Napięcie z Rosją na Ukrainie

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
unpeusecenID
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 30
Rejestracja: 22/03/23, 18:31
x 25

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez unpeusecenID » 25/03/23, 17:35

Ahmed napisał:NiepeusesenID, Nie chcąc posuwać się za daleko i z całą ostrożnością, jakiej wymaga ta dramatyczna i wieloczynnikowa sytuacja, nie próbowałbym zbytnio ekstrapolować w kierunku (chyba, że ​​się głęboko mylę, oczywiście) wskazanym przez powyższy dowód odwagi: do wzrost wysokości zgodnie z warunkami przywołanymi przez autora (które nie są bez znaczenia) wiąże się z dużym ryzykiem, z dużym prawdopodobieństwem uczynienia z ciebie pasażera sputnika (jak mi się wydaje, z wyjątkiem błędu w interpretacji z mojej strony) lub równorzędnego (bo nie chcąc być zbyt kategorycznym), z dobrze udokumentowanymi skutkami dekoherencji słów, monomania, (t)ruble (sic!) osądu i jeszcze innych, o których zapomniałem (wybacza mi to, przyznaję, że nie zaznałem bezpośredniego doświadczenia), ale których byłoby lepiej, z całą logiczną ścisłością, ostrożnie unikać.

Prosta ilustracja tych katastrofalnych konsekwencji, która powie więcej niż długie przemówienie:
Rosja nie jest w stanie wojny z Ukraińcami, co jest dowodem na to, że konflikt jest w stagnacji, ponieważ starają się zachować cywilów (w miarę możliwości).

Nie ma to już na mnie wpływu.
Widzę granice, to dobrze, mam dość : Wink:
lub, co gorsza, zbyt zaangażowani w wizję, niemożliwe do wycofania się bez utraty wiarygodności.
Byłby to jednak niezły dowód inteligencji.
1 x
unpeusecenID = Ouaf-Ouf, ale wkrótce zamkniemy Trwałe zamknięcie
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16090
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5232

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Remundo » 25/03/23, 18:08

Cześć Forumludzie,

Widzę obelgi, żarty i inne psychologiczne sztuczki płynące z obu stron. Do tego stopnia, że ​​staje się jedynym tematem dyskusji.

Znajdujemy odwieczny konflikt Obamot/Guy, a także ping-ponga między Gegyxem a multipseudo akolitą”hau hau"który od kilku dni bawi się w mopsa.

Zamiast wysyłać ostrzeżenie do wszystkich złodziei na targach, dlatego zamykam.

Przypominam, że Christophe jest tutaj Mistrzem i będzie wiedział, jak usankcjonować się nawzajem, jeśli to konieczne.

Z poważaniem, Pokój niech będzie z tobą.
3 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Christophe » 25/03/23, 18:52

Wstrząśnij paczkami!
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Christophe » 26/03/23, 13:23



To, co wybucha, nie wygląda na sprzęt NATO, ale rosyjskie czołgi… i skrzydlate pociski przeciwpancerne, musimy dość łatwo znaleźć, co to jest…
3 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16090
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5232

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Remundo » 26/03/23, 14:10

w każdym razie filmy są bogate w fajerwerki.

Czy widzisz, co czeka naszą setkę Chars Leclerc? Hmmm?

Temat odblokowany.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Obamot » 26/03/23, 15:11

1) czy nie jest oznakowanie rosyjskich czołgów? Nie „Z”, „V” lub „O”, raczej ukraińskie l + l.

IMG_20230326_151753.jpg
IMG_20230326_151753.jpg (203.88 KB) Oglądane razy 551

2) czołg wygląda jak ukraiński T-64.

3) od kiedy Rosjanie nadal wystawiają swoje czołgi na działanie broni przeciwpancernej? To było na początku, kiedy Rosjanie próbowali „efektu gratki” negocjując z cywilami… ale to już koniec. Czołgi są teraz używane w inny sposób, z dala od linii kontaktu i/lub są używane do oczyszczenia obszaru wsparcia ogniowego, ALE gdy wróg jest rozgromiony, w tym przypadku czołg jest zwrócony w stronę T-72 lub lepszych (i nie jest wrażliwy na ich boki)
a kiedy jesteś w biegu, nie jesteś w stanie zaatakować z flanki, strzelec natychmiast zostałby znokautowany za pomocą oszczepu. Te rzeczy są ciężkie i kiedy uciekasz, żeby ratować swój tyłek, masz paczkę, kalasz i musisz je porzucić…

4) helikoptery, gdy są dotykane, wychodzi dość mocno z gry wideo. Ale w każdym razie przewagi w powietrzu nie ma ukros.

5) dziwny jest ten zbiornik wodny... Jeśli tak, to jest to wtargnięcie i to nie może być Rosjanie, którzy kontrolują ich brzeg Dniepru.

6) więc „streamowane na żywo”, chciałbym to zobaczyć, ale wątpię. Jeśli tak, to nie Ukraińcy i znowu się skurczyli.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79292
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Christophe » 26/03/23, 15:26

Tak, to radziecka baza, więc na pewno nie NATO, ale koleś myśli, że to gra wideo… Nie oglądałem wszystkiego : Chichot:
0 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3794
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1316

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez pedrodelavega » 26/03/23, 16:00

Obamot napisał:3) od kiedy Rosjanie nadal wystawiają swoje czołgi na działanie broni przeciwpancernej?

Od 24 lutego 2022 r.
2 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14911
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4338

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez GuyGadeboisTheBack » 26/03/23, 16:10

Christophe napisał:Tak, to radziecka baza, więc na pewno nie NATO, ale koleś myśli, że to gra wideo… Nie oglądałem wszystkiego : Chichot:

To Izy tak myśli, ale skoro to deja vu, myślę, że to więcej niż prawdopodobne.
0 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3794
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1316

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez pedrodelavega » 26/03/23, 16:19

Obamot napisał:1) czy nie jest oznakowanie rosyjskich czołgów? Nie „Z”, „V” lub „O”, raczej ukraińskie l + l.

IMG_20230326_151753.jpg
2) czołg wygląda jak ukraiński T-64.

3) od kiedy Rosjanie nadal wystawiają swoje czołgi na działanie broni przeciwpancernej? To było na początku, kiedy Rosjanie próbowali „efektu gratki” negocjując z cywilami… ale to już koniec. Czołgi są teraz używane w inny sposób, z dala od linii kontaktu i/lub są używane do oczyszczenia obszaru wsparcia ogniowego, ALE gdy wróg jest rozgromiony, w tym przypadku czołg jest zwrócony w stronę T-72 lub lepszych (i nie jest wrażliwy na ich boki)
a kiedy jesteś w biegu, nie jesteś w stanie zaatakować z flanki, strzelec natychmiast zostałby znokautowany za pomocą oszczepu. Te rzeczy są ciężkie i kiedy uciekasz, żeby ratować swój tyłek, masz paczkę, kalasz i musisz je porzucić…

4) helikoptery, gdy są dotykane, wychodzi dość mocno z gry wideo. Ale w każdym razie przewagi w powietrzu nie ma ukros.

5) dziwny jest ten zbiornik wodny... Jeśli tak, to jest to wtargnięcie i to nie może być Rosjanie, którzy kontrolują ich brzeg Dniepru.

6) więc „streamowane na żywo”, chciałbym to zobaczyć, ale wątpię. Jeśli tak, to nie Ukraińcy i znowu się skurczyli.


Dziękujemy naszemu ekspertowi wojskowemu za tę piękną analizę wszystkich scen z gry wideo : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
2 x

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 81