TF1 20 godziny: rewolucyjne świece ekonomiczne

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 17/01/07, 19:12

powitanie

przypomina to trójkątny skok pilnika na elektrodzie środkowej, w osi elektrody zewnętrznej. dokładnie jak ich zdjęcie.

dziwne wydawało mi się to, że elektroda zewnętrzna była dość lekko zużyta, ale bardzo od siebie oddalona, ​​a elektroda środkowa prawie nie miała zużycia (v była prawie jak nowa), mimo że silnik zmasakrował się i osiadł zbyt słabo.

Jeśli kosz nie został opróżniony, wyślę Ci jeden!

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
słup magnetyczny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 05/01/07, 16:54




przez słup magnetyczny » 18/01/07, 12:47

Waham się, czy poprosić o wycenę, ale niecierpliwie czekam, aż niektórzy z Was, którzy już podjęli ten krok, podzielą się z nami swoją opinią na temat stosowania,
a nie, jak często to widzę, wstępne testowanie uprzedzeń.

Jeśli chodzi o świece, wydaje się, że należy poczynić znaczne postępy.

Kto ma wieści na temat świec Krupa? Oszczędności od 40 do 50%.
https://www.econologie.com/forums/bougie-diminuant-la-conso-de-40-a-50-t1043.html

Zawsze jest tak samo, słyszymy o tym, wszyscy zachwycają się, a potem nic. Po co są patenty? Zniszczyć postęp?
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 18/01/07, 12:56

Mam cytat od 06.01:

- 65 euro za modyfikowane świece NGK BPF7ES (nawiercone):

w tym 20 euro (świece) + 40 euro (obróbka) + 5 euro (wysyłka)

Jeszcze nie zamówiłem; mój LPG R25 uruchamia się i chodzi jak zegarek po ponad 300000 XNUMX km, moje świece zapłonowe muszą mieć kilka końcówek (muszę sprawdzić), więc nie jestem zbyt zmotywowany, ale może mi to zająć któregoś dnia.

Pozwalam, aby przewidywana na dzisiaj burza minęła (chociaż nie jestem w okolicach Owernii (na razie kilka podmuchów)… żartuję.

Publikuję tutaj, gdy tylko je zamówię i zmontuję.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 19/01/07, 00:28

pole magnetyczne napisała:Waham się, czy poprosić o wycenę, ale niecierpliwie czekam, aż niektórzy z Was, którzy już podjęli ten krok, podzielą się z nami swoją opinią na temat stosowania,
a nie, jak często to widzę, wstępne testowanie uprzedzeń.

Jeśli chodzi o świece, wydaje się, że należy poczynić znaczne postępy.
Kto ma wieści na temat świec Krupa? Oszczędności od 40 do 50%.
https://www.econologie.com/forums/bougie-diminuant-la-conso-de-40-a-50-t1043.html
Moue ... :?
Świeca naprawdę nie jest jakąś super skomplikowaną rzeczą... Uważam, że „znaczący postęp” to trochę za mocne określenie, co można w tym poprawić i szczerze mówiąc, to jest świeca Machinchouette ou rzecz rzecz, to wszystko brzmi mi na dobrze zaprojektowaną pułapkę... :|

Gdyby wystarczyło „po prostu” wymienić świece zapłonowe, aby zwiększyć zużycie o 50%, niezastosowanie się do tego mogłoby zostać uznane za zbrodnię przeciwko ludzkości!!! :zmarszczyć brwi:

pole magnetyczne napisała:Zawsze jest tak samo, słyszymy o tym, wszyscy zachwycają się, a potem nic. Po co są patenty? Zniszczyć postęp?
Co masz na myśli
Wydaje mi się, że w przypadku tych szalonych wynalazków to sam wynalazca zgłasza swój patent… Żeby lepiej zakopać coś, co nie działa? : Lol:

W przeciwnym razie Auto-Plus przetestował te słynne świece.
Możemy myśleć o tej gazecie, co chcemy, nie są najmocniejsi, jeśli chodzi o potępianie oszustw w branży motoryzacyjnej.

Wyniki: od 0 do 0.2 l/100 km dodatkowy za 3 zużycia zmierzone na 307 1.6... (nie jest to istotne, ale hej...)

Z wielkim zainteresowaniem czekam na wyniki ewentualnych testerów z ekologii... : Twisted:
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 19/01/07, 22:48

Żeby było jasne... fragment numeru 958 AutoPlus:

Obraz
0 x
Zorro
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 09/01/07, 16:17




przez Zorro » 19/01/07, 22:55

OCZYWIŚCIE, żadnych mechanicznych cudów!!

Moi koledzy z Autoplus (Jérôme Fombel) opublikowali już POWAŻNE testy zużycia paliwa w numerze 958 z 16 stycznia w kioskach i albo zużycie jest takie samo w drodze, albo WIĘKSZE w mieście i na autostradzie! KOMPLETNE FIASKO i 100% fałszywych reklam oraz 100 E (mechanik lubi okrągłe i łatwe konta!)

Gdyby ludzie byli mniej NAWIEWNI, a bardziej Świadomi, byłoby mnóstwo ludzi składających skargi przed garażem tego oszusta! (poświadczone przez komornika, naprawdę pierwsze?)

Jedynym PRAWDZIWYM cudem jest przekonanie całej Francji (dzięki France inFAUX, TF1 i RMC inFAUX!), że świece są lepsze z sosem Nicoise! Ach, bo nostra del EUROS... : Evil:

PRZESTAŃCIE POLEMIKĘ, PROSZĘ! ::
0 x
Zorro
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 19/01/07, 22:59

Komornik cosa nostra? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 20/01/07, 02:41

Dlaczego nic nie robisz tylko narzekasz tak jak ja? Obraz

Aby lepiej poprzeć moje słowa? : Mrgreen:
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 20/01/07, 07:11

Witam,
Po przebyciu ze świecami 520 km, z czego jedna przejechała 180 km, reszta to krótkie podróże. Zimą zużycie nie wzrosło, ani nie spadło, ale nie mogę tego uznać za prawdziwy test, zwłaszcza że 180 km przejechałem w temperaturze -21°C
ale faktem jest, że poza ekonomią silnik pracuje bardziej regularnie na biegu jałowym i wydaje się bardziej nerwowy przy przyspieszaniu,
kiedy wspinam się po kursie, ale nic olśniewającego, w każdym razie nic straconego. Wiedziałem to odkąd jeżdżę tym vanem.
Zwykle mam trasę testową o długości 230 km, na której mogę się wzorować, i tam zostanę dokładnie określony.
Wydaje mi się, że muszą mieć przepływomierze w
samochody? oznacza to, że jeśli dotrze poniżej, dobre świece mogą wpłynąć na górę? Dziwię się, że mierzyli tylko zużycie, a nie moment obrotowy, nie obroty na biegu jałowym, a nie zanieczyszczenia? lub brakuje mi części artykułu.
Obecnie świece są już zamontowane i pozostaną tam na długo. Po 5000 km sprawdzę jeden i zobaczę zużycie.
Mam nadzieję, że nie robią testów jak my, majsterkowicze..

Przestałem wierzyć już jakimkolwiek dziennikarzom, nawet poważnym magazynom, czytam ich w obszarach, które dobrze znam i czasami pisane są kłamstwa gorsze nawet niż to, co można przeczytać na łamach gazety. forum , przynajmniej tutaj zawsze jest członek, który przestawia zegary, gdy szklanka się przepełni, ale kto je koryguje?

Jeśli zaufamy wszystkim testom spodni przeprowadzonym przez dziennikarzy i temu, co Michel mówi nam na ławce rezerwowych, chociaż to podejrzewaliśmy, ale nie ilościowej mocy..
Nie wiem, czy Auto Plus wypróbowało Mercedesa dla Michela, jaki artykuł by napisał?

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 20/01/07, 09:42

Andre napisał:Witam,
faktem jest, że poza ekonomią silnik pracuje bardziej regularnie na biegu jałowym i wydaje się bardziej nerwowy przy przyspieszaniu,
kiedy wspinam się po kursie, ale nic olśniewającego, w każdym razie nic straconego. Wiedziałem to odkąd jeżdżę tym vanem.
Zwykle mam trasę testową o długości 230 km, na której mogę się wzorować, i tam zostanę dokładnie określony.
Wydaje mi się, że muszą mieć przepływomierze w
samochody? oznacza to, że jeśli dotrze poniżej, dobre świece mogą wpłynąć na górę? Dziwię się, że mierzyli tylko zużycie, a nie moment obrotowy, nie obroty na biegu jałowym, a nie zanieczyszczenia? lub brakuje mi części artykułu.
Obecnie świece są już zamontowane i pozostaną tam na długo. Po 5000 km sprawdzę jeden i zobaczę zużycie.
Mam nadzieję, że nie robią testów jak my, majsterkowicze..

Przestałem wierzyć już jakimkolwiek dziennikarzom, nawet poważnym magazynom, czytam ich w obszarach, które dobrze znam i czasami pisane są kłamstwa gorsze nawet niż to, co można przeczytać na łamach gazety. forum , przynajmniej tutaj zawsze jest członek, który przestawia zegary, gdy szklanka się przepełni, ale kto je koryguje?

Jeśli zaufamy wszystkim testom spodni przeprowadzonym przez dziennikarzy i temu, co Michel mówi nam na ławce rezerwowych, chociaż to podejrzewaliśmy, ale nie ilościowej mocy..
Nie wiem, czy Auto Plus wypróbowało Mercedesa dla Michela, jaki artykuł by napisał?

André

Nie mylisz się, André, a potem wypróbowali to na całkiem nowym pojeździe i dlatego są już dobrze zoptymalizowani pod względem zużycia. Jechaliście tam w złych warunkach, przy -21°C (nie doświadczyliśmy tego za życia!, pamiętam -15°, ale nie -20°).
Ja też obawiam się ich szybkich testów, być może sprzedawca świec przebijanych testował tak samo, a nawet gorzej, co nie znaczy, że nie jest skuteczny w lepszym spalaniu gazów i redukcji zanieczyszczeń.
Kiedy kupiłem LPG R25 przy przebiegu 160000 XNUMX km od osoby prywatnej, w Renault powiedzieli mi, że to bzdura, oryginalnie nie jest przeznaczony do tych silników, Twój silnik szybko zrobi duszę, bo gniazda zaworowe zostaną zniszczone.
8 lat później i 140000 300000 km później (właśnie przekroczyło 300000 XNUMX km) silnik mruczy i pracuje bardzo dobrze. Kilka regulacji zaworów od czasu do czasu i działa. Poza tym myślę, że w silniku benzynowym o przebiegu XNUMX XNUMX km było też kilka regulacji zaworów.
Dlatego zanim osądzisz, uważaj na opinie.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 179