Produkujemy ciężarówkę elektryczną w Normandii (Renault Trucks, Blainville-sur-Orne)

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Avatar de l'utilisateur
thibr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 723
Rejestracja: 07/01/18, 09:19
x 269

Produkujemy ciężarówkę elektryczną w Normandii (Renault Trucks, Blainville-sur-Orne)




przez thibr » 05/06/21, 16:38



Podziękowania dla @Renault Trucks Official za otwarcie drzwi fabryki Blainville-sur-Orne w Normandii, abym mógł odkryć, jak powstają elektryczne ciężarówki.
Ekologiczna transformacja w drogowym transporcie towarów interesuje mnie ogromnie, ponieważ do 2025 roku celem jest redukcja emisji dwutlenku węgla o 15%, a następnie o 30% do 2030 roku! (dla samochodów ciężarowych).

PODSUMOWANIE:
00: 00 Intro
00:34 Historia Blainville i Renault Trucks
02:59 Zgromadzenie
05:32 Budynek X
06:57 Organy elektrycznej ciężarówki
08:08 Ekologiczny wpływ ciężarówki elektrycznej
12:10 Podłączanie akumulatorów
14:28 Zapłon i testowanie
16: 44 Wniosek

Dzień był nadzorowany, aby zagwarantować wszystkim bezpieczeństwo, a dostęp do pewnych miejsc od strony toru lub niektórych scen był dozwolony na zasadzie odstępstwa w określonych ramach.
1 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 153