Ty i twój zawór EGR ...

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.

Dla ciebie, zawór EGR jest:

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 02/02/07, 10:07

jean63 napisał:ale gdzie poszli moderatorzy?


Nie wiem o innych, ale ja, na 01h04, byłem w swoim piórze : Mrgreen:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 02/02/07, 14:16

Dla modów żartowałem ...
8)
Tak, OK, idę spać trochę za późno, ale oglądam programy telewizyjne po 23:2 i jest wiele z nich, które są świetne. Wczoraj było to na podczerwień na FR50 "lata 50-te" (to mnie dotyczy, bo urodziłem się w 7). Nie mam problemu z czasem snu. Odwożę córkę do Lycée o 30:XNUMX, ale mogę czasami zdrzemnąć się (orto?) W ciągu dnia, jeśli to konieczne.

W rzeczywistości wszystko, co się dzieje, przyszło bezpośrednio z USA poprzez Plan Marshalla ==> przybycie traktorów dla chłopów (1/4 ludności pracowała i mieszkała na wsi).

Kampanie są automatycznie opróżniane stopniowo (dokładnie tak dzieje się dzisiaj w Chinach).

Rezultat, który widzimy dzisiaj: lepsze warunki życia (z wyglądu), ponieważ kiedy widzimy problemy wynikające z poprawy warunków życia (dla osób najbardziej uprzywilejowanych), to wciąż sprawia, że ​​myślimy o dobrze ugruntowane w tym zglobalizowanym społeczeństwie konsumenckim. : Evil:

Należy opracować znacznie więcej ..... temat VAST.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
nialabert
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 258
Rejestracja: 02/06/05, 22:32
Lokalizacja: Genewa




przez nialabert » 02/02/07, 14:24

Drwal napisał:
nialabert napisał:[...] I wydaje mi się, że w przypadku motocykli producenci uzgodnili maksymalną prędkość: 200 km / h
Ach? Czy masz więcej informacji na ten temat (w MP, aby uniknąć HS)?


Jestem HS, ale to, co napisałem, nie jest całkiem właściwe. Czytałem w czasopiśmie motocyklowym, że japońscy producenci zgodzili się na uzbrajanie swoich motocykli z prędkością 300 km / hi nie 200,

To nie jest prawo, tylko umowa.

[maj] źródło: motocykle i motocykle no69 p Test 21 dla Kawa ZZR1400
0 x
***************************
Naukowcy, którzy szukają zostaną znalezione, ale naukowcy odkryli, że szuka.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 02/02/07, 16:41

Witam,

To nie głosowało mocno na zawór ERG, uważają, że większość jeździ nowymi samochodami, ponieważ ci, którzy używają starych samochodów, nie mogą uniknąć wymiany tego zaworu.
a po zapłaceniu wiedzą, co oznacza ERG
Na starym Mercedesie 1984 był zawór ERG!

Off tematem prędkości jest licznik kilometrów, który jest ograniczony do 200kmh
Zapobiega to podekscytowaniu zamachowca-samobójcy!

André
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 02/02/07, 16:59

dla egr czekam na nowe conso!
wybór nowego modelu samochodu to problem, czy atmo diesel wciąż istnieje? :?
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 02/02/07, 17:15

wybór nowego modelu samochodu to problem, czy atmo diesel wciąż istnieje?

Dlaczego nie musisz zobaczyć z Bucheronem, on opanował wszystko, co jest silnikami / mocą i cie .....

Mój syn ma Jumpy od 2003 z silnikiem 1,9D innym niż Hdi i bez turbosprężarki ............ jest jednak zawór EGR (ale nie sterowany elektronicznie: brak światła, które się świeci) na desce rozdzielczej, bez skrzynki elektronicznej lub sterowania z walizką). W takim przypadku najlepiej jest usunąć ten zawór, aby nie wpakować się w kłopoty. Był to katalizator zablokowany przez sadzę na kilometrach 60000.

Dlatego ja "sadza" coraz mniej zaprzyjaźnia się z olejem napędowym, chociaż wysyła on trochę mniej CO2 „w niebo”.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 02/02/07, 23:54

Denis napisał:[....] wybór nowego modelu samochodu to problem, czy atmo diesel wciąż istnieje? :?
Nie, nie wierzę ...
W każdym razie nie w "aktualnych" modelach ...

Szukam ... Szukam ... :? i nie znajduję ... W sumie u francuskich producentów jest prawie pewne ...

Być może jest jeszcze kilka modeli VAG z 1.9 SDI?
Aby zobaczyć.
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 03/02/07, 00:16

Cóż, nawet ...

VAG zastąpił starą specyfikację bankomatu 1.9 deflowaną wersją 70 ch 1.4 TDI ...

Wyjdź więc z atmosferycznych silników wysokoprężnych dzięki nowej ofercie we Francji ...
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 03/02/07, 00:27

Drwal napisał:Cóż, nawet ...

VAG zastąpił starą specyfikację bankomatu 1.9 deflowaną wersją 70 ch 1.4 TDI ...

Wyjdź więc z atmosferycznych silników wysokoprężnych dzięki nowej ofercie we Francji ...

Nie wierzę, że całkowicie porzucili dobry podstawowy olej napędowy, który może pracować bez problemu w HVB i zostać spanonizowany !! wyobraź sobie mechanika, który unosi kaptur i widzi pantone!

Oczywiste jest, że cała flota nowych "ostrych" pojazdów silnikowych dobrze będziemy musieli kupić nowe i wyrzucić zanim pojawią się wielkie kłopoty, bo nie ma już mowy o rozwiązywaniu problemów na tyłach garażu! To wszystko jest dobre dla producentów i ich sieci, która za kozią bródkę weźmie wszystkie gogi z koła.

Spróbujemy trochę bardziej się oprzeć. :płakać:
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 03/02/07, 10:12

to pewna dyktatura!
Pójdę, drogi Peugeot, kupić bankomat, przed sprzedawcą powiedziałbym, że tchao : Chichot:
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!





http://maison-en-paille.blogspot.fr/

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 188