Renault Espace 2.2 ja

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 25/06/06, 18:38

Uh! ... André, nie mówisz tego samego w temacie „Oszczędność paliwa dzięki acetonowi”.
Polecasz 400 ml na 80 litrów benzyny.
To sprawia, że ​​500 ml na 100 litrów = 0,5 litra na 100 litrów = 0,5%
Tutaj polecasz: „W przypadku acetonu w ilości 33 cl na 50 litrów po prostu perfumujesz esencję
330cl zaczynasz rozmawiać .. "

To 660cl dla 100 litrów = 6,6 litra dla 100 litrów = 6,6%…
Tak powiedziałeś Gordini używane 8%.
Ale lemust używaj jak najwięcej, 0,5%…
Przy 6,6% silnik „zacznie mówić”, ale Laurent 73, stanie się pionierem w tych testach… : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 25/06/06, 23:28

laurent73 napisał:Cześć citro :D
dziękuję za informacje, niestety nie mogę przekonać rodziny do przejścia na LPG ... :płakać: zwłaszcza, że ​​silnik kosmiczny został zmieniony i ma tylko 23000 km, więc mogliśmy skorzystać.
a+ :D


Wyjazd na LPG przypomina trochę wejście do religii. : Evil:

To prawdziwa inicjacyjna podróż :x

Ale jeśli pytanie nadal Cię interesuje, tylko jeden adres: FORUM FEVE
http://forum.aceboard.net/?login=879
To mekka LPG : Mrgreen:
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 26/06/06, 02:26

Cześć gegyx

Tak Mieszam cl i mll
Mam nadzieję, że nikt nie próbował ...
Przy 0,5% staje się spójny
Przy 0,3% tutaj zaczynamy zauważać różnicę

Chodzi o to, że w obecnym języku mówi się częściej w mililitrach, ponieważ w pomiarach w milimetrach pomyliłem 33 ml, które uważałem za absurdalnie niskie.
Myślę, że forma% byłaby znacznie bardziej uniwersalna i dostosowałaby się również do innych środków (jedenaście)

Na szczęście są tacy, którzy mają otwarte oczy,

(Poprawiłem powyżej)

Chociaż na silniku benzynowym prawdopodobnie dojdę do skrajności, kilka litrów, aby zobaczyć, jak to wygląda.

André
0 x
laurent73
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 19/06/06, 23:28
Lokalizacja: Albertville




przez laurent73 » 26/06/06, 22:26

Witam dobry wieczór :D

Nie, na razie pozostaję przy podstawowym teście: 11cl (0.22%), 22cl (0.44%), 33cl (0.66).
Jak powiedziałem na inny temat, pozostaje tylko wybrać odpowiednią butelkę piwa.

Ale kiedy zamierzam przejąć kontrolę techniczną w nadchodzącym miesiącu, a szansa, że ​​19 minie, jest niewielka, dlaczego nie wypróbować ... ::
Porozmawiajmy o tym jeszcze raz ...
Savoie, który cię słucha

PS: Idę dalej forum Ciesz się tym kliknięciem ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 27/06/06, 11:17

laurent73 napisał:Nie, na razie pozostaję przy podstawowym teście: 11cl (0.22%), 22cl (0.44%), 33cl (0.66).
Jak powiedziałem na inny temat, pozostaje tylko wybrać odpowiednią butelkę piwa ...


powitanie

dla 22cl polarny prezydent polarny (Wenezuela), 33cl to łatwe, a 11cl galop podawane na stacji wschodniej przez Owernię : Chichot:

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Peutin Louis
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 03/01/08, 18:06
Lokalizacja: Kraj Loary

Obszar Renault LPG




przez Peutin Louis » 03/01/08, 18:48

: Evil:
Użytkownik LPG od 1988 roku na przestrzeni 2001 wyposażonej przez profesjonalistę, byłem zachwycony widząc, jak Renault wypuszcza przestrzeń LPG. Więc kupiłem to nowe od pracownika Renault. Odkąd zbieram guzy ... 2 zmiany kulminacji, 1 do 70000 2, 120000 do 197000 2, zmiana silnika na 2008 XNUMX. Nie liczę czasów ani wybuchu filtra powietrza. Myślałem, że skończyłem ból nowym silnikiem, ale XNUMX stycznia XNUMX r. Couroie dystrybucji rezygnuje z ducha. Dziękuję Renault za ten wspaniały samochód. Do zobaczenia w dziale obsługi klienta .....
0 x
JLP
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Odp .: Renault Espace GPL




przez jean63 » 03/01/08, 20:09

Peutin Louis napisał: : Evil:
Użytkownik LPG od 1988 roku na przestrzeni 2001 wyposażonej przez profesjonalistę, byłem zachwycony widząc, jak Renault wypuszcza przestrzeń LPG. Więc kupiłem to nowe od pracownika Renault. Odkąd zbieram guzy ... 2 zmiany kulminacji, 1 do 70000 2, 120000 do 197000 2, zmiana silnika na 2008 XNUMX. Nie liczę czasów ani wybuchu filtra powietrza. Myślałem, że skończyłem ból nowym silnikiem, ale XNUMX stycznia XNUMX r. Couroie dystrybucji rezygnuje z ducha. Dziękuję Renault za ten wspaniały samochód. Do zobaczenia w dziale obsługi klienta .....

Naprawdę masz pecha. Na moim R25 GTX 2,2 litra z 1989 r. Kupionym od 1998 r. Na 165000 140000 km wyposażonym w LPG (zamontowanym na 310000 XNUMX km w LPG pro przez poprzedniego właściciela), nigdy nie miałem poważnego problemu. Silnik ma teraz XNUMX XNUMX km i nigdy nie został otwarty (nawet uszczelka głowicy cylindra); Wymiana paska rozrządu i innych pasów (normalne = zużycie = konserwacja).
Nie jestem pewien, czy pbs twojego silnika są powiązane z LPG lub paskiem rozrządu !!! ??????.

Eksplozja w filtrze powietrza ma nazwę (cofnij się… lub coś w tym rodzaju) i ma przyczynę: świece w złym stanie w ogóle. Raz miałem tego bp w samochodzie. Konieczne jest również dostosowanie luzu wahaczy, ale w najnowszym modelu, jak się wydaje, nie wydaje mi się, aby LPG zjadał gniazda zaworów. Zobacz na wyspecjalizowanych stronach: istnieje forum Listy GPL, które znają wszystkie reklamy.

Kiedy kupiłem ten samochód od osoby prywatnej, garaż Renault w rogu miał kłopoty, których nigdy nie miałem : Lol: .
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11

Odp .: Renault Espace GPL




przez I Citro » 03/01/08, 21:46

Peutin Louis napisał: : Evil:
Użytkownik LPG od 1988 roku na przestrzeni 2001 wyposażonej przez profesjonalistę, byłem zachwycony widząc, jak Renault wypuszcza przestrzeń LPG. Więc kupiłem to nowe od pracownika Renault. Odkąd zbieram guzy ... 2 zmiany kulminacji, 1 do 70000 2, 120000 do 197000 2, zmiana silnika na 2008 XNUMX. Nie liczę czasów ani wybuchu filtra powietrza. Myślałem, że skończyłem ból nowym silnikiem, ale XNUMX stycznia XNUMX r. Couroie dystrybucji rezygnuje z ducha. Dziękuję Renault za ten wspaniały samochód. Do zobaczenia w dziale obsługi klienta .....


Twój profesjonalista jest kim ... ponieważ nie powinieneś iść.
Retrospekcje to znane problemy ze znanymi przyczynami.
Wreszcie „oryginalne” LPG sprzedawane przez Renault nie odnoszą sukcesu, a szczególnie dobrzy technicy LPG są rzadkością, w tym w sieci Renault, gdzie technicy mówią wiele „bzdur”. :zaszokować:

Twój problem jest bardziej niekompetentnym problemem w garażu niż problemem LPG ...
Zerwanie paska rozrządu nie ma nic wspólnego z LPG, a raczej z problemem konserwacji (nie przestrzegana okresowość) lub częściami (brak wymiany rolek napinających) lub montażem (zły montaż, luźny).
Kiedyś miałem problemy z montażem zestawu LPG (francuska marka, która szybko zbankrutowała) Zmieniłem go jako gwarancję przez instalatora ze specjalnie zbadanym holenderskim zestawem (kalkulator, wiązka przewodów ...) dla mojego samochodu (safrane 2.2si). Teraz włącza się mój drugi sejf (prawie 2 lat pracy i 6 120.000 km).
Ach tak, zatrzymałem wywiady u dealera za 1.000 euro, w tym podatek 10 dni unieruchomienia i LPG zepsuty przez garaż. : Evil:
Teraz robię to sam ... :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Odp .: Renault Espace GPL




przez jean63 » 04/01/08, 01:42

Citro napisał:[Wreszcie „oryginalne” LPG sprzedawane przez renault nie odnoszą sukcesów, a szczególnie dobrzy technicy LPG są rzadkością, w tym w sieci Renault, gdzie technicy mówią dużo „bzdur”. :zaszokować:

Twój problem jest bardziej niekompetentnym problemem w garażu niż problemem LPG ...
Zerwanie paska rozrządu nie ma nic wspólnego z LPG, a raczej z problemem konserwacji (nie przestrzegana okresowość) lub częściami (brak wymiany rolek napinających) lub montażem (zły montaż, luźny).
Kiedyś miałem problemy z montażem zestawu LPG (francuska marka, która szybko zbankrutowała) Zmieniłem go jako gwarancję przez instalatora ze specjalnie zbadanym holenderskim zestawem (kalkulator, wiązka przewodów ...) dla mojego samochodu (safrane 2.2si). Teraz włącza się mój drugi sejf (prawie 2 lat pracy i 6 120.000 km).
Ach tak Zatrzymałem wywiady w salonie za 1.000 €, w tym podatek 10 dni unieruchomienia i LPG w podziale na garaż. : Evil:
Teraz robię to sam ... :?


Idealnie się z tobą zgadzam. większość właścicieli garaży jest niekompetentna w regulacji LPG. Mój pojazd jest zwracany tylko 2 razy zatwierdzonemu instalatorowi:
1 - w 2000 r. Zainstalowano nowy obowiązkowy zawór bezpieczeństwa (ponadto, ponieważ mogę mniej napełnić zbiornik).

2 - po gnieździe ratatowym nic nie zrobili ... że faktura za wzięcie śrubokręta i udawanie, że rozlicza wszelkie bogactwo regulatora pary; Wyregulowałem bujaki, świece zmieniono i ruszyliśmy.

Nieznane wywiady za 1000 euro !!! złodzieje !!! w obwodzie LPG nie ma nic do roboty.

Pamiętaj, że pachnie spalinami w chłodne dni, ale silnik działa dobrze ... czy to normalne? być może grzejnik nie jest wystarczająco wydajny (sprawdzić obejście obejścia grzewczego zablokowane w obwodzie chłodzenia?).
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11

Odp .: Renault Espace GPL




przez I Citro » 04/01/08, 22:20

jean63 napisał:Pamiętaj, że pachnie spalinami w chłodne dni, ale silnik działa dobrze ... czy to normalne? być może grzejnik nie jest wystarczająco wydajny (sprawdzić obejście obejścia grzewczego zablokowane w obwodzie chłodzenia?).


:? :? To także moja sprawa. a na volvo, gdy jest zimno, ma trudności z przyspieszeniem z LPG i powrotem do benzyny ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 239