Elektroliza i gazu skuter

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 20/04/08, 17:50

ON... Ten, którego IMIĘ nie jest wypowiedziane
NOOO!!!!!!!!!!

Ale cytując

„Dla twojej informacji, jestem mechanikiem motocyklowym i samochodowym od ponad 30 lat, a ostatnio mam trochę wiedzy mechanicznej i komputerowej.
I trochę wiedzy o alchemii, fizyce i chemii.
Problemem nie jest wyjaśnienie teorii!
Ale wdrożenie tego jest trudnością!
Inaczej wszyscy już by to zrobili!!!

Mechanika i alchemia idą w parze
Podobnie jak praktyka i teoria
Lub „NIEPOWSTRZYMALNY”… „Tous świat już by to zrobił!!!"

Doszedłeś do końca swojego rozumowania, zastosowałeś to w praktyce, podzieliłeś się tym z nami (wspaniały epicki... Dziękuję)
i zgodziłeś się z Faradaya...

żadna alchemia
Beton

Podłoga jest z RamEx

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 20/04/08, 18:17

epickie .... i tak nie należy przesadzać !! : Lol:
0 x
tom
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 56
Rejestracja: 14/09/05, 23:47
Lokalizacja: Oise




przez tom » 20/04/08, 20:10

bpval napisał:Cześć wszystkim

Cześć NLC

Gaffes, jesteś przed klonem, przebudzeniem, szeptem poważnego i powtarzalnego gatunku i niezniszczalnym psychicznie

w tym przypadku „Nieprzyjemny"

I jego ateoretyczna alchemia

Tak, będzie fajnie

Ciao


Czy wirus Alfwilly mógł rozprzestrzenić się w całej Szwajcarii? : Chichot:
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 21/04/08, 10:50

i bądź ostrożny, oto francuska drużyna, która interweniuje! : Chichot:

co za wspaniały duch zespołowy! i jaki ciekawy punkt widzenia! ach dzieciństwo, widać, że mamy pomysły! : Lol:


no cóż… żeby wszystko było jasne, firma nlc przeprowadziła eksperymenty na konwencjonalnej elektrolizie, więc bez zainteresowania, oraz na pojazdach benzynowych.

więc nie rozumiem, po co to przywracać... prawda?

na temat „ulepszonej elektryczności” wspomina się o dużych postępach w zakresie wynalazków elektrycznych opartych na patentach Tesli (takich jak cewka Tesli w generatorze Mullera: brak działań na tej stronie, ale możemy to ocenić) dla przełącznika Tesli (element Meyera, który wykorzystuje określone połączenie akumulatorów jako pompa ładująca), ale który nie był kontynuowany: nikt się nie odzywa, z drugiej strony, gdy tylko pojawi się odważny, który chce zacząć, uderzamy go?

No dalej panowie z francuskiej ekipy, jesteśmy najlepsi, więc trochę pokory.

w sprawie elektrolizy na skuterze dołączam się do mojego wkładu:
Komentarz anonimowego entuzjasty, który według niego zaoszczędziłby 75% na hulajnodze, do przemyślenia:
"
do skutera dołożyłem osobną dodatkową baterię samochodową, aby dostarczyć wystarczającą ilość prądu do ogniw; Oszczędzam około 75% paliwa.
3 ogniwa Archiego w stylu niebieskim połączone szeregowo, rura wydechowa 18 mm, trochę sody kaustycznej w proszku i cewki ograniczające 15 A.
następnie: moje ogniwa działają jak połączone ze sobą baterie, odstęp między płytkami wynosi 2 mm, na ogniwo przypada 7 płytek, 3 (+) i 4 (-).
natężenie prądu wynosi około 15 amperów, a do każdej celi wlewam 5% sody (ogniw jest 3, a pojemność wynosi około 1 l na ogniwo).
zasilany akumulatorem samochodowym, który dość często ładuję, + włącznik na kierownicy.

ale co najważniejsze, jeśli śledziłeś pracę Meyera, łamie on stal nierdzewną, co zrobiłem z moimi talerzami:
1 tydzień podłączony na stałe do ładowarki, bez elektrolitu, zamocowany na gwintowanych prętach ze stali nierdzewnej: katoda i anoda.
potem na talerzach tworzy się białawy film: nie wycieraj, tylko umyj je wodą demineralizowaną.
woda używana w komórkach to przegotowana woda deszczowa.
Używam stali nierdzewnej 904L.
"
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 21/04/08, 11:13

To naprawdę niesamowite, taka reakcja :zaszokować:

Nie uderzamy, tylko widzimy, że dużo mówi, ale nie chce się dzielić, to wszystko ::
chodź na jeden forum rozmawiać o czymś, o czym po prostu nie chcemy rozmawiać, po co?

Mamy pokorę właśnie: staramy się iść do przodu, dzieląc się jak najwięcej, co nie dotyczy wszystkich, to jedyny powód, dla którego czasami „złościmy się”.

Mówisz o duchu zespołowym, a dokładnie duch zespołowy to posuwanie się do przodu jako zespół, prawda?

Powinieneś się nad tym trochę zastanowić, zanim mnie skrytykujesz, Jonule :?

Bez urazy
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 21/04/08, 11:24

nie, ale nie uderzałem do ciebie nlc, tylko do francuskiej drużyny!
kto się rozpozna :D

tylko po to, żeby powiedzieć, że nic dziwnego, że nie chce się dzielić, jeśli powiedziano mu, że to, co robi, to bzdury!
nagle nie chce się "rozwijać" całkiem się mylić tylko poprawiać, przy takiej postawie uważam to za normalne z jego strony i nagle generowane przez uwłaczające uwagi.

to trochę głupie prawda?
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 21/04/08, 12:49

Przepraszam, Jonule, ale to ty gadasz bzdury. Weź temat od początku i powiedz mi, gdzie jest napisane, że coś robi?

Powiedział, że silnik wodny działa, zapytałem tylko, czy widział, jak działa. Mówi, że pracuje nad tym tematem, po prostu prosimy go, aby powiedział nam więcej, to wszystko!

Nie chce, to jego wybór, ale w tym przypadku nie ma sensu mówić, że silnik wodny działa, nie sądzisz?

I znowu jestem w niekończącej się pętli bezużytecznych dyskusji, które całkowicie rozszyfrowują badania.
0 x
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 21/04/08, 14:16

nlc napisał:Powiedział, że silnik wodny działa, zapytałem tylko, czy widział, jak działa. Mówi, że pracuje nad tym tematem, po prostu prosimy go, aby powiedział nam więcej, to wszystko!

Weź temat od początku, powiedział ci, że: tak, widział jednego chodzącego...

W przeciwnym razie, jeśli chodzi o Alfwilly'ego, cokolwiek powiedział lub napisał, trudno powiedzieć, co zrobił, a czego nie zrobił z betonu. . . bez sprawdzenia. Ja ze swojej strony sprawdziłem i czy to co zrobił nie zrewolucjonizowało świata, na pewno, jest nadal sprzedawany i montowany w kilku pojazdach (i dodatkowo funkcjonalny).
Nie każdy może się tym pochwalić.

PS: Swoją drogą nie sądzę, żeby to on był w tym temacie.
0 x
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 21/04/08, 14:21

hi Jonule

Co to jest francuska drużyna!!!!
A kim jest facet, którego chce zniesmaczyć?

Siera, RamEx czy kto jeszcze?

Za ciosy to ty nie zadajesz w betonie.
Zasługuje na wyjaśnienie, nie!

========

Cytat z RamEx

"To działa !!!
Widziałem to na własne oczy w wieku 18 lat!
Poza tym to właśnie ten pan, którego darzę wielkim szacunkiem, pokazał mi i wytłumaczył zasadę w czasie, gdy miał już 83 lata!!!
Spoczywaj w pokoju .
Wszyscy we wsi myśleli, że zwariował!
Ale kiedy zaczął to maszyna! Nie wierzyłem własnym oczom i uszom!
Myślałem tylko, że dobrze się bawię, to normalne w wieku 18 lat!
Ale to wróciło do mnie kilka lat temu!
a także wszystko, co mi wyjaśnił na ten temat!
Ten dżentelmen nazywa się Pan Valère z małej wioski, która nazywa się i nadal nazywa Burette w Akwitanii
W tej sprawie nie mam nic więcej do powiedzenia.
Dobry wieczór ..."

Biureta w Akwitanii : cóż, spędzę tam wakacje 8)

To musi być niezła okolica, ale na razie nie udało mi się jej zlokalizować na mapie Francji… no cóż, nie w Akwitanii.

Może mi pomożesz, Jonule!?

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 21/04/08, 14:30

Halo

Cytat z Abyssinian3

„PS: Swoją drogą, nie sądzę, żeby to on był w tym temacie”

Oczywiście, że nie, bo mówię o czymś w rodzaju forumeur, jak na przykład troll

Cytat z Abyssinian3
„Z mojej strony sprawdziłem i jeśli to, co zrobił, nie zrewolucjonizowało świata, to oczywiście nadal jest sprzedawane i instalowane w kilku pojazdach (i działa do rozruchu).”

Aby być funkcjonalnym, zawsze będzie, ale czy jest skuteczny, analiza i liczby wspierające.

Ciao
0 x
PIF PAF POUM

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 134