Silnik Pantone w regionie paryskim

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Silnik Pantone w regionie paryskim




przez Christophe » 08/11/04, 21:01

Tutaj ludzie mieszkający w rejonie Paryża mogą się zorganizować!


Dziękuję wskazuje w komunikacie 1er:
- Dokładną lokalizację
- Środki (ludzkie Sprzęt finansowa) chcesz wnieść do budynku
- Na jakim poziomie chcesz ingerować w "związku"
- Pamiętaj, aby myśleć o znajomych, którzy może być brak dostępu do internetu i mówić w ich imieniu.
Ostatnio edytowane przez Christophe 16 / 05 / 13, 09: 40, 2 edytowany raz.
0 x
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 10/11/04, 23:34

Marc 22 lata z przedmieść Paryża (koło lotniska Orly)
Przedstawiłem Jussieu na projekt na koniec roku (w tym roku) zmodernizowaną kosiarkę, która działa bez zarzutu (no cóż, mam jeszcze problemy z uszczelnieniem, ale działa)
W tej chwili jestem również na 205, gdzie pracuję z przyjaciółmi, kiedy mam czas (i pieniądze, żeby zejść nawiasem mówiąc).
Na miejscu mam pomieszczenie, które można przerobić na warsztat (jest już w trakcie realizacji).Na razie mam trochę sprzętu, ale w najbliższych miesiącach powinien się powiększyć.Mogę też gwintować/ciąć/lutować prawie wszystko, jak długo jak to jest z góry zaplanowane.

Największy pb jest na poziomie dostępności, ponieważ mam zajęcia przez cały tydzień i pracuję w weekendy.

Cóż, jeśli są zmotywowani ludzie, znajdziemy nisze :)
0 x
tof
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 10/11/04, 23:21
Lokalizacja: Paris RP południe




przez tof » 12/11/04, 01:23

Cześć

Christophe, 35 lat, 94 lata z Creteil, inżynier elektronik (kierownik warsztatu dużej marki hi-fi), odkryłem proces PANTONE w zeszły weekend (!).
Wolny w niedzielę i poniedziałek (niedziela i środa w bardzo krótkim czasie), jestem gotów zainwestować w każdą formę (środki, czas (w granicach rozsądku, zobowiązania rodzinne) i finansowe).

Myślę, że byłoby to konieczne na początku, po nawiązaniu kontaktów w tej sprawie forum powiedzmy minimum tuzin osób, umówić się na fizyczne spotkanie z mieszkańcami regionu. (Już jestem niedaleko Marca powyżej!).

A+

tof
0 x
marszałek
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 11/11/04, 12:03




przez marszałek » 12/11/04, 10:28

Koło Wersalu, kilka testów na Pantone + lub - przekonujące, środki finansowe niewielkie, ale pomieszczenie z wyposażeniem (tokarka, stanowiska spawalnicze itp.) czas na poważną pomoc.
0 x
WORLDBAK
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 15/11/04, 05:13




przez WORLDBAK » 19/11/04, 21:19

Lagny / MARNE 77400
30ANS
Okazję do dokonywania jakichkolwiek częściach Custom wszystkie materiały w wysokiej dokładności
0 x
Avatar de l'utilisateur
snono
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 22
Rejestracja: 22/11/04, 09:37




przez snono » 23/11/04, 10:28

25 roku
Villiers sur Marne w Val de Marne

Z wykształcenia informatyk.

Dobrze zmotywowana, zróżnicowana wiedza, szybko się ucząca.

Pierwsze próby z kosiarką rozpoczynam na początku 1 roku

Mam kilku znajomych zainteresowanych projektem i stopniowo wyposażam się w różne materiały i narzędzia.
Chętnie spotykam się z ludźmi, sprawa Pantone musi nas łączyć.

Z głębi serca ekolog, wierzę w ludzi, nawet jeśli niestety zdolni są do najgorszego.
0 x
spin_out_lf
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 24/11/04, 15:21




przez spin_out_lf » 24/11/04, 15:37

Witam,

W tej chwili nie mam zbyt wiele czasu (różowe dziecko + praca), ale mam VW Passata Turbo Diesel z 1991 r. Silnik pracuje dobrze, ale ma zbyt wiele drobnych problemów z elektryką, aby mógł być używany na co dzień.
Zamiast go złomować, oferuję ten samochód do naprawy silnika i przekształcenia go w „laboratorium PMC”.
Samochód jedzie o własnych siłach, ale trzeba go uruchomić (akumulator jest rozładowany).

W przeciwnym razie, aby się trochę bardziej przedstawić, mam 34 lata i mieszkam w Viroflay (78). Jestem informatykiem, ale czasami przypominam sobie, że mam maturę F1 (obróbka mechaniczna) ;-).

Jeśli jesteś zainteresowany autem, daj znać przed końcem roku, inaczej pójdzie na złom.

Z poważaniem,
Loïc
0 x
LibresEnsemble
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 23/11/04, 13:45




przez LibresEnsemble » 24/11/04, 18:08

Wróciłeś również do informacji ... „bac F1A dla mnie”

:-)

Myślę, że Twoja reklama szybko zainteresuje ludzi


Korzystam z okazji, aby poinformować ludzi o przyczynie i pilnej potrzebie opracowania tego typu systemu...
i dlatego komunikować się AKTYWNIE

musimy zalać sieć i obudzić wszystkich...

zobaczysz dlaczego w poniższej wiadomości

chodzi o "peakoil"

https://www.econologie.com/forums/unissons-n ... vt240.html


Dziękuję wszystkim za robienie wszystkiego co w ich mocy...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 30/11/04, 00:04

Witam,
Jestem blisko Fontainebleau w 77. Mam garaż z kilkoma narzędziami, ale bez spawarki (jeszcze nie). Poszperałem trochę w mechanice. Mam mało wolnego czasu (mam 3 małych dzieci), ale mogę przemieszczać się po regionie Paryża lub przyjmować ludzi w weekendy, aby dzielić się doświadczeniami lub pomóc.
Finansowo myślę, że mogę uczestniczyć w około 50 €, ale najpierw chciałbym dowiedzieć się trochę więcej o strukturze i celach tego stowarzyszenia dla regionu paryskiego.

Jeszcze nie zrobiłem montażu pantone.

A+

Fabrice'a Khedadiego
4 Route de Machault
77870 Vulaines-sur-Seine.
Mój telefon komórkowy: 06 11 24 96 77
0 x
pieprz
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 16/06/05, 01:26




przez pieprz » 18/09/05, 17:53

Witam,

Mieszkam pod drzwiami Sainte Clos i chciałbym być częścią zespołu eksperymentującego.Mam pojęcie o mechanice samochodowej.
Merci d'Avance
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 174