Poszukiwanie partnerów do utworzenia stowarzyszenia ekologicznego

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
surfou
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 13/12/06, 00:56
Lokalizacja: Paryż

Poszukiwanie partnerów do utworzenia stowarzyszenia ekologicznego




przez surfou » 11/03/07, 19:34

Witam,

Chciałbym utworzyć nowe stowarzyszenie środowiskowe skupiające się głównie na monitorowaniu innowacji ekologicznych.

Jeśli jesteś zainteresowany tym projektem, skontaktuj się ze mną, a wyjaśnię, co to dokładnie jest.

Szukam partnera, a następnie skarbnika, sekretarza ... (redukując negocjacje administracyjne w jak największym stopniu ...)

Dzięki,
Guillaume
http://www.linventairedurable.com
0 x
surfou
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 13/12/06, 00:56
Lokalizacja: Paryż

Zmotywowani ludzie chcieli!




przez surfou » 21/03/07, 09:27

Powtarzam moją prośbę:

: Arrow: Szukam kogoś zmotywowanego do regularnego monitorowania ze mną ekoinnowacji.

Porzuciłem pytania administracyjne, nie są one obowiązkowe, co spowalnia działanie : Arrow: więc nie chcę już tworzyć stowarzyszenia.

Po prostu szukam kogoś, kto jest pasjonatem innowacji ekologicznych w ogóle, aby stworzyć bardziej ambitny projekt niż mój obecny projekt osobisty (celem nie jest oczywiście konkurowanie z Econologie, ale uzupełnienie informacji pochodzących z z różnych źródeł)

Dzięki jednemu z was! Daj mi znać!
Guillaume
bessetg@gmail.com
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 21/03/07, 10:46

Chciałbym, ale ze swojej strony moja praca, moje dzieci, ekonologia, remont mojego domu, teściowej, a ostatnio ładunek wybranego urzędnika miejskiego już w dużej mierze nasyca mój harmonogram.

Niemniej jednak życzę powodzenia w projekcie i witam w forums Ekonologia : Mrgreen:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 21/03/07, 14:27

Targol napisał:remont domu mojej teściowej, ...... już w dużej mierze nasyca mój harmonogram.

Masz rację!
Jest praca ...
(Ale to inwestycja na przyszłość)
: Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 255