Chemtrails i smugi, co za różnica?

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1

Chemtrails i smugi, co za różnica?




przez nofy » 02/09/07, 21:46

Dobry wieczór wszystkim,

5 lat temu nie potrafiłem na to odpowiedzieć, ale teraz i dzięki obserwacji nieba jestem pewien, że coś się dzieje nad nami.
Nie mam jeszcze odpowiedzi i nikt do tej pory nie był w stanie jej uzyskać. Jedyną odpowiedzią było powiedzenie nam, że nafta jest teraz gorszej jakości i dymi samoloty!!... To świat do góry nogami, kiedy patrzy się na jakość paliw do naszych samochodów.
A więc, aby przejść do sedna, „chemtrails”: smugi chemiczne i smugi kondensacyjne. Większość ludzi nawet nie zauważa różnicy, ale jest ona duża.
Jeśli dobrze zrozumiałem, samolot emituje ślady kondensacji powyżej 8000 metrów (temperatura znacznie poniżej zera) i ślad ten znika wraz z postępem samolotu (to dobrze znamy to zjawisko), podczas gdy ślady chemiczne byłyby rozpylane poniżej 8000 metrów i nie znikaj, uformuj się jak gęsty jogurt, aby następnie rozprzestrzenić się, tworząc zasłonę ... Co więcej, bardzo rzadko można teraz obserwować czyste błękitne niebo, jak w przeszłości, z wyjątkiem być może tygodnia Paris Air Show!. .. Nie mówię, że to wielki spisek i uspokajam się, powtarzając sobie, że nasi przywódcy mogą próbować chronić nas przed globalnym ociepleniem najlepiej, jak potrafią, i że może to być test przygotowujący nas na przyszłość, która jest chyba niezbyt różowo po tej stronie... I dlatego poziom, że pewne rzeczy musimy przed sobą ukrywać, żeby nie wywołać paniki wśród ludności. Teraz, jeśli klikniesz „chemtrail” w wyszukiwarce, będziesz mógł przeczytać wszystko i wszystko… musisz to zrobić we właściwej mierze. Nikogo nie próbuję przekonywać, ale mam nadzieję, że po dobrej lekturze na ten temat inaczej spojrzycie na nasze niebo, zanim „spadnie nam na głowy”. Zrobiłem zdjęcia nad moim domem, ale nie wiem jak je załączyć do tej wiadomości, ale i tak zobaczycie ich setki na wszystkich stronach zajmujących się tą tematyką.
Teraz może André może, jak zwykle, rzucić nieco światła na to, co się dzieje.

Nofy (sen)
0 x
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :




przez camel1 » 02/09/07, 23:37

Witaj Nofy!

Widzę, że założyłeś ten wątek! : Chichot:

Tak więc, zgodnie z obietnicą, dwa zdjęcia, które wykonałem w czwartek 2 sierpnia 2007 roku około godziny 16:XNUMX, niedaleko Mimizan, w Landes.
Kąpałem się, kiedy zobaczyłem, jak samolot pryska nad moją głową i obraca się! :zaszokować:

Pobiegłam na plażę, wzięłam aparat cyfrowy i zrobiłam te dwa zdjęcia.
Ocean (zachód) jest z tyłu, pogoda była słoneczna, a chmury były w głębi lądu na wschodzie.

Widzimy bardzo wyraźnie trzy chemtrails, dwa równoległe i jeden zakrzywiony...
Obraz

Obraz

Te zdjęcia są przykładowe, ale zrobiłem inne...
Jedyne co mogę powiedzieć to to, że te ślady nie zachowują się normalnie, ich poświata jest bardzo długa.
Na początku wyglądają jak smugi kondensacyjne, ale z biegiem godzin strzępią się, tworząc w końcu mętny, mleczny welon, który silnie osłabia intensywność promieni słonecznych.

Od początku "lata" regularnie patrzę w niebo i bardzo wiele razy zauważyłem bardzo błękitne niebo wczesnym rankiem, potem miotły samolotów zrzucające swoje bardzo białe gówno, paski które około południa utworzyły się nieprzenikniona zasłona, dająca „pochmurną” pogodę i dzień bez słońca.

Dla mnie wszystko jest jasne, gówniane lato, które mieliśmy we Francji, jest spowodowane tymi opryskami.

Kiedy byłem na wakacjach na wybrzeżu Atlantyku, zdałem sobie sprawę, że część taktyki polegała na rozpylaniu na morzu, gdzie ludzie nie patrzą zbyt wiele w niebo, a następnie rozpylanie jest zdmuchiwane przez wiatr z zachodu w głąb lądu…

Dla mnie hipoteza „tarczy klimatycznej” rozwinięta na stronach poświęconych chemtrails wydaje się całkiem trafna, jeśli weźmiemy pod uwagę wskaźniki UV podane dla wielu regionów.
Innym niepokojącym faktem jest to, że Météo-France regularnie zawodzi w swoich prognozach, ogłaszając piękne słoneczne dni, w których byliśmy traktowani na chłodną i pochmurną pogodę...

Niech ci, którzy wątpią, trochę częściej zadzierają nosa i obserwują ewolucję tych smug w ciągu dnia...

A+

Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Avatar de l'utilisateur
crispus
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 401
Rejestracja: 08/09/06, 20:51
Lokalizacja: Rennes
x 1




przez crispus » 03/09/07, 00:49

Witam,

Jeśli chodzi o obserwowanie nieba, czy istnieje możliwość zapisywania obrazów emitowanych przez kamerę internetową na różnych stronach? To może być interesujące, aby się zagłębić.

Poza tym słyszałem o tym, ale przyznam, że niezbyt często patrzę w niebo. Chyba nie dość dumny : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 03/09/07, 20:09

Dziękuję Nofy za rozpoczęcie tego ekscytującego tematu.
Dzięki Camel1 za zdjęcia. Widzieliście, co to był za samolot? Prywatny samolot, myśliwiec, transport, śmigło(a), odrzutowiec?
Zaobserwowałem już to zjawisko, ale nie zwróciłem na to uwagi.
Od teraz będę patrzył na niebo innym okiem...
Mamy prawo wiedzieć, co ci dranie robią z naszymi podatkami.
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 03/09/07, 22:04

Dobry wieczór wszystkim,

Camel, Twoje zdjęcie z obracającym się samolotem, przyznam się, że nigdy tego nie widziałem, jestem zachwycony!

Nie sądzę, aby zgniłe lato, które mieliśmy, było bezpośrednio związane z chemtrails, ponieważ z pamięci nigdy nie widziałem deszczu po tych sprayach.

Z drugiej strony zaobserwowałem, że mamy „suche” burze… to znaczy, że mamy całkowicie czarne niebo, błyskawice i ryk bardzo gwałtownego grzmotu, ale ani kropli deszczu… zauważono również mniej lub bardziej dziwne tęcze, ponieważ zamiast podążać za krzywizną Ziemi, są proste jak „i” i niezbyt długie… ..widzimy je między dwoma lub trzema chemtrails, na pewno za sprawą baru.

Zauważyłem też, że o chemtrails mówimy tylko w tzw. krajach „rozwiniętych”. Zaraz się dowiem, czy to samo dzieje się w krajach wschodnich, a dokładniej w Rosji, bo jeśli pójdziemy trochę dalej, po stronie amerykańskiego projektu HAARP, zdziwię się, jeśli Rosjanie ułatwią zadanie .

Nofy (sen)
0 x
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :




przez camel1 » 03/09/07, 23:10

Salut à tous!

Odpowiadając Cuicui, biorąc pod uwagę pozorną wysokość (bardzo wysoką), myślę, że jest to samolot odrzutowy, samolot pasażerski dla tych, którzy lecą w linii prostej, a inny dla tego, który się zawrócił (c nie jest tak naprawdę rzeczą samolotu pasażerskiego, czy to jest : Chichot: )

nofy napisał:Camel, Twoje zdjęcie z obracającym się samolotem, przyznam się, że nigdy tego nie widziałem, jestem zachwycony!


Ja też, na miejscu, widzielibyście, jak wybiegam z wody i biegnę do swoich rzeczy, żeby złapać aparat!
Chciałem wsiąść do samolotu, ale zanim tam dotarłem, przelatywał już nad chmurami...

Nie sądzę, aby zgniłe lato, które mieliśmy, było bezpośrednio związane z chemtrails, ponieważ z pamięci nigdy nie widziałem deszczu po tych sprayach.


Cóż, widziałem, jak padało następnego dnia (rano D-Day, błękitne niebo, rano pasy, mleczne niebo około południa, chłodna pogoda po południu i unoszący się wiatr następnego dnia...
Widziałem to kilka razy.

Z drugiej strony zaobserwowałem, że mamy „suche” burze… to znaczy, że mamy całkowicie czarne niebo, błyskawice i ryk bardzo gwałtownego grzmotu, ale ani kropli deszczu… zauważono również mniej lub bardziej dziwne tęcze, ponieważ zamiast podążać za krzywizną Ziemi, są proste jak „i” i niezbyt długie… ..widzimy je między dwoma lub trzema chemtrails, na pewno za sprawą baru.


+1

Zauważyłem też, że o chemtrails mówimy tylko w tzw. krajach „rozwiniętych”.


Ben w miejscach o chemtrails mówi się o programie, który dotyczyłby USA, Kanady, Rosji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i Włoch... i kilku innych, pamięci.

Jeśli chodzi o Grecję, to chyba nie chcieli w tym roku brać udziału, ale biorąc pod uwagę to, co ich ostatnio spotkało, nie zdziwiłbym się, gdyby w przyszłym roku... : Mrgreen:


Dla zainteresowanych tym tematem polecam tę stronę (i następne) zeznań kogoś najwyraźniej dobrze zorientowanego w tym, o co w tym wszystkim chodzi... forum osoby posiadające umiejętności w zakresie chemii (w szczególności) są serdecznie proszone o wyrażenie opinii na ten temat...

http://www.chemtrails-france.com/temoignages/recit_d_initie/pages/recit_d_initie_001.htm

Czytanie jest dość długie, ale naprawdę rodzi pytania i jest tego warte!

Dobranoc!

Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 04/09/07, 10:21

Wszystko to przypomina mi mgliste wspomnienie amerykańskiej firmy, która sprzedawała następującą usługę: Rainmaker.

Podobno działa to całkiem nieźle i pozwoliło niektórym rolnikom obawiającym się suszy ograniczyć szkody.

Zastosowaną metodą było rozproszenie w powietrzu z małymi płaszczyznami drobnych cząstek (metalicznych, jeśli dobrze pamiętam) wokół pola.

Więc metoda znana....i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić to na większą skalę...

Jaki jest dokładny cel tych chemtrails (jeśli są naprawdę wyjątkowe???) i kto za to płaci? ... Ograniczenie globalnego ocieplenia ... wow ... ale są inne priorytety i lepiej byłoby znaleźć metodę przeciwko Katrinie i ograniczyć postęp pustyń ...

ps: podczas poszukiwań natknąłem się na to, wspomniane są również cząsteczki i deszcz: http://www.dinosoria.com/insolite_pluie.htm
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 04/09/07, 16:56

Pamiętam, jak dziesięć lat temu uderzył mnie niezwykły widok. Pod wieczór usłyszeliśmy odgłos samolotu transportowego lecącego na dość dużej wysokości. Samolot był widoczny jako metalowy punkt odbijający światło słoneczne. Zaczął wydzielać biały pióropusz, którego wcześniej nie było, więc nie była to smuga kondensacyjna. Powoli zakreślał duży okrąg na niebie, ciągnąc swój pióropusz. Potem przestał emitować swój ślad i wrócił tam, skąd przyszedł. Biała smuga rozciągała się po niebie, świecąc w świetle zachodzącego słońca, wspaniały widok przerwany przez zapadającą noc. Samolot zrobił wszystko, aby zostać zauważonym. Wystarczyło podnieść nos do nieba.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 04/09/07, 17:14

Cuicui napisał:Zaczął wydzielać biały pióropusz, którego wcześniej nie było, więc nie była to smuga kondensacyjna.


Niekoniecznie...smugi pojawiające się dopiero z określonej wysokości (a raczej poniżej określonej T°), wystarczy, że samolot był w fazie wznoszenia, aby smugi pojawiły się bardzo szybko...


Cuicui napisał:Powoli zakreślał duży okrąg na niebie, ciągnąc swój pióropusz. Potem przestał emitować swój ślad i wrócił tam, skąd przybył. Biała smuga rozlała się po niebie...


W tym przypadku jest jeszcze dziwniej... : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 04/09/07, 20:14

Artykuł na ten temat w NEXUSIE.

Strona d'accueil

-Tematy

-Geopolityka

przedmiot: Trucizna z góry
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 192