. Jeśli chcesz uzyskać informacje, bierzesz telefon, to takie proste. I moim zdaniem byłbyś bardziej świadomy (bez zamierzeń) niż ja, aby zrozumieć, o czym on mówi: elektronika to nie moja bajka…
Ostatnio edytowane przez abyssin3 21 / 04 / 08, 16: 48, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 21/04/08, 16:45

Oczywiście wziąłem to dla siebie, skoro to ja odpowiedziałem na temat...

Ze wszystkiego, co widziałem w każdym razie, na temat ulepszonej elektrolizy w każdym razie, nikt nie mówi, że na przykład elektroliza Meyera nie ma szans zadziałać.

Generalnie ogólna postawa, o której mówisz, bardzo często dotyczy ludzi, którzy naprawdę robili testy i pomiary, a więc wiedzą, o czym mówią.

Po prostu mówimy, że mówienie, że to działa, jest dobre i dobre, ale musimy trochę poprzeć twierdzenia, inaczej jest to zbyt łatwe…
Bardzo często ludzie, którzy tak mówią, są w dobrej wierze, ale to nie wystarczy, aby się o tym przekonać, aby spojrzeć na liczbę stron, które przekazują afirmacje i fałszywe diagramy, które nie działają.

Potem ktoś to edytuje, karmi, pojawiają się 3 bąbelki, więc mówi, że działa i tak dalej. To nic poważnego, to wszystko, co „my” próbujemy powiedzieć, ponieważ pracowaliśmy całymi godzinami, robiąc poważne testy, które pokazują, że w obecnym stanie rzeczy elektroliza jest prehistoryczna do lepszej wydajności.

Ale prosimy tylko o odkrycie czegoś przeciwnego, a nawet o pomoc w rozwoju, to oczywiste, ale to wymaga czegoś więcej niż prostego „to działa”, wciąż nie jest to skomplikowane do zrozumienia !!

Podsumowując: „to działa” jest dobre, ale to nie pomaga
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 21/04/08, 16:51

abisyński: Nie wiem nawet, co odpowiedzieć, jestem na dupie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16086
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5231




przez Remundo » 21/04/08, 17:15

Witam wszystkich,

Cóż, tętni tu życiem!

Brakuje mi tylko podłączenia Jonule'a do Meyera lub broni nuklearnej i to jest wojna elektroniczna : Chichot:

zrelaksujcie się chłopaki 8)

Nie wiedziałem Nlc, że dobrze dotykasz piłki w elektryce i hydrolizie... Trochę to podejrzewałem po twoich osiągnięciach na hulajnodze/rowerku.

Powodzenia wszystkim w badaniach i coooooloolll :D
0 x
Obraz
tom
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 56
Rejestracja: 14/09/05, 23:47
Lokalizacja: Oise




przez tom » 21/04/08, 18:36

Remundo napisał:
Nie wiedziałem Nlc, że dobrze dotykasz piłki w elektryce i hydrolizie... Trochę to podejrzewałem po twoich osiągnięciach na hulajnodze/rowerku.



Mogę nawet powiedzieć, że eksperymenty przeprowadzone przez nlc są bardzo dobrej jakości.
Często odwiedzam jego stronę, wszystko jest dobrze wytłumaczone, to dobra złota rączka, która ma pomysły 8)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 153