Nowy 4 suwowy silnik (w języku angielskim)

Tematy na ten temat forum i ekonologia w języku angielskim dla osób, które nie są zrozumiałe w języku francuskim.
Avatar de l'utilisateur
wynalazca
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 570
Rejestracja: 02/03/05, 11:51
Lokalizacja: Kraków, Polska
x 82

Odp .: Nowy silnik wyskakujący 4




przez wynalazca » 29/05/22, 18:56

Obamot napisał:Drogo, żeby złapać rybę...! : Mrgreen: :)



Tak drogie.. Ale na początku, nie wiedząc co może się stać, lepiej być ostrożnym do góry..
Ale kiedy te koszty są ponoszone, teraz zastępuje 1 kg aluminium.. bo wystarczy.. : Chichot:

Oczywiście nikt nie daje Ci takich świadczeń.. tylko własne, prywatne środki.. Porównaj dotacje do CERN..
A moja będzie bardziej korzystna dla ludzi..
https://en.wikipedia.org/wiki/CERN
A zimą będą mieli ogrzewanie i prywatny prąd, a inwestycja będzie bezobsługowa przez następne 100 lat.. I nikomu to nie grozi..
Tylko górne źródło ciepła 20 watów na 1 metr kwadratowy.. Źródło uzupełniane lodem lub zimnym powietrzem.. A im większy mróz tym więcej prądu.. I tak Bóg wymyślił dla ludzi tylko o tym nie wiedział a nie jak taki Pan Kelvin, co było nie tak ze wszystkim..

W końcu lubię tych Anglików i ich niezachwianą wiarę w swoich Panów...
Cóż, mówimy forum, prawda o latających maszynach cięższych od powietrza powinna być całkiem widoczna.. Ponieważ ptaki latają, to tylko za zgodą Boga
https://zapatopi.net/kelvin/papers/inte ... eless.html

Cóż, oto też kilka perełek z jego wypowiedzi..

„Promieniowanie rentgenowskie okaże się mistyfikacją”.
„Radio nie ma przyszłości”.
https://zapatopi.net/kelvin/quotes/


Obraz

Obraz

Obraz

Obraz



Andrew :D
0 x
Andrzej Feliks
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp .: Nowy silnik wyskakujący 4




przez Obamot » 29/05/22, 19:29

wynalazca napisał:W końcu lubię tych Anglików i ich niezachwianą wiarę w swoich Panów...
Cóż, mówimy forum, prawda o latających maszynach cięższych od powietrza powinna być całkiem widoczna.. Ponieważ ptaki latają, to tylko za zgodą Boga
https://zapatopi.net/kelvin/papers/inte ... eless.html

Cóż, oto też kilka perełek z jego wypowiedzi..

„Promieniowanie rentgenowskie okaże się mistyfikacją”.
„Radio nie ma przyszłości”.
https://zapatopi.net/kelvin/quotes/

Andrew :D
Obraz Obraz Obraz

Musimy wskrzesić Lorda Kelvina z jego pobytu w wieloświecie jego obecnego wymiaru kosmicznego, aby mógł porównać dzisiejszą obecną rzeczywistość, tutaj VS jego wcześniejsze oczekiwania :D 8) :D
1 x
Avatar de l'utilisateur
wynalazca
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 570
Rejestracja: 02/03/05, 11:51
Lokalizacja: Kraków, Polska
x 82

Odp .: Nowy silnik wyskakujący 4




przez wynalazca » 02/06/22, 06:28

Kolejny trzeci film, który pokaże, że przy ZIMNIE możemy odbierać prąd elektryczny z niską wydajnością.. Mogę to określić po prędkości odbieranego prądu po schłodzeniu jednej strony płyty modułu Peltiera.. Prąd otrzymujemy bardzo szybko, mimo fakt, że ciepło nie jest twoim bardzo szybkim przekaźnikiem.
Tym razem bierzemy zimny spray z medycznym peltierem ICEMIX dostępnym w każdej aptece.



Andrew :D
1 x
Andrzej Feliks
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp .: Nowy silnik wyskakujący 4




przez Obamot » 02/06/22, 10:05

To mówi!
1 x
Avatar de l'utilisateur
wynalazca
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 570
Rejestracja: 02/03/05, 11:51
Lokalizacja: Kraków, Polska
x 82

Odp .: Nowy silnik wyskakujący 4




przez wynalazca » 02/06/22, 11:38

Obamot napisał:To mówi!


: Idea:

Tak i już zostało powiedziane ... teraz musisz podjąć kolejne kroki, skoro wiesz, że jest to możliwe ...
Powinieneś zrobić silnik Stirlinga, ale pracujący na dostarczonym ZIMNO..
Mogę tylko dać kierunek, bo sam nie potrafię :płakać:

Andrew :D :D
1 x
Andrzej Feliks
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp .: Nowy silnik wyskakujący 4




przez Obamot » 02/06/22, 18:43

wynalazca napisał:
Obamot napisał:To mówi!


: Idea:

Tak i już zostało powiedziane ... teraz musisz podjąć kolejne kroki, skoro wiesz, że jest to możliwe ...
Powinieneś zrobić silnik Stirlinga, ale pracujący na dostarczonym ZIMNO..
Mogę tylko dać kierunek, bo sam nie potrafię :płakać:

Andrew :D :D


Jeśli frekwencja na forum, który nieco się odradza, trwa nadal, możemy liczyć na rozmieszczenie odważnych młodych inicjatorów nauki.

STOP CENZURZE NAUKI – NAJPIERW BADAJ PRZYWÓDZTWO!
Konieczna byłaby też redefinicja tego, co rozumie się pod pojęciem „nauka”, ponieważ od dwóch lat jesteśmy świadkami swoistej cenzury młodych (i nie tak młodych) badaczy, które są praktykami, które mają więcej wspólnego z restrykcyjną polityką niż z obiektywną rzeczywistością. A to jest sprzeczne z samymi celami „badań naukowych”. Lepiej więc przestać koncentrować się na tego rodzaju cenzurze, rozwijać BADANIA (oczywiście w ramach procesu naukowego), a nie cenzurę, która blokuje badania.

Jak powiedział znany francuski polityk:
— „Naukowców jest łatwo znaleźć, ale badacze, którzy znajdują rzeczy: próbujemy je znaleźć!”
2 x
Avatar de l'utilisateur
wynalazca
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 570
Rejestracja: 02/03/05, 11:51
Lokalizacja: Kraków, Polska
x 82

Odp .: Nowy silnik wyskakujący 4




przez wynalazca » 02/06/22, 23:29

Obamot napisał:
wynalazca napisał:
Obamot napisał:To mówi!


.....Jak powiedział znany francuski polityk:
— „Naukowców jest łatwo znaleźć, ale badacze, którzy znajdują rzeczy: próbujemy je znaleźć!”


Takich prawdziwych badaczy jest bardzo niewielu, a ci, którzy biorą tyle pieniędzy przeciwko prawdziwej nauce, uciszają ich.. musisz walczyć, aby prawdziwa nauka i prawda były na szczycie.. Może teraz jest na to odpowiedni czas

https://news.sky.com/story/deutsche-ban ... y-12624792

Andrew 8)
1 x
Andrzej Feliks
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp .: Nowy silnik wyskakujący 4




przez Obamot » 05/06/22, 22:22

To cała sfera „bankowości, ubezpieczeń i finansów”, która generalnie jest „bardzo chłodna”(*) (nie tylko DB, który miał odwagę rozpocząć projekt Desertec w dawnych czasach)

Myślę, że to tylko konsekwencja tego „zabójczego fenomenu”, ewaluacji i permanentnej spekulacji, która widzi potencjalne dywidendy dopiero na końcu tunelu. System jest po to, aby celowo niszczyć małe zespoły w perspektywie, że duże grupy szesnaście nowych leadów wprowadzonych przez odważnych badaczy REAL, aby lepiej wampiryzować je przez duże grupy (które później zapełnią swoje kieszenie). .

(*) ostrożny
0 x
Avatar de l'utilisateur
wynalazca
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 570
Rejestracja: 02/03/05, 11:51
Lokalizacja: Kraków, Polska
x 82

Odp .: Nowy silnik wyskakujący 4




przez wynalazca » 29/06/22, 03:08

No bo tu Bóg nie był miły dla muzułmanów.. Ale dla mnie tak, bo zabarwił gaz na żółto, który jest cięższy od powietrza i zobaczcie jak się zachowuje. CO2 zachowuje się tak samo, mimo że tłumaczą „pseudo-filozofom, że to przecież gaz cieplarniany.. Dzięki Bogu nie musiałem długo czekać na taki film.. i widać na żółto o co chodzi z tą filozofią naukowcy to... proste rozczarowanie : Mrgreen:


Andrew : Chichot:
0 x
Andrzej Feliks
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp .: Nowy silnik wyskakujący 4




przez Obamot » 29/06/22, 09:24

Miło znaleźć.

wynalazca napisał:No bo tu Bóg nie był miły dla muzułmanów.. Ale dla mnie tak, bo zabarwił gaz na żółto, który jest cięższy od powietrza i zobaczcie jak się zachowuje. CO2 zachowuje się tak samo, mimo że tłumaczą „pseudo-filozofom, że to przecież gaz cieplarniany.. Dzięki Bogu nie musiałem długo czekać na taki film.. i widać na żółto o co chodzi z tą filozofią naukowcy to... proste rozczarowanie : Mrgreen:

Andrew : Chichot:
Jedną z rzeczy, która jest prawdziwa, jest to, że prawa fizyki mają zastosowanie, gdy zawiesia pękają (prawdopodobnie kable, które były nadal używane znacznie poza harmonogramem zaplanowanym na ich wymianę dla optymalnego bezpieczeństwa) i wynik był przewidywalny: ładunek spada, nigdy nie był odwrócony ścieżka ("od góry do góry”, pomimo guru, którzy próbują lewitacji)

Kierowca ciężarówki miał dobry refleks, by odpędzić swój pojazd na czas, ale musiał czuć gorąco w dupie, kolejny domniemany efekt praw fizyki: rozpraszanie energii w spodniach : Mrgreen: nie byłoby konieczne przeprowadzanie randomizowanego badania z podwójnie ślepą próbą, aby to udowodnić ...).

Twoje zdrowie!
1 x

Powrót do "Econology forum w języku angielskim »

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 69