Które szybko rosnące gatunki drzew w ogrodzie mają ekwiwalent 0.5 do 1 stera drewna rocznie?

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044

Re: Jakie szybko rosnące gatunki drzew w ogrodzie mają równowartość 0.5 do 1 stery drewna rocznie?




przez Christophe » 10/03/22, 15:40

Nie mam pojęcia :D Mógłbym ci powiedzieć w ten weekend... Wziąłem model z anteną... niektórzy nawet jej nie mają.

Jeśli zdarzy się, że będzie to WiFi Bluetooth... : Mrgreen:

Z drugiej strony istnieje więcej modeli z wyższej półki (minimum 300 euro), które mają chip 4G....

Karta produktu podaje to:

(traktuj z przymrużeniem oka...)

【Innowacyjne połączenie WIFI + pilot aplikacji】 Dzięki wbudowanemu ulepszonemu Wi-Fi i modułowi bezprzewodowemu o bardzo niskim poborze mocy (kompatybilnym z Bluetooth) aparat może szybko połączyć się z większością smartfonów (Android i iOS). W promieniu 15 metrów (na otwartej przestrzeni) za pomocą intuicyjnej aplikacji (GardePro Mobile) z łatwością sprawdzisz obszar nagrywania kamery, podejrzysz i pobierzesz galerię czy też dostosujesz ustawienia kamery.
【Bardziej niezawodny sygnał】 Zaktualizowana antena zewnętrzna zapewnia bardziej niezawodny sygnał połączenia Wi-Fi, znacznie redukując przerwy w połączeniu Wi-Fi i zapewniając szybką transmisję między telefonem komórkowym a kamerą przyrodniczą. Niezawodny sygnał połączenia zapewnia również bardziej ukrytą instalację bez częstej ręcznej obsługi kamery noktowizyjnej.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Jakie szybko rosnące gatunki drzew w ogrodzie mają równowartość 0.5 do 1 stery drewna rocznie?




przez Did67 » 10/03/22, 16:05

Jeśli dobrze rozumiem, to głównie po to, aby pobrać zdjęcia bez manipulowania kamerą... Nie będziesz mógł "obserwować" pracy bobrów na żywo w swoim salonie! To trochę jak mój Nikon: mogę zobaczyć zdjęcie, które zrobi za pośrednictwem „aplikacji” – i zdalnie go wyzwolić. W trybie obrazu. W trybie wideo to nie działa - stąd złe kadrowanie niektórych moich filmów, odcięte głowy i inne psikusy...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044

Re: Jakie szybko rosnące gatunki drzew w ogrodzie mają równowartość 0.5 do 1 stery drewna rocznie?




przez Christophe » 10/03/22, 16:24

Nie mam pojęcia, że ​​to chińskie wyjaśnienia… : Mrgreen:

Zasadą działania kamery myśliwskiej jest wykonywanie małych sekwencji po wykryciu podczerwieni... Nie wiem, czy wybrany przeze mnie model poradzi sobie z streamingiem na żywo...

W przeciwnym razie będę musiał zainstalować prawdziwą nocną kamerę WiFi...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Jakie szybko rosnące gatunki drzew w ogrodzie mają równowartość 0.5 do 1 stery drewna rocznie?




przez Did67 » 10/03/22, 18:36

To była tylko ciekawostka...

Mój (podstawowy - muszę zdobyć kartę pamięci, obejrzeć ją na komputerze) jest martwy. Całą zimę zapomniałam o tym na zewnątrz, na drzewie... Nie podobało jej się to. Martwy. Chinoiserie też!!!!

Dzięki temu zobaczyłam, że tuż po drugiej stronie płotu ogródka warzywnego, w sadzie, nocą miałam prawdziwe zoo! Lis witający się, jeleń przechodzący obok i pasący się na niższych gałęziach, dziki pozujące do zdjęć, a nawet borsuk!!! Żadnych bobrów, nie mam wody!!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044

Re: Jakie szybko rosnące gatunki drzew w ogrodzie mają równowartość 0.5 do 1 stery drewna rocznie?




przez Christophe » 11/03/22, 08:57

Wszystko jest Chinoiserie... są tylko niektóre Chinoiserie gorsze od innych...

Jeśli szukasz prawdziwej kamery nocnej, ta, prawdziwa kamera nocna Wi-Fi, wygląda bardzo ładnie z trybem nocnym w „prawdziwych fałszywych kolorach” i z obniżką -30 € na 69 w tej chwili...

Zrzut ekranu 2022 o 03-11-08 57K 46MP Ctronics Bezprzewodowa zewnętrzna kamera monitorująca WiFi Kamera IP 2 × 4P Wykrywanie obecności człowieka Dwukierunkowy dźwięk 2560M Noktowizor Kolor Metal Materiał Karta SD 1440[...].png
Zrzut ekranu 2022-03-11 o 08-57-46 2K 4MP Ctronics Bezprzewodowa zewnętrzna kamera monitorująca WiFi Kamera IP 2560×1440P Wykrywanie obecności człowieka Dwukierunkowy dźwięk 20M Noktowizor Kolor Metal Materiał Karta SD 12[...].png (260.29 KiB ) Przeglądano 1399 razy


Wziąłem jednego oprócz 2 myśliwskich...



Montaż w ten weekend lub na początku przyszłego tygodnia...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044

Re: Jakie szybko rosnące gatunki drzew w ogrodzie mają równowartość 0.5 do 1 stery drewna rocznie?




przez Christophe » 11/03/22, 09:01

W przeciwnym razie, żeby wrócić do topoli, zadzwoniłam do szkółki, według nich zaczną od nowa... Jeszcze tylko muszę zrobić czyste cięcie...

Była zdziwiona, że ​​wszystkie nacięcia zniknęły...

Gdy kamery zostaną zainstalowane i uruchomione, posadzę kilka sadzonek wierzby... Niedawno zrobiłem kilka cięć i mam kilka pięknych gałęzi czekających w wiadrze...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6515
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1637

Re: Jakie szybko rosnące gatunki drzew w ogrodzie mają równowartość 0.5 do 1 stery drewna rocznie?




przez Macro » 11/03/22, 10:19

Piękne zdjęcia dzikiej przyrody zrobisz dzięki swoim aparatom... Ale to nie dzięki hodowli bobrów uzyskasz roczny stert drewna...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Jakie szybko rosnące gatunki drzew w ogrodzie mają równowartość 0.5 do 1 stery drewna rocznie?




przez Did67 » 11/03/22, 10:31

Jakże natrętni są w Amazonie: to jest oferta książkowa, którą mi składają!

1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044

Re: Jakie szybko rosnące gatunki drzew w ogrodzie mają równowartość 0.5 do 1 stery drewna rocznie?




przez Christophe » 11/03/22, 17:32

Makro napisał:Ale to nie dzięki hodowli bobrów uzyskasz roczny stert drewna...


Tak, tak... dokładnie:

a) Atakują tylko drzewa znajdujące się w odległości mniejszej niż 2 m od brzegu i nie wszystkie: robinia akacjowa, dęby i orzechy laskowe (posadzone naturalnie) nie zostały zaatakowane...skoncentrowali się na drzewach wodnych: topoli i wierzbach...normalne dla bobrów : Lol:

b) Jeśli znajdę ich tamę, za każdą rozbiórkę dostanę 1 metr sześcienny! A ty 3 miesiące później 1 stere więcej! W końcu nie musiałem nawet sadzić drzew, wystarczyło, że miałem hodowlę niewolników zajmujących się drwalami bobrów! : Lol: : Mrgreen:

ps: dla b) żartuję...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 144