Silnik elektromagnetyczny Haguenauera: zło ma rację

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez eclectron » 05/03/21, 12:30

Haguenauer napisał:Właśnie odpowiedziałem na elektron, proszę, obejrzyj odpowiedź, którą mu właśnie udzieliłem

Zasadniczo nie publikuję osobistych wiadomości. (w przeciwieństwie do innych ... Roll: )
Jeśli chcesz, możesz później opublikować swoją odpowiedź. : Wink:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Hagenauer
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 04/03/21, 13:58
x 4

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez Hagenauer » 05/03/21, 12:36

eclectron napisał:
Haguenauer napisał:Właśnie odpowiedziałem na elektron, proszę, obejrzyj odpowiedź, którą mu właśnie udzieliłem

Zasadniczo nie publikuję osobistych wiadomości. (w przeciwieństwie do innych ... Roll: )
Jeśli chcesz, możesz później opublikować swoją odpowiedź. : Wink:

Czy mógłbyś być tak miły i zrobić to dla mnie. Nie jestem zawodowcem forum. Nie mogę znaleźć odpowiedzi, którą ci wysłałem, i szczerze mówiąc, naprawdę czuję, że tracę czas na rozmawianie o różnych rzeczach, kiedy mam wiele innych rzeczy do zrobienia. DZIĘKUJĘ CI.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez ABC2019 » 05/03/21, 14:01

Haguenauer napisał:Naprawdę czuję, że marnuję czas na gadanie bla bla, kiedy mam tyle innych rzeczy do zrobienia. DZIĘKUJĘ.

Myślę, że wręcz przeciwnie, zaoszczędziłbyś mnóstwo niepotrzebnego czasu, zadając sobie pytanie, jaka energia znika, gdy odzyskujesz ją z silnika, ale to Twój czas, to zależy od Ciebie.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez Obamot » 05/03/21, 14:23

To nie jest kłamstwo!
Nie przeszkadza to w pewnej życzliwości i dyplomacji (trudna droga raczej nie idzie w parze z kreatywnością)
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez eclectron » 05/03/21, 14:28

Haguenauer napisał:Czy mógłbyś być tak miły i zrobić to dla mnie? ... DZIĘKUJĘ.

Bez zmartwień : Wink:
Witam,
Dziękuję za uznanie. Jak już mówiłem wcześniej. Jak dotąd udało mi się wykazać, że zasada kierowania działa. Co nie było oczywiste, choć ostatecznie zasady działania są proste. Bilans energetyczny nie jest jeszcze zoptymalizowany i szukam pieniędzy na wyprodukowanie modelu demonstracyjnego, który będzie mógł sprawdzić każdy autorytet naukowy, który sobie tego życzy. U wielu osób panuje taka chęć zduszenia postępów w zarodku, że przeszkadza to, że wynik powinien zostać ujawniony dopiero wtedy, gdy będzie więcej niż zadowalający. W co oczywiście ani przez chwilę nie wątpię, ale...
Niestety okoliczności sprawiają, że jestem zmuszony szukać pieniędzy na dokończenie. co sprawia, że ​​tracę czas i zmusza mnie do przekonania się, że Einstein po raz kolejny miał rację :Dte rzeczy są nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota. Ale jeśli chodzi o Wszechświat, nie uzyskałem jeszcze absolutnej pewności.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez ABC2019 » 05/03/21, 14:32

ABC2019 napisał: A jedynymi ludźmi, którzy mają interes w tym, żeby ludzie uwierzyli w wiatr, są oszuści i manipulatorzy.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez eclectron » 05/03/21, 14:34

ABC2019 napisał:
ABC2019 napisał: A jedynymi ludźmi, którzy mają interes w tym, żeby ludzie uwierzyli w wiatr, są oszuści i manipulatorzy.

Można się też mylić w dobrej wierze i mocno w to wierzyć, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej. : Wink:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez ABC2019 » 05/03/21, 14:41

eclectron napisał:
ABC2019 napisał:
ABC2019 napisał: A jedynymi ludźmi, którzy mają interes w tym, żeby ludzie uwierzyli w wiatr, są oszuści i manipulatorzy.

Można się też mylić w dobrej wierze i mocno w to wierzyć, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej. : Wink:


kiedy odmawiasz wysłuchania przedstawianych ci argumentów, moim zdaniem nie działasz w dobrej wierze.

Zadaję panu Haguenauerowi proste pytanie: jeśli twierdzi, że oszczędza to energię, to skąd ta energia zniknęła, kiedy jego silnik działał? na przykład podniesienie masy o masie 1 kg na 1 m, co daje 9,8 J: skąd wzięto te 9,8 J?

jeśli nie ma odpowiedzi, nie może udawać, że oszczędza energię lub nie działa w dobrej wierze.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez Obamot » 05/03/21, 14:48

ABC2019 napisał:
eclectron napisał:
ABC2019 napisał:ponieważ nie opieram się na „przekonaniach”, ale na ustalonych i sprawdzonych faktach. .

Jest jeden...


przekonaniem jest stwierdzenie, że ustalone fakty są prawdziwe :zaszokować: ?

Jednak kiedy myślisz grafen mógłby wytwarzać prąd stały, mówiąc, że może to być „prawda”, myślisz, że może to być „ustalony fakt”, jak mi się wydaje?

To stwierdzenie wydaje mi się fałszywe. Wydaje mi się, że to ty pośpiesznie przedstawiłeś ten pomysł, o którym tak myśleliśmy. A może możesz pokazać nam pojedynczy post, w którym ktoś to powiedział?
Jeśli tak, zareagowałbym ostro,

eclectron napisał:
Haguenauer napisał:Czy mógłbyś być tak miły i zrobić to dla mnie? ... DZIĘKUJĘ.

Bez zmartwień : Wink:
Witam,
Dziękuję za uznanie. Jak już mówiłem wcześniej. Na chwilę Udało mi się wykazać, że zasada prowadzenia działa. Co nie było oczywiste, choć ostatecznie zasady działania są proste. Bilans energetyczny nie jest jeszcze zoptymalizowany i szukam pieniędzy na wyprodukowanie modelu demonstracyjnego, który będzie mógł sprawdzić każdy autorytet naukowy, który sobie tego życzy. U wielu osób panuje taka chęć zduszenia postępów w zarodku, że przeszkadza to, że wynik powinien zostać ujawniony dopiero wtedy, gdy będzie więcej niż zadowalający. W co oczywiście ani przez chwilę nie wątpię, ale...
Niestety okoliczności sprawiają, że jestem zmuszony szukać pieniędzy na dokończenie. co sprawia, że ​​tracę czas i zmusza mnie do przekonania się, że Einstein po raz kolejny miał rację :Dte rzeczy są nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota. Ale jeśli chodzi o Wszechświat, nie uzyskałem jeszcze absolutnej pewności.

Zademonstrować co? Jeszcze nie zrozumiałem, gdybym chciał zainwestować, najpierw chciałbym zrozumieć.
Zależy to od celu, jeśli – jak stwierdzono w ABC2019 – celem jest wstrzyknięcie odrobiny prądu do silnika elektromagnetycznego w oparciu o zasadę wprawienia go w ruch przy minimalnych stratach, bez konieczności domagania się wykładniczego wzmocnienia po uruchomieniu urządzenia działa — nic więcej nie wskazuje na to, że ta maszyna nie będzie w stanie obiecać więcej, niż może wyprodukować... W tym przypadku nie musisz mieć żadnych funduszy, Twoja praca jest poważna i jesteś pewny tego, absolutnie oficjalnie idziesz ze swoim projektem na politechnikę i zmierzą Ci wszystko, co chcesz wiedzieć, są wyposażone — można to zrobić w ramach wspólnego projektu, partnerstwa (lub czegokolwiek innego), można to włączyć do szkolnego programu nauczania, kto wie? — są profesorowie, którzy marzą o skojarzeniu swojego nazwiska z nowymi odkryciami (niektórzy tylko tego szukają), zaproś ich do swojego laboratorium, powiedzą Ci, co o tym myślą, a może nawet podsuną Ci kilka pomysłów, a przede wszystkim pozostaną „fajni”.
Wiem o tym, ponieważ istnieją precedensy, takie jak Solar Impulse: duże partnerstwo https://actu.epfl.ch/news/solar-impulse ... epfl-on-2/
Jeśli natomiast cel nie jest jasny, obawiam się, że należy go lepiej wyrazić.
2 x
Hagenauer
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 04/03/21, 13:58
x 4

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez Hagenauer » 05/03/21, 15:37

Obamot napisał:
ABC2019 napisał:
eclectron napisał:Jest jeden...


przekonaniem jest stwierdzenie, że ustalone fakty są prawdziwe :zaszokować: ?

Jednak kiedy myślisz grafen mógłby wytwarzać prąd stały, mówiąc, że może to być „prawda”, myślisz, że może to być „ustalony fakt”, jak mi się wydaje?

To stwierdzenie wydaje mi się fałszywe. Wydaje mi się, że to ty pośpiesznie przedstawiłeś ten pomysł, o którym tak myśleliśmy. A może możesz pokazać nam pojedynczy post, w którym ktoś to powiedział?
Jeśli tak, zareagowałbym ostro,

eclectron napisał:
Haguenauer napisał:Czy mógłbyś być tak miły i zrobić to dla mnie? ... DZIĘKUJĘ.

Bez zmartwień : Wink:
Witam,
Dziękuję za uznanie. Jak już mówiłem wcześniej. Na chwilę Udało mi się wykazać, że zasada prowadzenia działa. Co nie było oczywiste, choć ostatecznie zasady działania są proste. Bilans energetyczny nie jest jeszcze zoptymalizowany i szukam pieniędzy na wyprodukowanie modelu demonstracyjnego, który będzie mógł sprawdzić każdy autorytet naukowy, który sobie tego życzy. U wielu osób panuje taka chęć zduszenia postępów w zarodku, że przeszkadza to, że wynik powinien zostać ujawniony dopiero wtedy, gdy będzie więcej niż zadowalający. W co oczywiście ani przez chwilę nie wątpię, ale...
Niestety okoliczności sprawiają, że jestem zmuszony szukać pieniędzy na dokończenie. co sprawia, że ​​tracę czas i zmusza mnie do przekonania się, że Einstein po raz kolejny miał rację :Dte rzeczy są nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota. Ale jeśli chodzi o Wszechświat, nie uzyskałem jeszcze absolutnej pewności.

Zademonstrować co? Jeszcze nie zrozumiałem, gdybym chciał zainwestować, najpierw chciałbym zrozumieć.
Zależy to od celu, jeśli – jak stwierdzono w ABC2019 – celem jest wstrzyknięcie odrobiny prądu do silnika elektromagnetycznego w oparciu o zasadę wprawienia go w ruch przy minimalnych stratach, bez konieczności domagania się wykładniczego wzmocnienia po uruchomieniu urządzenia działa — nic więcej nie wskazuje na to, że ta maszyna nie będzie w stanie obiecać więcej, niż może wyprodukować... W tym przypadku nie musisz mieć żadnych funduszy, Twoja praca jest poważna i jesteś pewny tego, absolutnie oficjalnie idziesz ze swoim projektem na politechnikę i zmierzą Ci wszystko, co chcesz wiedzieć, są wyposażone — można to zrobić w ramach wspólnego projektu, partnerstwa (lub czegokolwiek innego), można to włączyć do szkolnego programu nauczania, kto wie? — są profesorowie, którzy marzą o skojarzeniu swojego nazwiska z nowymi odkryciami (niektórzy tylko tego szukają), zaproś ich do swojego laboratorium, powiedzą Ci, co o tym myślą, a może nawet podsuną Ci kilka pomysłów, a przede wszystkim pozostaną „fajni”.
Wiem o tym, ponieważ istnieją precedensy, takie jak Solar Impulse: duże partnerstwo https://actu.epfl.ch/news/solar-impulse ... epfl-on-2/
Jeśli natomiast cel nie jest jasny, obawiam się, że należy go lepiej wyrazić.



ponieważ nie ma gorszego ślepego niż ten, który nie chce widzieć, będzie to mój ostatni wkład w to forum.
jak widać na pierwszym filmiku mojego postu silnik pracuje. Tymczasem do tej pory wszyscy przysięgali, że nie da się uruchomić silnika wykorzystującego przyciąganie i odpychanie magnesów.
Wiem, że znalazł się jakiś dziwak, który założył, że umieściłem ukryty silnik tam, gdzie nie wiem co jeszcze, ale zostawmy to jego małości
Zacytuję ponownie Einsteina: „Wynalazczość to myślenie na boku”, ale wszyscy zajmujący się badaniami, czy to akademiccy, czy prywatni, nie chcą myśleć nieszablonowo, poprzestając na próbie zrobienia małego kroku dalej w szeroko wyznaczonych kierunkach. Oczywiście, stawiając małe kroki, wpadamy – najczęściej przez przypadek – na wielkie odkrycia. Ale na pewno nie zgodzić się na pracę nad przejściem od rzadkiej, drogiej i kontrolowanej energii do obfitującej, bardzo niedrogiej energii, dającej autonomię osobom i przedsiębiorstwom. Pamiętaj: „Energia to moc”

Jaki jest dzisiaj problem? Fakt, że pola magnetyczne nie są klasyfikowane jako „energia”, ale jako „siła” (mimo że grecka etymologia słowa energia oznacza: siłę w ruchu)
Ten silny temat, którego jedyną obsesją jest niszczenie tego, co inni robią, czy się to podoba, czy nie, ta siła przyciągania lub odpychania jest stałą mierzoną w setkach Nm w zależności od wielkości magnesów i szczelin powietrznych między nimi. Nadal muszę zoptymalizować te pozycje i przejście od przyciągania do odpychania przy minimalnym momencie obrotowym/zużyciu małych silników. Co jest również częścią kolejnej symulacji/badania.

Prawdopodobnie będzie to nadal trwało dłużej niż to konieczne ze względu na problemy z przepływem środków pieniężnych, ale nic nie przeszkodzi tej ewolucji
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 172